Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar İyi geceler tatlı rüyalar seni çok seviyorum kurban olduğum seni çok çok çok çok seviyorum Allah rahatlık versin bitanemm rüyanda beni görr kocaman öpüyorum sevdiğim yanında hisset benii.. (ekleyenMETAMORTAN   -   6.1.2015)

Hazır Mesajlar Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. İyi geceler biriciğim. Seni çookk seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Yalan Hayatta Yaşadığım tek Gerçek Rüyasın Sevgilim Bu Rüyadan Asla Uyanmak istemiyorum. İyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Geceler şimdilik tek engelim ancak ben bu günlerin değerini iyi bilmeliyim. Çünkü senden ayrı geçen bu geceler olmasa senin yokluğunun ne demek olduğunu, varlığının kıymetini nasıl anlayabilirdim. Bensiz geçen gecen, benli rüyalarla dolsun sevdiğim. İyi geceler... (ekleyenmesajlar.info   -   3.7.2016)

Hazır Mesajlar Bir kaç saat sonra, sensiz doğacak olan bir güne daha istemeyerek de olsa Günaydın diyecek olmanın hüznü ile uyuyorum. İyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.4.2014)

Hazır Mesajlar İyi Geceler Dünya, İyi Geceler İnsanlar, İyi geceler Bitanem Rüyanda beni gör olur mu... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bugün de Başımı Yastığa Bana Vermiş Olduğun Mutlulukla Koyuyorum, Yarın ise Hayata Bana Verdiğin Huzurla Uyanacağım Seni çok Seviyorum Canım Benim iyi Geceler Herşeyim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerinde Yakaladım Hayatı Bırakmam, Sözlerinle Başladı Kalbim Atmaya Durduramam, Sadece Sabahların Yakıcı Güneşine Değil Gecelerin Soğuk Sessizliğinede Anlattım Aşkımı Şimdi Olduğu Gibi Seviyorum Seni İyi Geceler Birtanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Her insanın kalbini ısıtan bir ses tonu vardır, bu ses tonundan mahrum kalmamanız dileğiyle iyi geceler (ekleyenmesajlar.info   -   11.2.2019)

Hazır Mesajlar İyi geceler bebeğim. Güneş seninle güzel doğuyor, mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor. Rüyada buluşalım. (ekleyenmesajlar.info   -   3.7.2016)

Hazır Mesajlar Sensizlik olsa da sonum, geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim, benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım... (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Gecenin sessizliğinde birbirimizin kalbinde buluşmak üzere iyi geceler gözümün nuru. (ekleyennurcan   -   17.12.2014)

Hazır Mesajlar Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi... ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm... iyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Huzur Dolu gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyaları tatlandıran Ten varlıksın, iyi geceler Sevgilim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım, dört bir yanımı uyku sarmış, ben teslim olmak üzereyim, birde rüyamda seni göreyim diyecem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kâbus oluyor sanki :) Şaka şaka iyi geceler çılgın aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni mışıl mışıl uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman ben de tatlı bir rüya görmüş olurum, iyi geceler bebeğim... (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, bitmesini istemediğin en güzel ve renkli rüyalar seninle olsun, çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. İyi geceler bitanem... (ekleyenerenoğlu   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum..Senden öncesi yoktu seninle var olmusum..Sende bütün umutlarsende bütün duygular..Beni sende arama ben artik senin olmusum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler birtanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar İyi geceler aşkım, çok şey istemiyorum; hayallerinde ben olayım , uyumadan önce beni düşünmeni istiyorum, sabah uyandığında bile beni düşünmeni istiyorum, çünkü seni çok seviyorum:) (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru. Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 242 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın