Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

İyi Geceler Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yıldızlar gözlerine özensin, sen yıldızlardan da güzelsin, bitanesin bebeğim, iyi geceler, seni çok seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   10.12.2015)

Hazır Mesajlar Good night all! - Bonne nuit! - Iyi geceler! - Buonas noches a todos - goede nacht - Gute Nacht - Boa noite - Καληνύχτα (ekleyenAdamınDibi   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Yaşanacak Güzellikler Gözlerindeki Işık Gibi UmuT Verici Olsun, Umutların Kalbin Gibi tEmiz Olsun, Temiz Umutların Seni Huzurla DOLDURSUN : <3 İYi Geceler :D afabakeieiiek (ekleyenaysima marley jr.   -   31.12.2014)

Hazır Mesajlar Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. İyi geceler bitanem... (ekleyenerenoğlu   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar iyi geceler gülüm, iyi geceler ömrüm, iyi geceler aşk meleğim, seni seviyorum (ekleyenTuğbam   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler (ekleyeneroğlu   -   6.5.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğindeki şehrin arka sokaklarında boynu bükük kalakalmış ne kadar hayalin varsa, hepsi gerçek olsun. Yeter ki o sevgi dolu gözlerinin içi hep gülsün, iyi geceler... (ekleyenelifim   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Severek Ayrılanlar Müjde? Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor? NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır? İYİ GECELER..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye. İyi geceler canıma. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Sabahların güneşi kalbini, gecelerin yıldızları ise gözlerini anımsatır bana bitanem iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kâbuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem! İYİ GECELER (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Sıradaki mesaj, iyi geceler mesajı alamayanlara;
İyi geceler. Ne o köskös mesaj bekliyosun ki. Gelmeyecek o mesaj yatta zıbar artık :)
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; "Yatsın Bu Dünya!" Cümleten İyi Geceler... (ekleyenErdem   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Yıldızlar içinde arama gözlerimi... ben sana ay kadar parlak yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve mışıl mışıl uyu sevda bakışlım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Seni o kadar çok seviyorum ki sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum belki rüyamda görürüm diye, iyi geceler aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Sırf birisi "iyi geceler" demediği için iyi geçmeyen gecelerim falan yok benim. Döner g.tümü yatarım, onun lafıyla mı uyuyacam sanki. (ekleyenreqor   -   27.5.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Yine bir gün daha bitti sensiz ve ben yaşadığım sürece tüm geceler sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Hayallerim var benim, türlü türlü renklere boyadığım.
Ve hayallerim var, renk tonunu denk düşüremediğim, rengini bilemediğim...
Silmek mümkün değildi, Ben de karalamakla yetindim kimilerini...
İzin verin bana, ben gideyim
Söz, döndüğümde hep gülümseyeceğim
ŞİMDİ SADECE İYİ GECELER...
(ekleyendersimiz.com   -   12.6.2015)

Hazır Mesajlar Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim... Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum, huzurla uyu bitanem. Huzurlu ve mutlu... İyi geceler... Seni seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Sen Yokken Yanımda, gecelerin tatdı, tuzu hayalin olur sevgilim iyi geceler. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Hep aklımdasın, öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Konuşamadık bu gece, yine bana özlem hediye, iyi geceler (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

İyi Geceler Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 236 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın