Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Cuma Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Selamünaleyküm hayırlı sabahlar, hayırlı cumalar, cumamız mübarek olsun arkadaşlar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Yaradanın Affına,
Resulünün Sevgisine,
Cennetinin En Güzel Köşesine
Mazhar Olabilmemiz Dileklerimle.
Hayırlı Cumalar
(ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Hayırlı Cuma'lar. Allah'ın Rahmeti, Bereketi, Selâmeti Nuru Sizinle ve Sevdiklerinizle Olsun. Allah'a Emanet Olun... (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Bize bir ferahlık lazım ; Secde gibi, Kur'an gibi. Secdeniz daim, Sabahınız hayırlı, Cumanız mübarek olsun. (ekleyenAsude   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Selamun aleyküm, düne tövbe, bu güne secde, yarına duâ, gönlümüzde olanın kısmetimiz olması dileği ile Hayırlı Cumalar... (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar İnsanı o kadar incinmesine rağmen ayakta tutan kuvvet Allah'a olan inancıdır. Nurlu, Hayırlı Cumalar (ekleyenAsude   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor. Rabbim kötülere fırsat verme artık. Herkese Hayırlı Cumalar (ekleyenAsude   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ım! beni bağışla, bana merhamet et, bana hidayet nasip eyle, bana âfiyet ve (hayırlı) rızık ver. (Müslim, Zikir,35) Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ın rahmeti, bereketi ve mağfireti üzerimize olsun. Cumamız hayırlı ve bayram tadında olsun inşallah. Amin. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Ey bizim güzel Mevlamız! Senin bizde görmek istediğin halleri nasip et bize, bugünümüzü ve akıbetimizi hayır eyle. Amin. Cumamız mübarek ola... (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Güzel olan ne varsa kalbinizden, başınızdan ve ömrünüzden eksik olmasın. Selam, muhabbet ve dua ile... HAYIRLI CUMALAR. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Cumanız mübarek olsun; ALLAH(C.C.) cümlemize sağlık, sıhhat, huzur ve mutluluk versin. Hayırlı Cumalar... (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Ey Rabbim! Bizlere seni hatırlatan haller, seni anlatan diller, sevginle dolup taşan aydınlık kalpler nasip eyle.(Amin) Hayırlı Cumalar... (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Cumanın feyzi, bereketi ve rahmeti üzerinize olsun. Cumamız Mübarek Olsun. Âmin. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar O Rabbim ki nasip ettiyse, bize de samimi bir dua etmek, ne güzel bir nimet. Rabbim dualarımızı kabul eylesin. Amin. HAYIRLI CUMALAR (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Bir kimsenin olabileceği en güzel yer, bir başkasının duasında yer almaktır. Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah.(âmin) Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Rabbim her zorluğumuza KOLAYLIK,
Her darlığımıza BOLLUK,
Bedenimize SAĞLIK,
Yaşantımıza HUZUR versin. Hayırlı Cumalar...
(ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Allah'ı zikrettiren dert; O'nu unutturan maldan ve sıhhatten daha hayırlıdır. Hayırlı Cumalar (ekleyenmesajlar.info   -   3.9.2016)

Hazır Mesajlar Hüzün ağır gelir yüreğe ama en güzel duayı ettirir sahibine. Dualarda buluşmak dileğiyle, Allah kalbimizden geçenleri ömrümüze nasip eylesin; umutla beklediğimiz her ne varsa mucize olsun, gerçekleşsin. Hayırlı, Nurlu Cumalar. (ekleyenmesajlar.info   -   21.10.2016)

Hazır Mesajlar Sen olmasaydın bu alemi yaratmazdım dediğin Habibin hatırına hakkımızda en hayırlı kapıları aç Allah'ım (Amin) Selam ve dua ile Hayırlı Cumalar (ekleyenelif asena   -   31.10.2016)

Hazır Mesajlar Varsın olmasın her istediğimiz. Biz olana "Elhamdülillah" olmayana da "Eyvallah" demesini biliriz. Hayırlı Cumalar (ekleyenGnl   -   10.11.2016)

Hazır Mesajlar Dilek niyettir, dilek duadır. Dua ise bizi biz yapandır, iyi diyelim iyi olsun, tüm güzellikler bizi bulsun... HAYIRLI CUMALAR (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2016)

Hazır Mesajlar Ayet ayet yaşat bu dünyayı Rabbim,
sana secde secde yürüyeyim
dua dua kabul et beni
sana en yakın yerde öleyim
Hayırlı Cumalar
(ekleyenhüs3y!n   -   13.3.2017)

Hazır Mesajlar Yolların da yolcuların da sahibi Sensin Allah'ım...
Bizi doğru yolda sabit kıl.
Tüm hastalara şifa, nerede gözü yaşlı kulun varsa deva, evsiz, eşsiz, işsiz kim varsa gönüllerindeki murada tüm ölmüşleri affınla cennet makamına ulaştır ALLAH'IM
Amin... Hayırlı Cumalar
(ekleyenmustafa   -   18.3.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   7 8 9 10 11   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Cuma Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 245 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın