Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Dostluk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Gerçek dost mutluluklarını çarparak çoğaltır, dertlerini bölerek azaltır. Dostsuz bir hayat ıssız adada süren bir yaşantı gibidir. Gerçek bir dost çoğu kişinin elde edemeyeceği bir zenginliktir. (ekleyenmesajlar.info   -   29.1.2016)

Hazır Mesajlar Hadi simit satanı anladım, kestane satanı da. Peki ya dost satan, o da mı ekmek parası? (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Çoğu insan seninle birlikte, lüks arabanda yolculuk yapmak ister fakat ihtiyacın olan araban bozulduğunda seninle her şartta yolculuk edebilendir. (ekleyenBirDost   -   4.2.2016)

Hazır Mesajlar Güneş parlıyorken, herkes seni sevebilir unutma. Ama gerçekten kimin umrunda olduğunu ancak fırtınalar eserken öğrenirsin. (ekleyensoner   -   21.2.2016)

Hazır Mesajlar bazı kişiler der ki arkadaş dediğin ne? arkadaşlık, kardeşlikten daha yakındır, senin üzüntünü sevincini dinleyen ve kendisininkini anlatandır seni gerçekten seven seni özleyendir... DOSTLUK senin iyi ve kötü gününde yanında olan seni düşünendir (ekleyenarkadaşlık ve dostluk   -   3.3.2016)

Hazır Mesajlar Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun, ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun (ekleyenmesajlar.info   -   8.7.2016)

Hazır Mesajlar Dost dediğin yıllar geçse bile bir çağrı uzağındadır. (ekleyenmehtap   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Kardeşinin yapmadığı iyiliği gün gelir dostun yapar. (ekleyenmehtap   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Hani bazen diyorum ya sana sen benim en iyi arkadaşımsın yalan söylüyordum sen benim en iyi dostumsun. (ekleyen6/2/2017 beyza   -   6.2.2017)

Hazır Mesajlar Dost göze sezdirmeden göz yaşı silendir (ekleyenDostluk   -   29.5.2017)

Hazır Mesajlar Doğmamış Güneşim, Açan Çiçeğim, En Yakın Dostumsun Sen (ekleyenElifnaz Ulutaş   -   10.5.2018)

Hazır Mesajlar Ben ilk defa birine bu kadar güvendim, ilk defa birini bu kadar önemsedim, ilk defa birini bu kadar özleyip sevdim.
Sen benim hem İLKim, hem de TEKimsin.
Sen benim hem CANIM, hemde BAŞIMIN BELASISIN. SEN BENİM HER ŞEYİMSİN
HEP BENİMLE KAL DÜNYANIN EN İYİ DOSTU❤
(ekleyenfatma<selin   -   29.8.2018)

Hazır Mesajlar Dostluk, nasıl diyeyim anlatılamaz bir şey, dostluğu yaşamak gerek, delicesine yaşamak. En sevdiğinle en güvendiğinle en mutlu olduğun kişiyle ölesiye yaşamaktır dostluk. Birbirleri için en zor fedakarlıklarda bulunmaktır. Dostluk yeri geldiğinde yaralanmak, yeri geldiğinde de ölmektir ... (ekleyenfatma<selin   -   29.8.2018)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Dostluk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 85 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın