Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Arkadaşlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, dost eli elini hiç bırakmasın ne olur. (ekleyenAkasya   -   4.11.2017)

Hazır Mesajlar Arkadaşlık neydi? Arkadaşlık tarifi olmayan bir sevgiydi... Sonsuz sevgi. Her zaman iyi ki dedim, yine iyi ki diyorum ve iyi ki diyeceğim. (ekleyenAnonim   -   22.12.2017)

Hazır Mesajlar Arkadaşı bir tespihe benzetirsek sallandıkça başa döner sallamadıkça yerinde kalır hareket etmez. (ekleyenLeyla   -   29.12.2017)

Hazır Mesajlar Zehraaam seni çok ama çok seviyorum iyi ki hayatımdasın. İyi ki her şeyimsin iyi ki sırdaşım her zerrem olmuşsun seni sevdiğimi asla ama asla unutma seni çok seviyorum her şeyim bu arada geçmiş olsun inşallah benim sana olan sevgimle hastalığın hemen düzelir, amin AYYYY LAAVV YUUUUU (ekleyenCANINDAN COK SEVEN BIRI   -   3.2.2018)

Hazır Mesajlar meleğimsin sen benim hayal alemimin, en güzel yerindesin hep hayallerimin, hüznü unuttum o güzel sözlerinle, dostumsun sen benim (mehmet umut) (ekleyenismi vermek istemiyorum   -   14.2.2018)

Hazır Mesajlar Her arkadaşlığın bir meleği varmış gökyüzünde. Arkadaşlık bittiğinde o melek ağlarmış. Bizim meleğimiz hiç ağlamasın be gamzelim ♥ (ekleyenSofieva   -   24.4.2018)

Hazır Mesajlar Gerçek bir dosta sahipsen dünyanın geri kalanına ihtiyacın yoktur (ekleyenmerve   -   8.5.2018)

Hazır Mesajlar Doğmamış Güneşim, Açan Çiçeğim, En Yakın Dostumsun Sen (ekleyenElifnaz Ulutaş   -   10.5.2018)

Hazır Mesajlar Ben ilk defa birine bu kadar güvendim, ilk defa birini bu kadar önemsedim, ilk defa birini bu kadar özleyip sevdim.
Sen benim hem İLKim, hem de TEKimsin.
Sen benim hem CANIM, hemde BAŞIMIN BELASISIN. SEN BENİM HER ŞEYİMSİN
HEP BENİMLE KAL DÜNYANIN EN İYİ DOSTU❤
(ekleyenfatma<selin   -   29.8.2018)

Hazır Mesajlar Dostluk, nasıl diyeyim anlatılamaz bir şey, dostluğu yaşamak gerek, delicesine yaşamak. En sevdiğinle en güvendiğinle en mutlu olduğun kişiyle ölesiye yaşamaktır dostluk. Birbirleri için en zor fedakarlıklarda bulunmaktır. Dostluk yeri geldiğinde yaralanmak, yeri geldiğinde de ölmektir ... (ekleyenfatma<selin   -   29.8.2018)

Hazır Mesajlar Bir gün vardır seni mutlu eden ama bir gün kalbin kırılır onu beklersin çünkü seni mutlu eden senin yüzünü güldüren odur o senin kankandır (ekleyenCeren   -   7.11.2018)

Hazır Mesajlar İyi dostlar biriktirdim hepsi ailem oldu 8/H (ekleyensümeyye   -   21.12.2018)

Hazır Mesajlar gözlerinden anlayabiliyorsa bir dost o dostluktan öte kardeşliktir benim gözlerimde sensin (ekleyenilkayseded35   -   26.12.2018)

Hazır Mesajlar Kankam, bu zor süreçte hep senin yanında olacağım. Hayat seni hep zorluklarla sınıyor ama sen asla pes etmeyeceksin hep güçlü duracaksın. Çünkü sen benim bu hayatta gördüğüm en güçlü adamsın. Şimdi ne gözüne uyku giriyor ne de boğazından tek lokma geçiyor, o zaman ne etsin senin bu kankan, gece uyku haram, boğazımdan geçen yemek haram. Sen orada acı çekerken ben nasıl dayanayım buna gönlüm nasıl elverir. Sen orada cehennem yaşarken ben nasıl burada keyif çatarım, bunları yaparsam nasıl kendime arkadaş, kanka, sırdaş derim. Şu an senin o güzel tebessümün için dünyayı yakarım yeter ki sen iyi ol... (ekleyenZeynep   -   8.1.2019)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Arkadaşlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 86 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın