Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Anneler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sevdiklerinin her zaman yanında ve yakınında olması dileği ile anneler gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Dünyaların en güzel annesi! Anneler günün kutlu olsun. Ellerinden, tatlış yanaklarından öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Annelerin en güzeli, en özeli, gül yüzlü anneciğim. Dualarına her zaman muhtacım. Anneler gününü tebrik ediyor, ellerinden öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Bana konuşmayı, yürümeyi, sabrı ve hayatı öğreten biricik anneciğim. Anneler günün kutlu, gönlün mutlu ve huzurlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Gözümüzün nuru, evimizin huzuru, varlığına her zaman muhtacız. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Umutlar ve hayaller kadar sonsuz, sevgi kadar sıcak, gökyüzü kadar derin ve gözyaşı kadar anlamlı bir ömür dileği ile anneler gününü kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Canım annem, sen ömrüm boyunca benim kutup yıldızım oldun. Nereye gidersem bana yol gösterdin, hep ışığının altında uyudum. Anneler gününü kutluyor, ellerinden hasretle öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Aramızdaki mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle anneciğim. Anneler günün kutlu olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Saçlarımı okşamanı, dizlerinde uyumayı çok özledim. Anneler gününü kutluyor, pamuk ellerinden öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Dünyalara değişmeyeceğim benim biricik annem. Anneler gününü kutluyor, dualarını bekliyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Günün aydın olsun, yüreğin mutluluk ve huzur dolsun. Anneler günün kutlu olsun biricik anneciğim. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Güzel annem, sen her zaman ve her şartta bana destek oldun. mesajlar.info Her gün, her saniye ve her an benimlesin. Anneler gününü tebrik ediyor, ellerinden öpüyorum, canım anneciğim. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Gül yüzünden gülümsemen hiç eksik olmaması dileği ile anneler günün kutlu olsun, biricik anneciğim. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Bülbülün güle, arının çiçeğe, toprağın suya özlemi, ancak benim sana hasretim kadardır canım anneciğim. Anneler gününü kutluyor, o mübarek ellerinden öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Yeryüzündeki çiçeklerin en güzeli ve anlamlısı olan anneciğime, seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Benim annem olman, sanırım dünyadaki en büyük şansım. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Ömrüm boyunca aynam olan biricik anneciğim, Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Anneciğim boynuna sarılmak, sıcaklığını hissetmek için tatili iple çekiyorum. Anneler günün kutlu olsun, özlemle ellerinden öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Benim için her zorluğa katlanan, her türlü fedakarlığı düşünmeden yapan, dünyanın en güzel annesinin anneler günü kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Seninle ve senin evladın olmakla her zaman gurur duyuyorum canım annem. mesajlar.info Sen hayatım boyunca benim örnek aldığım tek insan oldun. Anneler gününü kutluyor, ellerinden hasretle öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Bana gösterdiğin sevgi dolu destek için sonsuz teşekkür ediyor, selam ve sevgiyle ellerinden öpüyorum. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Benim için her fedakarlığı yapan, her zaman ve har koşulda yanımda olan, dünyanın en güzel meleğine, anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Benim annem olman, dünyadaki en büyük şansım. Anneciğim, bir günümde değil benim, yaşadığım her günümdesin. Anneler gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Bizler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, her zaman yanımızda olan, dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun, seni çok seviyoruz. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Anneler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 166 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın