Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Anneler Günü Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Sana sevgi ve öpücüklerimi gönderiyorum... iyi ki varsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.10.2013)

Hazır Mesajlar Güldüğünde gülen ağladığında ağlayan benim için yasayan dünyadaki en büyük sensin meleğim canım annem anneciğim bana katlandığın için teşekkür ederim anneler günün kutlu olsun... (ekleyenYUSUF İLERDE   -   20.5.2012)

Hazır Mesajlar Yüreğindeki o sonsuz sevgi için sana sonsuz teşekkür ediyorum anneciğim. Dualarını bekliyor, anneler gününü tebrik ediyorum ... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Benim için her fedakârlığa katlanan dünyanın en güzel annesi... Pamuk ellerinden öpüyor, Anneler gününü kutluyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Benim için her zorluğa katlanan, her türlü fedakarlığı düşünmeden yapan, dünyanın en güzel annesinin anneler günü kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Benim için her fedakarlığı yapan, her zaman ve har koşulda yanımda olan, dünyanın en güzel meleğine, anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Gözlerine bir damla yaş değsin istemem. O gül yüzünden gülücükler hiç eksilmesin. Anneler günün kutlu olsun anneciğim...ellerinden öpüyorum. (ekleyenGülşen   -   21.7.2014)

Hazır Mesajlar Dalgaların sahile vurduğu gibi çarpıyor yüreğim, seni her gördüğümde canım anneciğim. Aşkım, heyecanım, her şeyimsin sen. Anneler günün kutlu olsun dünya güzelim. (ekleyenMesude   -   9.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen benim yüreğime damla damla yağarken, ben senin damlalarınla açan ilk tomurcuğun olmak isterdim, yüreğini sarmalayan dallarda açan bembeyaz, küçük bir çocuk gibi, hiç solmayan bir çiçek olmak isterdim annem:) (ekleyenBusecik   -   2.3.2016)

Hazır Mesajlar Sesini ve şefkatli bakışlarını ne kadar özlediğimi anlatamam anneciğim. Hasretim her gün daha da büyüyor. Kavuşmak ümidiyle ellerinden öpüyor, anneler gününü kutluyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   22.4.2015)

Hazır Mesajlar Senden uzakta olsam da, şefkatli bakışlarını, kokunu ve sıcaklığını hep yanımda hissediyorum. Dualarında beni unutmadığını biliyorum canım annem. Ellerinden öpüyor, anneler gününü tebrik ediyorum. (ekleyenfatma gündoğdu   -   19.3.2015)

Hazır Mesajlar Bütün anneler en güzeldir. Benim annem en özeldir. Anneler günün kutlu olsun canım anneciğim. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Yeryüzündeki çiçeklerin en güzeli ve anlamlısı olan anneciğime, seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

Hazır Mesajlar Hiç solmayan, ruhuma huzur veren, dünyanın en güzel çiçeği biricik anneciğim, anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Mutlu yuvamızın güneşi, sevgi, fedakarlık ve merhametin sembolü canım annem. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Yemeyip yediren, giymeyip de giydiren, her an bizi düşünen işte o benim ANNEM... Canım Annem anneler günün kutlu olsun (ekleyencanım annem   -   15.8.2014)

Hazır Mesajlar Sevgilerin en güzeline, en özeline layık olan sultanım, canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Sevdiklerinin her zaman yanında ve yakınında olması dileği ile anneler gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili annem. Varlığından tasasızlık, sevginden cesaret, gözlerinden kuvvet aldığım günleri unutamıyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun. Kocaman Öpüyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.5.2011)

Hazır Mesajlar Bir yaprağın dala tutunduğu gibi tutundum sıcaklığına anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenmesajlar.info   -   13.6.2018)

Hazır Mesajlar En çok o şefkatli bakışlarınla beni sarmanı özlüyorum canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. (ekleyenAlperen   -   4.5.2016)

Hazır Mesajlar Seni şimdi daha iyi anlıyorum anneciğim. Her hareketinde bizi düşündüğünü şimdi daha iyi idrak ediyorum ve ben de seni taklit ediyorum. Anneler günün kutlu olsun, canım annem. (ekleyenMisafir   -   4.1.2016)

Hazır Mesajlar Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.5.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Anneler Günü Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 166 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın