Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Aldatma İhanet Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Dosta ihanet eden toprağa kefensiz atılır... (ekleyenelzem   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar Beni biraz sevseydin aldatmayı aklının ucundan geçirmezdin seni ben değil ALLAH affetsin sevgili... (ekleyencnnbrs   -   13.7.2014)

Hazır Mesajlar Ey hayat ben mi harmanım kafam almıyor yoksa sen mi çok içtin anlamıyorsun, ikimizden dost olmaz neden anlamıyorsun sen kahpe ben fani (ekleyenMekan 76   -   16.12.2016)

Hazır Mesajlar Ben onu çok sevdim, onun için her şeyi yaptım, o ne yaptı aldattı beni kuzenimle, evet onu çok seviyorum, canım acıyor ama nefret ediyorum bir yandan Allah'ım ıslah etsin, elbet bir gün geri gelecek ama Ben vazgeçmiş olacağım demek ki kaderimde o yok :) (ekleyenAyşe   -   11.10.2017)

Hazır Mesajlar ben hala biri bana mesaj yazdığında cevap verirsem sana ihanet edecekmişim gibi hissediyorum ulan Allah'ın cezası... (ekleyensenem   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Canını çok yakmışlarsa kötü olur insan. Kimseye güvenmez, kimseye inanmaz. İnsanlar ihanete uğradıysa, kendinin iyi olduğunu unutur, göremez... (ekleyenenes adalı   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Senden sonra gelenlerin hepsine ihanet ediyorum belki beynimle değil ama kalbimle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Hakkımı asla helal etmıyorum sana yar, ben bu dünyada yandım öbür dünyada da sen yan... (ekleyenilhan   -   28.10.2014)

Hazır Mesajlar insanlığımızı belirleyici en büyük etkenler ihanet ve sadakattir. İhanet nefreti sadakat merhameti sürükler peşinden ve bazen öyle çok seversin ki sevdiklerini sana her şeye rağmen merhamet etmek düşer... (ekleyenexelans   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Gül filizlendiği günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kanıp gülü bıraksa da gül binlerce yıldıza kanıp güneşi aldatmazmış. (ekleyenbirisi   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca ALLAH affeder... Eğer birgün beni aldatırsan, çocuk değilim ağlamam, ALLAH değilim AFFETMEM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Şimdi beni ellerimden bırakıp başkasına gidenler, zamanı gelecek ayaklarıma kapanaklar (ekleyensibel yayvu   -   21.3.2015)

Hazır Mesajlar BuLdunmu yerime kimseyi buldunmu başını omzuna koydunmu (ekleyenebusss   -   20.9.2014)

Hazır Mesajlar Beni terkedersen; önce seni, sonra kendimi öldürürüm. (ekleyenBingöllü Kenan   -   2.2.2015)

Hazır Mesajlar Eğer Bir gün Beni Aldatırsan, Seni Sevdiğimden Dolayı AFFEDERİM Ancak Bir Şartla Bende Seni Aldatırım Serseri (ekleyenİlk göz ağrım   -   )

Hazır Mesajlar En büyük ihanet değilmidir aslında seni seveni ihtiyacı olanı yüzüstü bırakıp gitmek... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   22.6.2015)

Hazır Mesajlar Eğer beni bir gün aldatırsan seni sevdiğimden dolayı seni affederim ancak bir şartla ben de seni aldatırım serseri (ekleyenpepi   -   21.7.2014)

Hazır Mesajlar Bir zamanlar oda severdi beni, hem de deliler gibi, söylediğine göre öyleydi en azından, bir anda gitti sonra sessiz sedasız evet tek bir kelime bile etmeden gitti şimdi sorsam ben suçluyum, dedim ya bir zamanlar o da severdi... (ekleyenÖzcan moroğlu   -   16.11.2016)

Hazır Mesajlar Bilmedin yar, yağmur gibi inmedin yar, sen belki başkaydın, başka bir aşka inanmadın, kanatlanıp uçsan o kuşu da tutsan kafesini açsan da beni aldattın bana gözün gibi baksan el üstünde tutsan bana dost bile olsan da beni aldattın beni aldattın (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   1.6.2014)

Hazır Mesajlar Olsun be dedim içimden. Ben sevdim, karşılık beklemeden. Vazgeçmek, ona olan sevgime ihanet olurdu. Unutmadım onu, sadece azalttım bir miktar... (ekleyenbir mesaj   -   12.6.2015)

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Aldatma İhanet Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 20 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın