Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sınıfın içinde öğretmen bıçaklandı eğitim haberi

eğitim haberleriSınıfın içinde öğretmen bıçaklandı

okul.jpg Mersin'de 11.sınıf öğrencisi, sınıfta tartıştığı öğretmeniyle küfürleştikten sonra, tüm öğrencilerin şaşkın bakışları arasında cebinde taşıdığı bıçakla öğretmenini bıçakladı.

Onlarca öğrencinin gözünün önünde gerçekleşen olayın ardından ağır yaralanan öğretmen Cafer Karaoğlu ambulans ile hastaneye kaldırılırken Muharrem Er isimli öğrenci ise kayıplara karıştı.

Olay, Mersin Nihal Erdem Ticaret, Dış ticaret ve İletişim meslek Lisesi'nde meydana geldi. İddiaya göre öğleden sonra 11/B sınıfındaki dersine gelen Muhasebe Öğretmeni Cafer Karaoğlu (34) sırası eğri duran öğrencisi Muharrem Er'e (17) sırasını düzeltmesini söyledi. Ancak genç öğrenci öğretmeninin uyarısı dikkate almayarak arkadaşları ile konuşmaya devam etti.

Ancak öğrencisinin sırayı düzeltmemekte deki ısrarı üzerine öğretmen Karaoğlu bağırmaya başladı. Karşılıklı bağrışmanın yaşandığı sınıfta daha sonra öğretmen ile öğrenci arasında hakaret dolu sözlerinde sarf edildiği iddia edildi. Sınıfta bulunan öğrencilerin iddiasına göre tartışmalarının dozunu sürekli artıran öğretmen ile öğrencisi daha sonra sınıftan ayrılıp koridora çıktılar.

Burada da tartışmaya devam edilmesi üzerine öğretmen Cafer Karaoğlu'nun öğrencisine tokat atmak üzere elini kaldırdığı ancak, öğrencisinin Karaoğlu'nun elini tutarak buna müsaade etmediği iddia edildi. Muharrem Er'in daha sonra ise cebinden bıçak çıkararak öğretmenine saldırdığı ve koltuk altından bıçakladığı iddia edildi.

Aldığı bıçak darbesinin ardından hemen öğretmenler odasına koşan Cafer Karaoğlu isimli öğretmen okula çağrılan ambulans tarafından Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ve hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenilen öğretmen Cafer Karaoğu'nun Genel Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenilirken, olayın ardından kayıplara karışan Muharrem Er isimli gencin yakalanması için polis çalışma başlattı.

Öğretmeni bıçaklayan öğrenci yakalandı

tag Sınıfın içinde öğretmen bıçaklandı

tarihli haber

SON EĞİTİM HABERLERİ (Tüm Eğitim Haberleri İçin Tıklayın...)

2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı 2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı

2018 YKS tercih sonuçları açıklandı 2018 YKS tercih sonuçları açıklandı

KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı

FAYDALI SOSYAL HABERLER (Tüm Faydalı Haberler İçin Tıklayın...)

Akıllı temizlik için pratik bilgiler Akıllı temizlik için pratik bilgiler

Gülmenin Yararları Gülmenin Yararları

Sağlıklı yaşlanmak için sağlıklı yaşamalı Sağlıklı yaşlanmak için sağlıklı yaşamalı

Güncel Eğitim Haberleri