Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası eğitim haberi

eğitim haberleriÖğretmenlere Özel Tatil Kampanyası

3.jpg 25 Ocak– 5 Şubat 2010 tarihleri arasındaki sömestr tatilinde öğretmenlerimize, ekonomik bir tatil fırsatı sunmak, bu özverili ve yoğun mesleklerinde onlara kısa da olsa bir nefes aldırabilmek amacıyla öğretmenlerimize özel bir tatil kampanyası gerçekleştirilecektir.

Proje Bakanlığımız, Milli Eğitim Bakanlığı, TÜROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu) ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) ile işbirliği halinde yürütülmektedir.

Kamu kurumlarında görev yapan öğretmenlerimizin yanı sıra emekli ve özel eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler de kampanyadan yararlanabileceklerdir. Öğretmenlerimiz otellerin ve tur şirketlerinin linkte yer alan listedeki telefon numaralarını direk arayarak önceden rezervasyon yaptırabileceklerdir.

Sömestr tatili için geçerli olan kampanyada alternatifler; 5 yıldızlı otellerden apart otellere, her şey dahil konaklamadan oda-kahvaltı seçeneklerine kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Tatil seçenekleri içerisinde Antalya, İzmir, Adıyaman, Çanakkale, Muğla, Bursa, Nevşehir, İstanbul, Kapadokya, Gaziantep, Urfa gibi pek çok bölgemiz ve farklı turizm alternatifleri yer almaktadır.

Kampanya'ya 140'a yakın otel ve 8 tur şirketi destek veriyor...

7 bölgemizde bulunan 140'a yakın otelde %50 'ye varan oranlarda ve 8 yurtiçi tur programında %15-%25 arasında indirim oranları ile öğretmenlerimize özel tatil seçenekleri sunulmaktadır.

Anı Tur, Jolly Tur, Pronto Turizm, Karaca Tur, Gülen Turizm, Minka Turizm, Bamtur ve Baracuda seyahat acentaları tüm tatil turları üzerinden %25' e varan indirim oranları sunmaktadırlar.

detaylı bilgi için : http://www.kultur.gov.tr

Oteller listesi için tıklayın:

tag Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası

21.1.2010 tarihli haber

SON EĞİTİM HABERLERİ (Tüm Eğitim Haberleri İçin Tıklayın...)

2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı 2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı

2018 YKS tercih sonuçları açıklandı 2018 YKS tercih sonuçları açıklandı

KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı

FAYDALI SOSYAL HABERLER (Tüm Faydalı Haberler İçin Tıklayın...)

Pozitif Enerjinizi Harekete Geçirin Pozitif Enerjinizi Harekete Geçirin

Verimli araba kullanmanız için öneriler Verimli araba kullanmanız için öneriler

Kahvaltı Yapan Çocuk Daha Başarılı Oluyor Kahvaltı Yapan Çocuk Daha Başarılı Oluyor

Güncel Eğitim Haberleri