Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Okulda Kaçamak Müdürü Öğretmen Yaptı eğitim haberi

eğitim haberleriOkulda Kaçamak Müdürü Öğretmen Yaptı

3.jpg Kadın öğretmenle birlikte gece okula giren ve gelen polislere de bir süre kapıyı açmayan müdür görevinden alınıp ilçeye öğretmen olarak atandı.

Eskişehir Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu Müdürü A.M.U., başka okulda görevli kadın öğretmenle birlikte gece okula girdiği ve gelen polislere de bir süre kapıyı açmadığı için görevinden alınıp ilçeye öğretmen olarak atandı.
İddiaya göre olay 20 gün önce Yeni Mahalle'deki Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu'nda meydana geldi. Okul Müdürü A.M.U., saat 01.00 sıralarında Eskişehir Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda görev yapan kadın öğretmen N.Ş. ile birlikte okula gitti. 2 kişinin gece okula girdiğini görüp şüphelenen bazı vatandaşlar durumu polise bildirdi. Okula gelen polisler, kilitli olan okulun dış kapısını çaldıklarında açan olmayınca hizmetliyi telefonla arayarak okula gelmesini istedi. Gelen hizmetli anahtarı ile kapıyı açtı. İçeri giren polisler müdür odasında A.M.U ve kadın öğretmen N.Ş. ile karşılaştı. Müdür U. ile öğretmen N.Ş., polislere bir dersle ilgili olarak internete bakmak için okula geldiklerini söyledi.
Yapılan muayenelerinde alkollü çıktıkları öne sürülen müdür A.M.U. ile öğretmen N.Ş. hakkında polisler tutanak tuttu. İkisi de evli olan U. ve N.Ş., tutulan tutanağın ardından serbest bırakıldı.

KADIN ÖĞRETMEN DE BAŞKA OKULA
Polisin tuttuğu tutanağın Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gönderilmesinin ardından müdür ve öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü müfettişlerinin yaptıkları soruşturmanın ardından, Pilot Binbaşı Ali Tekin İlköğretim Okulu Müdürü U. görevinden alınarak Mahmudiye İlçesi'ndeki bir ilköğretim okuluna öğretmen olarak atandı. öğretmen N.Ş. de Seyitgazi İlçesi'ne bağlı Kırka Beldesi'ndeki bir İköğretim okuluna gönderildi.

tag Okulda Kaçamak Müdürü Öğretmen Yaptı

7.1.2008 tarihli haber

SON EĞİTİM HABERLERİ (Tüm Eğitim Haberleri İçin Tıklayın...)

2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı 2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı

2018 YKS tercih sonuçları açıklandı 2018 YKS tercih sonuçları açıklandı

KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı

FAYDALI SOSYAL HABERLER (Tüm Faydalı Haberler İçin Tıklayın...)

Her yönüyle spor yapmanın faydaları Her yönüyle spor yapmanın faydaları

Beyninizi sağlıklı ve formda tutmanın yolları Beyninizi sağlıklı ve formda tutmanın yolları

Kredi kartı kullanımıyla ilgili çok önemli uyarılar Kredi kartı kullanımıyla ilgili çok önemli uyarılar

Güncel Eğitim Haberleri