Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

MEB ten özür grubu tayinleri için açıklama eğitim haberi

eğitim haberleriMEB ten özür grubu tayinleri için açıklama

3.jpg Yarıyıl tatili özür durumuna bağlı il içi ve iller arası yer değiştirmelere ilişkin başvuruların daha önce 18 Aralık 2006'da başlayacağı belirtilmişti.
Ancak, alan değişikliğine ilişkin iş ve işlemlerin devam etmesi ve sağlıklı olaraksonuçlandırılması açısından söz konusu I. grup başvuruların elektronik ortamda alınmasınaOcak 2007 tarihinde başlanacak ve I. yarıyılın son günü olan 26 Ocak 2007 Cuma günüsaat 17:00'ye kadar devam edilecektir. Yer değiştirme suretiyle atama işlemleri iseOcak 2007 tarihinde gerçekleştirilecektir.
II.grup başvurular ise; 09 Şubat 2007 Cuma günü saat 17:00'ye kadar devam edecek olup, yerdeğiştirme suretiyle atama işlemleri de aynı gün saat 17:30'da gerçekleştirilecektir.
İlgililere duyurulur.

13 Aralık 2006
Personel Genel Müdürlüğü

tag MEB ten özür grubu tayinleri için açıklama

tarihli haber

nextİçerik Hakkında Yorum Yazın...

Yazan:    

next YAZILAN YORUMLAR (7 yorum yazılmış)

box suzan :ben 2007 ağustos 29 da işe başladım acaba eş durumundan şubat yarıyılında il içi tayin isteme şansım varmı

box erdal :arkadaşlar eğer siyası olarak güçlü olunsaydı yani iktidar partısıne çok yakın birisi olsaydık özür gurubu atamaları 20 şubata kadar uzatılırdı.ama diktatör milli eğitim bakanı ve saz arkadaşları yne iş başında ALLAH BELANIZI VERSİN

box YAĞMURRRRRRRRRR :ARKADAŞLAR SÖZLEŞMELİYİM VE AĞUSTODA ATANDIM EYLÜLDE GÖREVE BAŞLADIM. NE ZAMAN EŞİMİN YANINA GİTMEK İÇİN TAYİN İSTEYEBİLECEĞİM Bİ FİKRİ OLAN VARSA LÜTFEN CEVAP YAZSINNNNNN..............

box ali aksoy :t.c anayasasında yer alan bir kanunda türk devleti aileyi korur diyor . eşim öğretmen ve farklı yerlerde çalışıyoruz.göreve yeni başlamış evli olan eşlerin tayin dönemini bir iki günle kaçırmaları için ayak oyunu yaparak t.c anayasına ve vicdanlara ters işler yapmaktadırlar. neden yeni asil olmuş öğretmenler kaçırıyor da eskiler tayin hakkı kazanıyor.madem düzen bozulur endişesi var kimseye olmasın. insanların işleri kolaylaştırsalar hiç birşey kaybetmezler. bu durumu tüm benliğimle kınıyorum.

box Betül Yurtseven :Boşanmalar özür gurubundan çıkmış.Bu durumda savcılık ve emniyete gitmiş belge istiyolar.Doğunun sınırında eşim ve ailesinin olduğu ilçede küçük bebeğimle nasıl görev yapabilirim.Bu konuda bir yol bileniniz var mı?

box mustafa :Eşleri birbirinden ayıranlar eğitim öğretimde verim beklemesinler.

box SEVKI :MAdem sızlanıyorsunuz , neden bu mesleği seçtiniz..Dışarıda işsiz o kadar çok insan varki...Hem biliyorsunuz giderken zorunlu hizmet olduğunu..Oraya gidincede evleniyorsunuz ki tayin yaptırmak için..Oradada Öğretmene ihtiyaç var.Herkes batıda olunca kim yapacak orda ki bu hizmeti..

SON EĞİTİM HABERLERİ (Tüm Eğitim Haberleri İçin Tıklayın...)

2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı 2018-2019 eğitim öğretim yılı başladı

2018 YKS tercih sonuçları açıklandı 2018 YKS tercih sonuçları açıklandı

KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı KPSS Lisans Sonuçları Açıklandı

FAYDALI SOSYAL HABERLER (Tüm Faydalı Haberler İçin Tıklayın...)

Sağlıklı yürüyüş kuralları ve yürümenin faydaları Sağlıklı yürüyüş kuralları ve yürümenin faydaları

İyi yaşamak için 13 altın kural İyi yaşamak için 13 altın kural

Çoçuğunuza kilo verdirmenin 10 sağlıklı yolu Çoçuğunuza kilo verdirmenin 10 sağlıklı yolu

Güncel Eğitim Haberleri