Oyun Siteleri

Tevekkül İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Müminler ancak o kimselerdir ki Allah anıldığı zaman kalpleri ürperir. O'nun ayetleri kendilerine okunduğu zaman (bu) onların imanlarını artırır. Onlar sadece Rablerine tevekkül ederler. (Dersimiz.Com - 792)
güzel sözler Çareyi tedbirde sanmak ne gaflet! Deveni hem bağla, hem tevekkül et. (özlügüzelsözler.com - 12196)
güzel sözler İman; tevhidi. tevhid; teslimi, teslim; tevekkülü, tevekkül; saadet-i dareyni iktiza eder. (özlügüzelsözler.com - 15705)
güzel sözler Haset ettiğinizde haddi aşmayın, zanda bulunduğunuzda onu tahkik etmeyin, bir şeyde size bir uğursuzluk hissi gelirse onu geçin ve Allah'a tevekkül edin. (özlügüzelsözler.com - 17834)
güzel sözler Uğursuzluk yorma, şirktir ve bizden hiçbir kimse yoktur ki, bu şirkten ona bir şey yaklaşmış olmasın. Ancak, tevekkül ile Allah onu giderir. (özlügüzelsözler.com - 4324)
güzel sözler Siz Allah'a hakkıyla tevekkül edebilseydiniz, sizleri de, kuşları rızıklandırdığı gibi rızıklandırırdı; Sabahleyin aç çıkar, akşama tok dönerdiniz. (İlker - 2498)
güzel sözler Bir adam Resulullah (sa)`a gelerek: "Hayvanımı bağlayarak mı yoksa serbest bırakarak mı Allah`a tevekkül edeyim?" diye sormuştu. Ona: "Bağla ve tevekkül et!" buyurdu. (Mehtap - 2496)
güzel sözler Allah'ın adıyla tevekkül ettim. Allah'ım! Ayağımızın kaymasından, şaşırmaktan, zulmetmekten zulme uğramaktan, cahillik etmekten veya bize cahillik edilmesinden sana sığınırız.? (Hoca - 2469)
güzel sözler Tevekkelin (tevekküllünün) gemisi batmaz (eşeğini kurt yemez). (özlügüzelsözler.com - 20830)
güzel sözler ...Kim Allah?a güvenirse O, ona yeter... (orkan - 2523)
Reklamlar

Tevekkül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 10