Oyun Siteleri

Maddiyat İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Maddi hayata tapanlar, deniz suyu içenlere benzerler. İçtikçe, susuzlukları artar. (özlügüzelsözler.com - 16510)
güzel sözler Nesnelere renk veren Tanrının belirişi. Belirti gitmeye görsün, bütün nesneler değişir. (özlügüzelsözler.com - 16512)
güzel sözler Maddiyatı dostluk ile ölçenden dost olunmaz. (özlügüzelsözler.com - 16511)
güzel sözler Maddi hayat muvazeneye, manevi hayat doğruluğa dayanır. (özlügüzelsözler.com - 16509)
güzel sözler Maddi durumunuz iyi bile olsa, bırakın çocuklarınız harçlıklarını kendileri çıkarabilsin. (özlügüzelsözler.com - 16508)
güzel sözler İ'layı kelimetullahın bu zamanda büyük bir sebebi, maddeten terakki etmektir. (özlügüzelsözler.com - 16506)
güzel sözler Sen kendin için ön ve arkan var zannında isen; cisme bağlısın, candan mahrumsun. (özlügüzelsözler.com - 16514)
güzel sözler Nesnelerin insanlara hizmet etsinler diye kurulması iyiyse de, insanların nesnelere çöp tenekesi olmak üzere kurulmaları canavarca bir şey. (özlügüzelsözler.com - 16513)
güzel sözler Maddenin sınırlarında yaşarsanız, dünyanız ellerinizin ulaşabileceği yere kadar uzanabilir. Ruhunuzun enginliğinde yaşarsanız, hayallerinizin gidebileceği yerlere ulaşabilirsiniz. (özlügüzelsözler.com - 16507)
Reklamlar

Maddiyat İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 9