eğitim sitesi

İhlas İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler İhlas, Allah ile kul arasında bir sırdır. Melek bilmez ki yazsın, şeytan bilmez ki bozsun, hava bilmez ki eğsin. (özlügüzelsözler.com - 15584)
güzel sözler Her kim kırk gününü ihlas ile sabahlarsa, hikmet kaynakları kalbinden dibine akar. . (özlügüzelsözler.com - 15583)
güzel sözler İhlas elde etmeye çalışanlara muhlis denir, ihlası adet haline getirenlere muhlas denir. (özlügüzelsözler.com - 15586)
güzel sözler Allah erlerinin işi parlaklıktır. İhlas ile çalışmaktır. Alçakların işi hiledir, utanmazlıktır. (özlügüzelsözler.com - 15581)
güzel sözler Bir şey kazanmanın pazarlığında değildir inananlar!.. Öyle olsa "ihlas" denen cevher elden düşer, parça parça olur. Hem ne sermayesi var ki, pazarlık etsin? (özlügüzelsözler.com - 15582)
güzel sözler İhlas ile yapılan küçük bir iş, senelerce yapılan ibadetler gibi sevap hasıl eder. (özlügüzelsözler.com - 15588)
güzel sözler Riya, İhlas'ı bırakıp Allah dışında bir gaye gütmektir... (H.İbrahim Karahan - 19102)
güzel sözler İhlas; dünya faydalarını düşünmeyip, ibadetlerini yalnız Allah rızası için yapmaktır. (özlügüzelsözler.com - 15585)
güzel sözler İhlas ile uzun yılların ameli, kısa zamanda ele geçer. (özlügüzelsözler.com - 15587)
Reklamlar

İhlas İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 9