Eğitim Siteleri

Girişimcilik İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Öncü olmak, girişimcinin standart niteliğidir... Ancak bu şekilde kaynaklar bolluğa dönüşür. (özlügüzelsözler.com - 12739)
güzel sözler Her şeyi denerim, ama yapabildiklerimi yaparım. (özlügüzelsözler.com - 4954)
güzel sözler İnsan kendi vicdanından bir şey gizleyemez. (007 - 1303)
güzel sözler Girişimci, her zaman –özellikle başlarken- başarı ve iflasının eşiğinde durduğunun farkında olmalıdır. Küçük bir hata bile onu yok edebilir. (özlügüzelsözler.com - 12734)
güzel sözler Bir işe girişmek için iyi bir gerekçemiz yoksa, ona başlamamak için iyi bir neden var demektir.? (özlügüzelsözler.com - 12729)
güzel sözler Eğer girişim ilerliyorsa, bolluk ekonomi ile birlikte artar ama girişim yoksa bolluk ekonomi ile birlikte çürür. (özlügüzelsözler.com - 12733)
güzel sözler Ömrümüzün yalnız değeri olan işlere, yüksek duygu ve düşüncelere, gerçek sevgilere, eseri yaşayacak girişimlere harcayınız. (özlügüzelsözler.com - 12738)
güzel sözler Durdurulamayan istekler ve tüm olum suzluklara karşı ayakta durabilmek,bir girişimcinin en önemli nitelikleridir. (özlügüzelsözler.com - 12732)
güzel sözler Girişimde bulunan kişi ile bulunmayan kişi arasında ki fark, aynen gece ile gündüz arasında ki fark gibidir. (özlügüzelsözler.com - 12735)
güzel sözler Hakkıyla başlatılan bir girişim, gereken her şey kazanılana dek bırakılmamalıdır. (özlügüzelsözler.com - 12737)
güzel sözler Cesaretimi kaybetmiyorum çünkü vazgeçilen her bir yanlış girişim, ileri doğru atılmış adımdır. (özlügüzelsözler.com - 12731)
güzel sözler Girişimin sırrı, hiç kimsenin bilmediğini bilmektir. (özlügüzelsözler.com - 12736)
güzel sözler Ata binmek bir ayıp, attan inmek bin ayıp. (özlügüzelsözler.com - 23613)
güzel sözler Alelade bir girişim, girişimsiz bir mükemmellikten çok daha iyidir. (özlügüzelsözler.com - 12728)
güzel sözler Büyük sanayi devrimini ve dev şirketlerin dönemini yaşadık. Ama inanıyorum ki, çağımız girişimcinin çağıdır. (özlügüzelsözler.com - 12730)
Reklamlar

Girişimcilik İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 15