eğitim sitesi

Eylem İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Eylem olmadı mı, vizyon bir rüyadır. Vizyon olmadan eylem ise zaman geçirmektir. Eyleme sahip bir vizyon, dünyayı değiştirebilir. (özlügüzelsözler.com - 11251)
güzel sözler İnsanoğlunun içinde uyuyan güçler var dır. Kendisi bile şaşırır. Çünkü bu güçle re sahip olduğu aklından bile geçmez. Bu güçleri uyandırıp eyleme geçebilirse, o kişinin hayatında büyük bir devrim olurdu. (özlügüzelsözler.com - 11257)
güzel sözler İnsan hayatında ki en iyi şey; çalışan, yaratıcı olan şeydir. İnanın, başarmayı çok seviyorum... Fakat gerçek ruhsal ve duygusal heyecan eylemdedir. (özlügüzelsözler.com - 11256)
güzel sözler Eylemle sonuçlanmamış bir fikir, pek bir şey ifade etmez. Bir düşünce eseri olmayan eylemlerde bundan farklı değildir. (özlügüzelsözler.com - 11253)
güzel sözler Yan etkisi olmayan eylem, yoktur. (özlügüzelsözler.com - 11259)
güzel sözler Nazik ve sevgi dolu bir eylem, kendi başına ödüldür. (özlügüzelsözler.com - 11258)
güzel sözler Eylemden uzak soyut planlama, olmayan bir dünyanın zihinde hayal edilmesi gibidir. (özlügüzelsözler.com - 11252)
güzel sözler Düzensiz bir eylem, düzenli bir eylemsizlikten daha iyidir. (özlügüzelsözler.com - 11250)
güzel sözler Geç kalınmış eylemler, korkunç eksikliklere sebep olur. (özlügüzelsözler.com - 11255)
güzel sözler Eylemler, teorilerin çözemeyeceği şüpheleri silecektir. (özlügüzelsözler.com - 11254)
güzel sözler Başarılı eylemler gerçekleştirebilmek için, hiçbir şey kararlı bir zihin ve tükenmeyen bir enerjinin birleşiminden daha kullanışlı olamaz. (özlügüzelsözler.com - 11249)
Reklamlar

Eylem İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 11