Oyun Siteleri

Engel İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Engellerden yılmayın! Hayat yolunda ki engeller; aşılmak içindir, takılmak için değil. (özlügüzelsözler.com - 11052)
güzel sözler Senin olanı benimseyip ve başkasının olanı da başkasının iradesinde sayarsan, o zaman kimse sana istemediğini yaptıramadığı gibi, istediğini de yapmana engel olamaz. (özlügüzelsözler.com - 11057)
güzel sözler Kendi kendime asla engel olmayacağım. (özlügüzelsözler.com - 11055)
güzel sözler Bütün dünya, çalışanlara engel çıkarmakta birleşmiş gibidir. Birisi biraz sivrilmeye başladı mı, herkes onu tutar ve alaşağı etmeye çalışır, bu hayatın değişmez bir kanunudur, korkup kaçmamak gerekir. (özlügüzelsözler.com - 11048)
güzel sözler Eğer Allah yağmur yağdırmak ve anan ikinci kez evlenmek isterse, buna kimse mani olamaz. (özlügüzelsözler.com - 11049)
güzel sözler Yolu kapatan engel kaldırılır, sonra yoldan geçilir. Yaranın önce mikrobu temizlenir, sonra merhem sürülür. (özlügüzelsözler.com - 11058)
güzel sözler Engeller aşılmak içindir, takılmak için değil. (özlügüzelsözler.com - 11050)
güzel sözler Bir kere hayata atıldıktan sonra, kendilerinin koydukları dışında insanların, hiçbir aşılmaz engelleri yoktur. (özlügüzelsözler.com - 11047)
güzel sözler Engelleri, yollarınızı tıkayan şeyler olarak görmeyin. Onları, size uçmayı öğretecek fırsatlar olarak görün. (özlügüzelsözler.com - 11054)
güzel sözler Engeller, gözünüzü hedeften ayırdığınız zaman karşınıza çıkan korkunç şeylerdir. (özlügüzelsözler.com - 11051)
güzel sözler Engelleri aşamayanlar, onları aşılamaz görenlerdir. (özlügüzelsözler.com - 11053)
Reklamlar

Engel İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 11