Yazılı Sınav Soruları

Ebeveynler İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

güzel sözler Ana babaların çocuklarına karşı duyguları, en büyük arkadaşlık, en büyük sevgi duygularıdır. (özlügüzelsözler.com - 3884)
güzel sözler Yaşamda ki diğer güzel şeylerin çoğu, ikişer, üçer düzinelerle ve yüzlercedir. Sayısı gül, yıldız, gün batımı, gökkuşağı, kardeş, hala ve kuzen vardır ama ANNE ve BABA tekdir. (özlügüzelsözler.com - 3887)
güzel sözler Ana babanın sevinci, üzüntü ve korkuları gibi gizli kalır. (özlügüzelsözler.com - 3885)
güzel sözler Pencereden Baktıklarında Lekeyi Değil, Pencerenin Ötesini Görebilen Anne-Babalar Harika İnsanlar Yetiştirirler. (elif - 2364)
güzel sözler Ana baba iyi terbiye almışlarsa, çocuklarda terbiyeli olur. (özlügüzelsözler.com - 3883)
güzel sözler İlk başta anne-babalarımızın çocukları, sonra çocuklarımızın anne-babası oluruz. Daha sonra anne-babamızın anne-babası, en sonunda da çocuklarımızın çocukları oluruz. (özlügüzelsözler.com - 19382)
güzel sözler Ana-baba birbirlerini büyük bir bağlılıkla severlerse, birbirlerine karşı daima dikkatli, şefkatli ve saygılı olurlarsa, çocukları yarı yarıya yetiştirilmiş demektir. İyi bir terbiyenin gerisi bundan sonra kendiliğinden gelecektir. (ÖzlüGüzelSözler.com - 19781)
güzel sözler Anne ve baba yetiştireceği çocukların aynası gibidir. (ayşegül - 19155)
güzel sözler Her ana-baba şüphesiz çocuğunun iyi olmasını ister. Fakat bunu isterken kendi hayatından ona nasıl örnek verdiğini hesaba katmaz. (ÖzlüGüzelSözler.com - 19635)
güzel sözler Ana babanız doğumunuzdan sorumlu dur, yaşamınızdan değil. (özlügüzelsözler.com - 3886)
güzel sözler Ayı çocuklarını büyütmüş, duru su içmeye vakti olmamış. (özlügüzelsözler.com - 23626)
Reklamlar

Ebeveynler İle İlgili Özlü Güzel Sözler Toplamı : 11