Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

DUYGUSAL ETKİLEYİCİ İLETİLER -SÖZLER - MESAJLAR

DUYGUSAL ETKİLEYİCİ İLETİLER -SÖZLER - MESAJLAR

mesajlar İnsan sevdiğini yaninda görmek ister iyi gunundede kotu gunundede ama sadece gormek ister (simge bayluk yazdı - 18079)

mesajlar Ben hayatta 2 kör tanıdım 1 benden başka herkesi gören sen diğeri senden başka kimseyi görmeyen ben nisammm (hAliL yazdı - 18141)

mesajlar HER GECEN GÜN DAHA ÇOK SEVMEYE BAŞLADIM SENİ NEDEN Mİ Bİ GÜN SENİNDE BENİ TERK EDECEGİNİ BİLDİGİM İÇİN (ŞAHİN ATMACA yazdı - 17463)

mesajlar aşkın olduğu yerde kıskançlık,kıskançlığın olduğu yerde aşk olmaz. (isimsiz aşık yazdı - 14788)

mesajlar Bana dengesizsin dedi , sol tarafıma çok yüklendin dedim (S.İ.N.A.N yazdı - 18860)

mesajlar Ben Her Kayan Yıldızda Seni Gördüm. (Umut t. yazdı - 16843)

mesajlar Seni öyle çok sevdim ki ali doyamıyorum nedense sevmeye bakmaya içim titriyo offf, sende beni benim seni sevdiğim kadar sev bu canım yoluna kurban olsun (aslı cıkrıkcı aslisine yazdi yazdı - 18647)

mesajlar kavuşmak varsa eğer savaşmak en güzel şeydir (ecem yazdı - 16332)

mesajlar öyle herkesi sevmeyeceksin...seviyorum demeyeceksin seni seviyorum diyebilmek için gerekirse bir ömür bekleyeceksin.
(isimsiz aşık yazdı - 14789)

mesajlar Bu dunyada bir tek seni sevdim geri kalan herkese yalan söyledim aleynam... (yunus bülüm yazdı - 16540)

mesajlar hey gülüm seni gördüğüm zaman hayalimde sende beni görürsün hey hey deme bana bir bak dur öyle bakma benim sana baktığım gibi bakta bütün dünya sana baksın ben sana bakamadım mı? yok hayır baktım bak ki bir kere daha bakası geliyor insanın seni görünce iyiki benimmişsin diyorum neden mi? bilinmez ama seni çok seviyorum sen benim canım sen benim kara sevdalımsın gülüm nerede sana baktığım o günler daha genç ve dinamik gözlerle şimdi yaşlandım mı? bilinmez ama sana bakıyorum ve tekrar tekrar bakmak istiyorum seni seviyorum aşkım sende beni seviyormusun seni özlüyorum aşkım sende beni özlüyormusun sana bakıyorum canım sende bana bakıyormusun.... Seni seviyorum aşkım (sertac yazdı - 18269)

mesajlar SENİ COOOOOOKKK SEVİYORUM ESERİMMMMM (duruye karabulut eser gulsoy icin yazdı - 17668)

mesajlar Seni bir serçenin gözyaşı kadar seviyorum çünkü serçeler ağladığı zaman ölür SENİ SEUİYORUM (ebru yazdı - 18431)

mesajlar Belki Sana Sevmeyi Öğretemem Ama Sen De Bana Unutmayı Öğretemezsin... (seher k. yazdı - 17673)

mesajlar Aşk nedir? aşk bende sen senle aldığım nefes senle güldüğüm gün seninle yasadığım ömür sevmek mi sevmek seninle benim tek vücut tek yürek olmam bende... kimse geceleri sevmiyor ama ben geceler hiç bitsin istemiyorum çünkü başımı yastığa koyup gözlerimi kapattığımda sen geliyorsun gözlerin duruşun bakışın geliyor... sevmeyi seviyorum ama seninle ömrüm muratımmm (aşk yazdı - 18627)

mesajlar Ben seni karanlık günlerde bulmadımki aydınlıkta bırakalım (senin mecnun yazdı - 16624)

mesajlar biz aşkı ardık ama bulamadık buldukda söyleyemdik söyledik ama karşılık alamadık (kanatsız melek .d..d.d.d.d.d yazdı - 13943)

mesajlar esrar gibisinbe sewgini varlıgın kafa yapıyor yoklugun kırize sokuyor (Ahmet telli yazdı - 17266)

mesajlar Neden hayatında biri yok diye soranLara,: Hani bazen durakta belli bir otobüsü beklersiniz ya on dakika, onbeş dakika, yirmi dakika beklersiniz geLmez. Bu arada başka aLternatiflerde geçer ama binmezsiniz. Nede oLsa "beklemişsinizdir o kadar" boşa gitsin istemezsiniz. Sormayın artık bana.! Herhangi biriyle değil, beklediğime “değecek” olanla devam etmeliyim bu yola!.. Durakta yaşLanmak oLsada işin ucunda...;) (Esmer yazdı - 13584)

mesajlar Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabehleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin! (SevDalı yazdı - 11834)

mesajlar dünyanın bütünn güzellikleri sensin sen yoksan ben bir hicim erkegim mm dünyam benim seni cook sewiyrorum ben sensizz olamam..... şimdi gidiceksin benden seni cook özleyip aglasamda bni düsünme bebeyimm ben hep seninim gözün arkada kalmasın herseyimmm ismailimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm<3<3<3 (esengül genç yazdı - 17468)

mesajlar kız dediğin İstanbul gibi olmalı fethi zor fatihi bir olmalı (hacı yazdı - 17101)

mesajlar ßir kaÇ DamLa qözya$ı aKar qözümDen ama NapabiLirim ki ßenimde Ruhum KaYıp HayaTın İçiNde .. KaLbım kıRık paRam paRca ßır HaLde ama KaranLıqın $arTı ßudur MuTLu oLmaLıyıM beLkı De (sen ve ben yazdı - 12419)

mesajlar Dudakların sigaraya değdiği kadar,
Benim dudaklarıma değseydi.
Sen benim tiryakim olurdun,
Bende senin sönmeyen ateşin...!!
(KraL DiyarßakırLı yazdı - 17816)

mesajlar Yalnız Olmak, Yanlış Yerde Ve Yanlış Bir Kalpte Olmaktan Iyidir. (kimin umrunda? yazdı - 7305)

mesajlar Senin olmadigin birini kiskanmak o kadar zorki... (aygun yazdı - 17877)

mesajlar Kalp mi insana sev diyen, yoksa yalnızlık mı körükleyen? Sahi nedir sevmek; Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?♥♥♥♥ (sibel demir yazdı - 15409)

mesajlar Yalnız olmak güçsüz olmak değildir.Aksine tek başına dimdik ayakta durmaktır.Yalnız olmak aşktan korkmak demek değildir.Sadece birine körü körüne bağlı yaşamanın mutsuzluk getireceğini bilmektir.Yalnız olmak sevilmiyor demek değildir.Sadece birilerine güvenmeye zorlanmaktır.Yalnız olmak karekterli olmak demektir.Eğer uzun yalnızlıkların varsa birinin o kişi diğerleri gibi karektersizce sevmediği birine `seni seviyorum` diyemediği için yalnızdır. Yalnız mısın ?
O zaman ne kadar muhteşem biri olduğunu bill... (Büyük üstat)
(Beşir arsu yazdı - 17313)

mesajlar Gamzende uyut beni iremim <3 :) (Atalay Işık yazdı - 17322)

mesajlar Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte.. (beyaz melek yazdı - 16600)

mesajlar Recep seni ne kadar seviyorum allah biliyo sadece... (pelda yazdı - 18403)

mesajlar ölüm ölüm dedigin nedir ki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım... (cuma yazdı - 14625)

mesajlar seven unutmaz unutan sevmemiştir seven unutmuşsa sevmesini bilmemiştir (yaralı yazdı - 13867)

mesajlar şunu unutma seçtiğin vazgeçtiğine değsin gün gelir "selime" başkaydı dersin. (betül yazdı - 13468)

mesajlar Kitabına kalem, kalemine şiir olayım (Hasan yazdı - 18575)

mesajlar Sana yakınlaştıkça kalbimin sesini duyacaksın diye korkuyorum (Lale yazdı - 18629)

mesajlar seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek.seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşayabileceken büyük AŞK demek. (isimsiz aşık yazdı - 14790)

mesajlar Askim sevdiyin sen benin herseyin sin senin le tanisali 7 ay oldu ve
Benin sevgin sana karsi ayni hisleri tasiyorun ilk gun ku hecanla sevgilim Nazli dan Alim me
(Nazli VE ALIM ME yazdı - 17556)

mesajlar Aşkta gurur olmaz derler ya! AŞK gururun olduğu yerdedir aslında.. Kimsenin gururunu yok edip sevdiği insana gel diyemez. (kadir yazdı - 14610)

mesajlar allah'ım bana öyle bir yol gösterki ona cıksın (alieren (melisa) odabaş yazdı - 18293)

DİĞER MESAJLAR İÇİN SAYFALARI GEZİN:
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Bu bölümde toplam 1675duygusal etkileyici mesaj söz ileti vs. bulunmaktadır.

Sen de bir etkileyici mesaj yaz...

Yazan:    

Etkileyici iletiler, sözler, mesajlar arşivinde 1675 kayıt var.