Eğitim Sitesi

Sevgiliye Uzun Mesaj (ŞefikAhmet)

Sevgilim... Cümleye nasıl başlayacağımı bilemedim ki. Hep böyle olur biliyor musun? Söz konusu sen olunca sanki aklım gidiyor beynim işlevini yitiriyor bedenime hükmeden tek şey kalbim oluyor tabi duygularımda yardımcı oluyor....

Sevgiliye Uzun Mesaj (ŞefikAhmet)

Sevgilim...

Cümleye nasıl başlayacağımı bilemedim ki. Hep böyle olur biliyor musun? Söz konusu sen olunca sanki aklım gidiyor beynim işlevini yitiriyor bedenime hükmeden tek şey kalbim oluyor tabi duygularımda yardımcı oluyor.

 

 Adın... Herkeste bulunan bir isim evet ama sadece sana yakışıyor. Gerçi tüm güzellikler sende de, neyse. Dediğim gibi kalbim ve duygularım hükmediyor. Kalbim her atışında sanki adını söylüyor, duygularımsa... Onlarını nasıl anlatsam ki olmuyor. Hani böyle cümlelere döküyorum ama nafile mi? Diyorsun ya, şair misin kızım sen diye. Daha yazamıyorum bile ben, hissettiklerimin yanında yazdıklarım bir rüzgâr esintisi sadece asıl hissettiklerim içimdeki fırtınalar.

 

Gülüşün... Yok, hiç kimsede yok sendeki gülüş. Gülüşündeki güzelliği gördükçe canıma can katılıyor sanki. Keşke imkânım olsa da sen güldüğün an zamanı durdursam ve bıkmadan doya doya izlesem gülüşünü. Küllerimden doğup yeniden ölsem. Ve bir daha canlansam sana bürünsem sen olsam.

 

Bakışın... Tam bir intihar gibi, sana baktığım an tüm organlarım ağrıyor. İçimde bir iç savaş oluyor gibi hissediyorum. Sonra derin derin bakıyorum baktıkça düğümleniyor kenetleniyorum sanki sana. Ve ben kimin gözlerine bakarsam bakayım sende hissettiğimin zerresini hissedemem. mesajlar.info

 

Sesin... Ona kifayetsiz kalır kelimeler. Öyle bir şey ki. O an öldüm sanıyorum. Ya da kalbimi çıkarıp içine seni yerleştirdikten sonra yerine koyuyorlar. Ve ben biliyorum ki senin sesin dünyanın en güzel melodisi.
Saçların... Rastgele çıkmamış senin saçların. Her bir teli özenle yerleştirilmiş gibi. Allah izin verirde evlenirsek. Sonucu ne çıkarsa çıksın bir gün saçlarını saymaya çalışacağım ve gözlerinin içine bakıp sana o sayı kadar seni seviyorum diyeceğim. Ben usanmam bilirsin.

 

Nefesin... Hiç hissetmedim nefesini. Ama telefonda nefes alıp verirken bile dinlerim her zaman. O an gözlerimi kapatıp mutlaka bir cümle söylerim içimden bir kaç saniyeliğine uyanıkken rüya görür gibi olurum. Tahmin ediyorum, bir gün helaliyle nefesini hissedersem hiçbir derdim kalmayacak.

 

Ellerin... Daha hiç tutamadım elini. Ama az çok tahmin ediyorum elimi tutarsan bana gelecek olan özgüveni. Çünkü ben senin ellerini tutarsam dünyam ısınır ve dünyanın en güçlü kadını ben olurum. Sıradan bir şey değil ki bu... Ellerin.
En çok beni benden alan ise.

 

Kokun... Daha kokunu teninden senden hissedemedim hiç. Ama sonunda o kadar istedim ve Allaha şükürler olsun uzakta bile olsan kokunu en yakınımda hissedebiliyorum. Ve her kokunu içime çektiğimde bağımlılık yapıyor bir daha, bir daha, bir kere daha böylece içimi senle dolduruyorum.

 

Bende hissettirdiklerinin daha minicik bir kısmı dediğim gibi, asıl fırtınalar içimde kopuyor. Hep diyorsun ya, ben seni hak etmiyorum diye. Hak etmesen yapmam ama sonuna kadar mutlu olmayı hak ediyorsun sen benim tek gerçeğimsin. Ben elimden geleni sonuna dek yaparak seni bir ömür mutlu etmek isterim. Ne karşılık beklerim ne gücenir ne de yorulurum. Tek isteğim hep bende kal.

 

Aramıza kilometreler girmiş diye n'olmuş sanki? Görmeden de sevemez miyim seni? Hem de öyle bir severim ki, baldan tatlı olan canımdan vazgeçecek kadar. Zaten sevmek yürek ister, göz değil. Seversen kalbini kullanırsın gözünü, aklını, gururunu değil.
 Bugüne kadar sanki ben, gecenin bir yarısı yola çıkmışım. Yolun ne olduğunu nereye çıkacağını bilmeden. Ve yanıma fener alıp ışığım olacağını sandığım bir kaç insan alıp yürümüşüm o yolda ama onların yarı yolda pilleri bitmiş beni o karanlıkta bitap bırakıp gitmişler bende ümitsizliğe kapılıp uyuya kalmışım o anda güneş doğuyor tepemden. Hem yolumu gösteriyor hem yeniden umutlandırıp hayata bağlıyor beni. Ve sende benim hikâyemdeki güneşimsin.
Belki, dünyanın en güzel kızı değilim ama şu dünyada seni en güzel seven kız ben olurum. Çok serbest biri değilim. Ama sana kavuşmak varsa sonunda ben bir ömür beklerim. Çok zenginde değilim ama senin için yaptığım şeyler bir gün bile gözüme gelmez. Ben onları canıma, canı gönülden yapıyorum çünkü. Boyum kısa olabilir ama sana olan sevgim o kadar büyük ki. Gülmekte yakışmıyordur belki ama ben, güldükçe güzelleşirim.
Bana her şey seni hatırlatıyor. Bir şeyler oluyor ve sonunda sana çıkıyor tüm yollarım. Tahminlerim doğru ise, tevafuğumsun sevgili. Rabbim öyle uygun görmüştür inşAllah. Ve de geriye kalan tek temennim ömürlüğüm ve ebedi bir hayatım yani ahirliğim olursun.

 

Ufacık bir umut bile aşkın doğması için yeterliymiş. Ufacıkta ne demekmiş sen benim koskocaman bir umudum oldun. Bir yerde okumuştum. Kimseyi kafanızda büyütmeyin. Daha iyisi her zaman vardır. Ve daha iyisini bulduğunuz zaman geçmiş geçmişte kalır. Öylede oldu sevgilim. Seninle ben sil baştan yaptım. Sildim tüm geçmişi, unuttum herkesi. Sadece yaralarım kalmıştı ve sen geldin bana derman oldun. İlacım oldun. Aslına bakarsan sanki yeniden doğmuş gibi oldum.
Gerçek aşk bedel ister, beden değil demişler. Biz bir şeyleri göze alarak bedel ödemeliyiz ki mutlu sonumuz olsun, ya da yok ya mutlu sonsuz olsun.
Aramızda mesafeler var diye ayrılacağımız anlamına gelmiyor. Ve yine bir yerde okumuştum...
Düş peşimizden ayrılık, BİZden sana yâr olmaz!
Seni çok seviyorum.

add

tag Sevgiliye Uzun Mesaj sevgi aşk yazıları sevdaya dair mesajlar

Sevgi-Aşk Temalı Yazılar Son Eklenenler

Sevgiliye Uzun Mesaj (ŞefikAhmet) Hakkında Yorum Yazın...

  

Sevgiliye Uzun Mesaj (ŞefikAhmet) Hakkında Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Siz Yazabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesaj (ŞefikAhmet)