Oyun Siteleri

Komik Yazılar : Kurbanlık Koyunun Günlüğü Böyle Olur :)

smile.png Kurbanlık Koyunun Günlüğü Böyle Olur :)

Sponsorlu Bağlantılar

1.GÜN

Sevgili günlük, bugün bayramın ilk günü. 10 gündür elimden geleni yapıp bi şekilde satılmamayı başardım. Arkalara kaçtım, sürekli yüzüme hastalıklı bir hava verdim. Şans da yüzüme güldü, bugüne geldik. Ama bu iş boşlamaya gelmez. Her an biri gelebilir, orama burama bakıp, şu başımda dikilen herife kilomu sorabilir. O da zaten beni satamadı diye gıcık, en az 10 kilo fazla söyler. Adam inanıp alır beni evine götürür, evin küçük kızı gelip beni sever, oynar. 1 gün sonra o kızın babası gözlerimi bağlayıp besmele çekip bıçağı boğazıma dayar ve keser. O sırada hayatım gözlerimin önünden bir film gibi geçer. Film de film olsa. Hep aynı kare: Ot yiyorum, etrafa bakıyorum, ot yiyorum etrafa bakıyorum... Hayat mı bu be? Dünyaya gel, birkaç sene ot ye, sonra seni yesinler!

 

2. GÜN:

Sevgili günlük, ben eşeğim. Yani koyunum ama eşeğim. Sana dün ne dediysem oldu, iyi mi?! Saatine mi geldi nedir?! Şu an herifin birinin bahçesindeyim. Şu saate kadar bayramlaşmaydı, gelen giden falandı derken beni kesmediler ama en geç yarın bu iş biter! Kesecekler beni günlük duyuyon mu? Kıyacaklar kınalı kuzuna. Hayır boğa olsaydım, sahibimin elinden kaçar, sokaklarda terör estirirdim. Televizyonlardaki bütün haber bültenleri beni gösterir, en azından ölmeden meşhur olurdum. Ama tabiatım boğa kadar asabi değil ki! Koyun gelmişiz, koyun gideceğiz

 

3. GÜN:

Günlük, inanmayacaksın ama hâlâ hayattayım. Bunlar beni kesmeyecek galiba. Şaka yapıyorlar. Camdan bakıp bakıp gülüşüyorlar. Son gün de beni salacaklar. Haklısın! İyimserliğin de bu kadarına yuh artık. Yok yok bu defa işim zor, hem de çok zor. Yarın görüşemeyiz, hakkını helal et.

 

4. GÜN:

Günlük, benim ben. Hahahaha!! Yırttım oğlum. Bu sabah aslında tam gidiyordum, adam bıçakları, tülbenti hazırladı. Yanıma koydu. Tamam dedim, bu sefer ağzımla kuş tutsam yolcuyum. Sonra 'ne dedim lan ben' dedim kendi kendime. Ağzımla kuş tutmak! Tabii ya! Kuş gribi. Bunu bir becerirsem ağzımda kuşla beni hayatta kesmezler. Hemen dalda duran bir kuştan rica ettim. Gel iki dakika ağzımın içinde dur sonra uçarsın hesabı. Kuş gıcık çıktı. "Hay senin kafana" deyip tam kesilirken kafamın orta yerine hacetini bıraktı. Bunu gören sahibim panikleyip kuş gribi olmamak için beni saldı. Kafana kuş pislemesi uğurlu gelir derlerdi de inanmazdım. Bayram diye buna derim oğlum! Değmeyin keyfi -meeeee

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Ekleyen : eğitimforum.com dan     Okunma : 24097 kez

tags komik eğlenceli yazılar kurbanlık kurbanlık koyunun günlüğü espirili

Aşağıdaki benzer yazıları da okuyabilirsiniz.

Komik Yazılar Hepsi Yaşanmış İlginç Olaylar 2
Komik Yazılar Hepsi Gerçek Diyaloglar
Komik Yazılar Yılın Telesekreter Mesajı
Komik Yazılar Bilgisayar Bozma Dersleri
Komik Yazılar Asansör Gören Masum Vatandaşlar :)
komik yazılarKOMİK BİRŞEYLER EKLEMEK İSTERSENİZ TIKLAYIN

nextİçerik Hakkında Yorum Yazın...

Yazan :    

next YAZILAN YORUMLAR (10 yorum yazılmış)

box Zeynep Ecrin :Vallaha maşalla
box fato :gerçekten güzelmiş
box Rainbow dash :koyunun olduğu yerde tipi var herhalde
box ömer :o koyun resminin gerçek olduğundan bile şüphelerim var :D değişik olmuş çok iyi
box arzu :2-ci gun yazdiklari beni acayip guldurdu.helal sana kinali kuzu
box MELİS :MÜTHİŞ BİR ŞEY BU YAAAAAAAAAAAAAA HARİKA
box NİLGÜN :hahahaaaaaaaaaa.:):)güzelmiş
box komik kız :her halde o koyundan tüm dünya ya yetecek kadar yün ve yorgan çıkardı neyse olay güzelde sondaki kuş gribi biraz şaçma olmuş :)
box komik-kız :ay fena halde güldüm yaa:) değmeyin keyfime:D
box hacer nur ertunc :mukemmel harika cok guzel ama o koyun resmi igrenc

Güldüren Komik Eğlenceli Yazılar

Komik Yazılar Anasayfaya Dön