Eğitim Siteleri

Komik Yazılar : Babasının Dursun'a Mektubu

smile.png Babasının Dursun'a Mektubu

Sponsorlu Bağlantılar

Uy sevgili uşağum Dursun

Allah´ın selamı üstine olsun...

Mektubu çok yavaş yazayrum, çünkim pilurum, çabuk okuyamazsun ! Benden yana sual edersen, Allahuma pin şükür eyiyim, yeni bir iş puldum.

Emrimde yüze yakın adam var, hepisi da sessiz sedasuz, gendi hallerinde. Ne iş pulduğumi soraysan söyleyeceğum da patlama, mezarluk bekçisi oldum. Bacin Emine bir uşak doğuracak, daha erkek midur, kiz midur, belli teğul. Haçan o yüzden sağa dayi mi oldin, teyze mi oldin söyleyemeyrum. Temel emicen de tükan açtı, o da otuza aldigini yirmibeşe vereyi sürümden kazanaymiş oyle tedu. Bizim köye findukçularin Temel´i muhtar sectuk, akillu uşakdur da! Geçen gün hepimizi zelzeleye karşi aşi etturdu. Temel akilludur, hem de durusttur.. Geçenlerde bir taksinin şoforu köye varmış, muhtari arayi,meğer yolda bir tavuk ezmiş sahibini sorayimiş. Muhtar Temel tavuğa bakmış, ha bu bizden teğildur, bizim köyde yassu tavuk yoktur, demiş.

Senin küçüğün Memet cok akilli bir uşak çıktı. Geçen gün tepeye varmış, elinde bir ip sallayup durayi. Anan, "Uy uşağum ne edersun oraya ?" demiş. O da hava turumuna bakayrum demiş. Çektum oni akşam karşuma, anlat de bakayum şu hava durumu işinu dedim. Anlatti, meğer ip sallanunca havanin rüzgarli olduğuni, ip islaninca da yağmur yağdiğuni anlayimiş. Çok akilli uşak vesselam. Sen o yaşta böyle akilli degildun! ula uşağum emicen Temel varidi ya varidi deyrum şimcik öldi fadume daha fazla doğurmasun deyi prezervatifmidur nedur ondan almış paketin üstünde yazayimiş başuna geçir deyi oda başuna

geçirmiş havasızlıkdan öldi Yaa işte boyle usağum.. Memleçetten sağa pol pol havadis.. Yeni havadis olursa yine yazarum..

Baki Hudaya emanet ol.

Baban

not: sağa para göndereceydim emme zarfı kapatmış idum koyamadum

 

Sponsorlu Bağlantılar

Ekleyen : Semih16     Okunma : 47572 kez

tags komik yazılar güldüren yazılar espirili eğlenceli babasından dursuna mektup komik mektup

Aşağıdaki benzer yazıları da okuyabilirsiniz.

Komik Yazılar Stresli Misiniz ? Çok Şaşıracaksınız
Komik Yazılar Hepsi Gerçek Diyaloglar
Komik Yazılar Aptalca ya da Salakça İşlenmiş suçlar
Komik Yazılar Ne Görüyorsun?
Komik Yazılar 112 Macerası
komik yazılarKOMİK BİRŞEYLER EKLEMEK İSTERSENİZ TIKLAYIN

nextİçerik Hakkında Yorum Yazın...

Yazan :    

next YAZILAN YORUMLAR (3 yorum yazılmış)

box CANSU :Okuya okuya güldüm uşağım çok güzeldi DA
box berna :çok güzel bayıldım herkezin okumasını tafsiye ederim
box ADSIZ :Eşşek herif, gülmektan kasıldım kaldım, birbuçuk saatte zor geldim kendime. (Sozüm Tursun'un bubasınadır daa.)

Güldüren Komik Eğlenceli Yazılar

Komik Yazılar Anasayfaya Dön