Eğitim Sitesi

Veda Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar BU SEHIR ,BU KALABALIK ,BU KARMASA. ICIM BURKULUYOR , ONCA INSAN BIR Sen OLMUYOR. VE Sen ONCA INSANDAN BIRI OLMUYORSUN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sen BENI BELKIDE HIC ANLAMADIN BENIM SenI ANLADIGIM GIBI Sen BENI BELKIDE HIC sevMEDIN BENIM SenI sevDIGIM GIBI AMA BU HICBIRSEYI DEGISTIRMEDI BEN HALA sevIYORUM SenI... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar HAYATI ARADIM YILLAR BOYU ONCE DERINLIKLERINE INDIM YANILMISIM BULAMADIM DAHA SONRA GOKTEKI YILDIZLARDA DOLASTIM GECENIN BIR VAKTI YINE ELIM BOS DONDUM EN SONUNDA BULDUM HAYATI HAYAT sevGIYDI sevGI SenDIN AMA BEN SenSIZDIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar HAYATTA HIC KIMSenIN BILMEDIGI ENGIN DENIZLERDE, YUNUSLAR GIBI YUZMEKTIR SenI sevMEK UMITLERIM VARDI TESBIH MISALI Sen GIDERKEN DAGILIVERDILER BIRDEN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar YAKAMOZLU GECELER BENIM GECEM... CUNKU ASIK OLDUGUMU YAKAMOZLU GECELERDE HAYKIRIYORUM...TEK BASIMA LIMANDA DENIZE KARSI... SenDE DUY ASKIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Belki olması gereken ayrı insanlar olmamızdı. Aynı gökyüzünü paylaşmayan, aynı şehirde yaşamayan insanlar olmaktı. Biz aynı havayı soluduğumuz için bitiyoruz, ne Sen benden uzaklaşabiliyorsun ne ben Senden ilişkiyi toplamak yerine parçaladın geriye ne Sen kaldın ne de ben... (ekleyenİlayda özdemir   -   18.12.2016)

Hazır Mesajlar YOO, AGLAMAK YOK KUCUK KIZ... HANI SOZ VERMISTIN AGLAMAK YOK DIYE. BAK GOZLERIN DOLMAYA BASLADI.. Sen ALISMAMIS MIYDIN AYRILIKLARA? HADI DON SIRTINI DUNYA'YA ARKANA BAKMADAN CEK GIT! ELVEDA DEME DOSTLARINA... SADECE "BELKI" DE YASLI GOZLERLE "BELKI"...!" (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar sevene can feda, sevmeyene elveda (ekleyenşerif akça   -   31.5.2013)

Hazır Mesajlar Ay ve Yıldız Birbirine Küsse de benim Kalbim Sana Asla Küsmeyecek Güneş Dünyaya Elveda Diyemez Bir Yerde Mutlaka Doğar Güneş Dünya istese de istemese de, işte Benimde Kalbim Hep Yanında Olacak Sen isteSen de istemeSen de Elveda DeSen bile Seninleyim Bunu unutma! Elveda Birtanem.. (ekleyenAlper   -   15.8.2014)

Hazır Mesajlar Neden sakallarına değen saçlar benim değil? (ekleyenEkleyen   -   14.8.2012)

Hazır Mesajlar KOLAYMI AYRILMAK CANIMA CAN OLMUSSUN ASKININ ESIRIYIM HERSEYIM Sen OLMUSSUN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar YILDIZLAR HATIRLATTI GOZLERINI... AMA INAN HICBIR ZAMAN GOZLERIN KADAR GUZEL BAKMADILAR... RUZGARLAR GETIRDI SACLARININ KOKUSUNU... AMA INAN SACLARIN GIBI HIC KOKMADILAR... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bilmiyorum ne yazacağımı ama tek diyeceğim bıraktı beni terketti elden ne gelir hiç bir şey tek diyeceğim Allah yolunu açık etsin (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Hatıralar küller arasında kaybolmuş bir ateş parçasına benzer, bir gün bu külleri karıştıracak olursan,Seni canından daha çok seven birinin olduğunu unutma... (ekleyençirkin kral   -   27.7.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim duam olup sabah kaltığımda öten bülbülümsün. Bu Can Sensizliğe değil Seninle nefes almaya bakin Üzgünüm Seni Çok seviyorum Gitme dayanam gitme alışamam gitme yaşamam (ekleyenMehmet   -   11.6.2015)

Hazır Mesajlar İçimde fırtınalar kopar, kime eser kime gürler, ne onemi var ki sadece susarak biraz saç beyazlatarak düşünürsün... (ekleyenNicirvan   -   16.4.2017)

Hazır Mesajlar KAHROLSUN SenSIZ YASADIGIM BU GUNLER,HAYATIMA ISYANIMI DUYSUN DUNYA ELLER,ILK VE SON ASKIMDIN SenDE GITTIN UZAKLARA BE GULUM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız, ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne bitanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar HATIRALAR KULLER ARASINDA KAYBOLMUS BIR ATES PARCASINA BENZER,BIRGUN BU KULLERI KARISTIRACAK OLURSAN,SenI CANINDAN DAHA COK sevEN BIRININ OLDUGUNU UNUTMA ISVECLIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar BANA HAYATIMDA HIC GULMEDIM KI BUNDAN SONRA NE BEKLEYECEGIM KI YALVARACAGIM TANRIYA AL BENI DE YANINA SenSIZLIGE ALISMAK ZOR GELECEK BANA... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar BU AKSAM YINE SenSIZLIK DUSTU ICIME,BU AKSAM GOZLERIN DOGDU YUREGIME,CEKILMEZ OLDU HASRETIN BEDENIME,AGLADIM ANILARA SESSIZCE BU AKSAM OLMEK ISTEDIM YINE HABERSIZCE ISVECLIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar SANA OLAN DUYGULARIMI CUMLELERE AKTARABILSEYDIM EGER BITMEK TUKENMEK BILMEYEN BU COCUKSU sevGIM BIR KALEM, GOZYASLARIM MUREKKEP PAMLASI, VE UGRUNA ADANMIS BU GARIP ISE, SOLGUN BIR KAGIT PARCASI OLURDU... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Gitmeden önce iyi düşün sevgili; çünkü döndüğünde bulduğunla, giderken bıraktığın asla aynı olmayacak. (ekleyenEmili   -   26.1.2014)

Hazır Mesajlar HADI GIT ARTIK,NE DURUYORSUN BEEE YOKLUGUNA INANDIR BENI YORULDUM HER BULDUGUM YERDE KAYBETMEKTEN SenI... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Veda Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 36 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın