Eğitim Siteleri

Veda Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar En sonunda bir gün Seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra Seni kalbime gömüp Azrail’e hadi al canımı diyeceğim, Sensiz bu dünyayı asla terketmeyeceğim. (ekleyenEmre06   -   11.02.2015)

Hazır Mesajlar Sen benim duam olup sabah kaltığımda öten bülbülümsün. Bu Can Sensizliğe değil Seninle nefes almaya bakin Üzgünüm Seni Çok seviyorum Gitme dayanam gitme alışamam gitme yaşamam (ekleyenMehmet   -   11.06.2015)

Hazır Mesajlar Ay ve Yıldız Birbirine Küsse de benim Kalbim Sana Asla Küsmeyecek Güneş Dünyaya Elveda Diyemez Bir Yerde Mutlaka Doğar Güneş Dünya istese de istemese de, işte Benimde Kalbim Hep Yanında Olacak Sen isteSen de istemeSen de Elveda DeSen bile Seninleyim Bunu unutma! Elveda Birtanem.. (ekleyenAlper   -   15.08.2014)

Hazır Mesajlar Hatıralar küller arasında kaybolmuş bir ateş parçasına benzer, bir gün bu külleri karıştıracak olursan,Seni canından daha çok seven birinin olduğunu unutma... (ekleyençirkin kral   -   27.07.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız, ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne bitanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   03.06.2014)

Hazır Mesajlar Bir çocuk gülüşünde, rüzgarın en çapkın öpüşünde, yağmurun her saçına düşüşünde beni hatırla... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Yıldızlar semada tükenmedikçe, taşlar dile gelip unut demedikçe, ruhum bedenimi terk etmedikçe unutamam aşkım unutamam Seni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Gitmeden önce iyi düşün sevgili; çünkü döndüğünde bulduğunla, giderken bıraktığın asla aynı olmayacak. (ekleyenEmili   -   26.01.2014)

Hazır Mesajlar sevene can feda, sevmeyene elveda (ekleyenşerif akça   -   31.05.2013)

Hazır Mesajlar Neden sakallarına değen saçlar benim değil? (ekleyenEkleyen   -   14.08.2012)

Hazır Mesajlar HAYATTA HIC KIMSenIN BILMEDIGI ENGIN DENIZLERDE, YUNUSLAR GIBI YUZMEKTIR SenI sevMEK UMITLERIM VARDI TESBIH MISALI Sen GIDERKEN DAGILIVERDILER BIRDEN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar YOO, AGLAMAK YOK KUCUK KIZ... HANI SOZ VERMISTIN AGLAMAK YOK DIYE. BAK GOZLERIN DOLMAYA BASLADI.. Sen ALISMAMIS MIYDIN AYRILIKLARA? HADI DON SIRTINI DUNYA’YA ARKANA BAKMADAN CEK GIT! ELVEDA DEME DOSTLARINA... SADECE “BELKI” DE YASLI GOZLERLE “BELKI”...!” (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar HER HATIRLAYIS EVVELINDE UNUTMAYI SAKLAR BILIR MISIN? VE BILIR MISIN BEN SenI BIR DEM OLSUN UNUTMADIM! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SenI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar BANA HAYATIMDA HIC GULMEDIM KI BUNDAN SONRA NE BEKLEYECEGIM KI YALVARACAGIM TANRIYA AL BENI DE YANINA SenSIZLIGE ALISMAK ZOR GELECEK BANA... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar YAKAMOZLU GECELER BENIM GECEM... CUNKU ASIK OLDUGUMU YAKAMOZLU GECELERDE HAYKIRIYORUM...TEK BASIMA LIMANDA DENIZE KARSI... SenDE DUY ASKIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar BU SEHIR ,BU KALABALIK ,BU KARMASA. ICIM BURKULUYOR , ONCA INSAN BIR Sen OLMUYOR. VE Sen ONCA INSANDAN BIRI OLMUYORSUN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar GOZLERINI KAPAT EN BUYUK HAYALLERINI DUSUN.SONRADA HEPSININ GERCEKLESTIGINI... O ZAMAN ANLARSIN SenIN ICIN NELER DUSUNDUGUMU... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen :    

Arabalı Oyunları Oyna

Reklamlar

Veda Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 34 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın