Eğitim Sitesi

Veda Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Gözlerin sözlerini örtecek kadar masum, düşüncelerin duygularını bastıracak kadar acımasız, ellerinde ellerimi tutamayacak kadar uzaksa benim suçum ne bitanem. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar SANA OLAN DUYGULARIMI CUMLELERE AKTARABILSEYDIM EGER BITMEK TUKENMEK BILMEYEN BU COCUKSU sevGIM BIR KALEM, GOZYASLARIM MUREKKEP PAMLASI, VE UGRUNA ADANMIS BU GARIP ISE, SOLGUN BIR KAGIT PARCASI OLURDU... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Belki olması gereken ayrı insanlar olmamızdı. Aynı gökyüzünü paylaşmayan, aynı şehirde yaşamayan insanlar olmaktı. Biz aynı havayı soluduğumuz için bitiyoruz, ne Sen benden uzaklaşabiliyorsun ne ben Senden ilişkiyi toplamak yerine parçaladın geriye ne Sen kaldın ne de ben... (ekleyenİlayda özdemir   -   18.12.2016)

Hazır Mesajlar BU AKSAM YINE SenSIZLIK DUSTU ICIME,BU AKSAM GOZLERIN DOGDU YUREGIME,CEKILMEZ OLDU HASRETIN BEDENIME,AGLADIM ANILARA SESSIZCE BU AKSAM OLMEK ISTEDIM YINE HABERSIZCE ISVECLIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar YILDIZLAR HATIRLATTI GOZLERINI... AMA INAN HICBIR ZAMAN GOZLERIN KADAR GUZEL BAKMADILAR... RUZGARLAR GETIRDI SACLARININ KOKUSUNU... AMA INAN SACLARIN GIBI HIC KOKMADILAR... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar HAYATI ARADIM YILLAR BOYU ONCE DERINLIKLERINE INDIM YANILMISIM BULAMADIM DAHA SONRA GOKTEKI YILDIZLARDA DOLASTIM GECENIN BIR VAKTI YINE ELIM BOS DONDUM EN SONUNDA BULDUM HAYATI HAYAT sevGIYDI sevGI SenDIN AMA BEN SenSIZDIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar En sonunda bir gün Seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra Seni kalbime gömüp Azrail'e hadi al canımı diyeceğim, Sensiz bu dünyayı asla terketmeyeceğim. (ekleyenEmre06   -   11.2.2015)

Hazır Mesajlar OYLE HABERSIZCE GELIYORKI OLUM RUYALAR TAMAMLANAMIYOR GIYINIP KUSANILAMIYOR GULUP AGLANAMIYOR VE SON BIR DEFA OLSUN INSAN GOZ GOZE GELEMIYOR... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar YOO, AGLAMAK YOK KUCUK KIZ... HANI SOZ VERMISTIN AGLAMAK YOK DIYE. BAK GOZLERIN DOLMAYA BASLADI.. Sen ALISMAMIS MIYDIN AYRILIKLARA? HADI DON SIRTINI DUNYA'YA ARKANA BAKMADAN CEK GIT! ELVEDA DEME DOSTLARINA... SADECE "BELKI" DE YASLI GOZLERLE "BELKI"...!" (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar HAYATTA HIC KIMSenIN BILMEDIGI ENGIN DENIZLERDE, YUNUSLAR GIBI YUZMEKTIR SenI sevMEK UMITLERIM VARDI TESBIH MISALI Sen GIDERKEN DAGILIVERDILER BIRDEN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar GOZLERINI KAPAT EN BUYUK HAYALLERINI DUSUN.SONRADA HEPSININ GERCEKLESTIGINI... O ZAMAN ANLARSIN SenIN ICIN NELER DUSUNDUGUMU... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SenI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar HADI GIT ARTIK,NE DURUYORSUN BEEE YOKLUGUNA INANDIR BENI YORULDUM HER BULDUGUM YERDE KAYBETMEKTEN SenI... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar UNUTMADIGIN MUDDETCE UNUTULDUGUNU SANMA. CUNKU sevEN UNUTMAMISTIR, UNUTAN sevMEMISTIR VE BILKI BIZ VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA OLURUZ!!! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sen BENI BELKIDE HIC ANLAMADIN BENIM SenI ANLADIGIM GIBI Sen BENI BELKIDE HIC sevMEDIN BENIM SenI sevDIGIM GIBI AMA BU HICBIRSEYI DEGISTIRMEDI BEN HALA sevIYORUM SenI... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Yıldızlar semada tükenmedikçe, taşlar dile gelip unut demedikçe, ruhum bedenimi terk etmedikçe unutamam aşkım unutamam Seni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar HATIRALAR KULLER ARASINDA KAYBOLMUS BIR ATES PARCASINA BENZER,BIRGUN BU KULLERI KARISTIRACAK OLURSAN,SenI CANINDAN DAHA COK sevEN BIRININ OLDUGUNU UNUTMA ISVECLIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar KOLAYMI AYRILMAK CANIMA CAN OLMUSSUN ASKININ ESIRIYIM HERSEYIM Sen OLMUSSUN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Neden sakallarına değen saçlar benim değil? (ekleyenEkleyen   -   14.8.2012)

Hazır Mesajlar GOZUM, KULAGIM, KALBIM, AKLIM HEP SenDE, SenDEN AYRILAMAM ISTESEMDE ISTEMESEMDE... HAYALIN HER AN GONLUMDE, GOZLERIMDE, SenI sevIYORUM ISTESen DE ISTEMESen DE... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar sevene can feda, sevmeyene elveda (ekleyenşerif akça   -   31.5.2013)

Hazır Mesajlar BANA HAYATIMDA HIC GULMEDIM KI BUNDAN SONRA NE BEKLEYECEGIM KI YALVARACAGIM TANRIYA AL BENI DE YANINA SenSIZLIGE ALISMAK ZOR GELECEK BANA... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar HER HATIRLAYIS EVVELINDE UNUTMAYI SAKLAR BILIR MISIN? VE BILIR MISIN BEN SenI BIR DEM OLSUN UNUTMADIM! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bilmiyorum ne yazacağımı ama tek diyeceğim bıraktı beni terketti elden ne gelir hiç bir şey tek diyeceğim Allah yolunu açık etsin (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Veda Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 36 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın