eğitim sitesi

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Aşkı sana anlatayımmı? sevGİLİ
Aşık olursun ama söyleyemezsin
bırakmak istersin ama bırakamazsın
gözleriyle ümit verirsir anlayamazsın
Tam unuttum artık sevmiyorum dersin
ama hala seversin
Aşık olduysan duvardan duvara vurursun kendini
aşık olmak acı çekmek demek, paramparça olmak demek
Evet acıya katlanırsın ama sonunda istediğini alamazsın
işte aşk anlatılmayacak kadar büyük
Ben acı çektim, hala da çekiyorum AMA
HALA İSTEDİĞİMİ ALAMADIM...
(ekleyenqueen   -   26.04.2017)

Hazır Mesajlar Bana iyi geldin ama kötü gittin be sevgili! Bir dilsize konuşmayı öğretmeye çalışmak gibi bir şeydi Seni sevmek. Belki o dilsiz konuşamadı ama ben artık sustum. Büyük konuşan büyük susar. Belki zamanla her şey geçecek ama o zaman bir türlü geçmiyor işte. Nefesimi içimde kaybettim. Ciğerlerim sızlıyor, ciğerlerim. Düşün; neden kalbim değill? (ekleyenyasaklı sevda   -   23.04.2017)

Hazır Mesajlar Onu o kadar çok özledim ki tarifi yok. 7 ay bekledik 2 gün birlikte zaman geçirdik hayatımın en güzel en, özel iki günüydü. Şimdi onu daha çok özlüyorum bana bıraktığı gömleğine sarılıp kokusunu içime çekip uyuyorum. Bakışı, sarılışı, gülüşu çok tatlı be aklımdan çıkmıyor Seni çok seviyorum Mustafa'm hayatımın anlamı yakışıklım Rabbim bizi ayırmasın bir ömür birlikle olmayı nasip etsin inaşallah (ekleyenÖzmus50   -   23.04.2017)

Hazır Mesajlar Bir umudum var benim, adı Sen olan, gökyüzüne, dağlara, kalbime, beynime yazdığım huzurum mutluluğum nefesim hayatımın en anlamlısı var dünyaaammm var dünyammm keremim var her beni güldürüşünde biraz daha kendine bağlayan geleceğim var. Hayata tamam dediğim anda kalbime giren bir mutluluğum var. şimdi ben nasıl Sensiz olayım ki olmak da istemiyorum zaten bu saatten sonra nefesim dünüm bu günüm ve yarinlarim Seni çok seviyorum Seni herkesten her şeyden çok seviyorum çünkü bana huzur veren beni en mutsuz umutsuz halimde güldüren tek kişisin Rabbime çok teşekkür ediyorum bana Senin gibi bir nimet lütfettiği için hamdolsun ki bu günüme en güzel dualarımın kabulüsün. Seni çok seviyorum ve sana söz hep biz olacağız. Günaydın can yarim ♥️ (ekleyenMervekeremm   -   22.04.2017)

Hazır Mesajlar Bir gün çıkagelir ben geldim dercesine uzaklaşırsın, kaçarsın ondan bilirsin çünkü sonunda ne olacağını ama yüreğine kalbine söz dinletemezsin her tarafta sanki onu görürcesine yanında hissetmeye başlarsın. Arkadaşlarınla gezmeye gidince bile onunla gittiğin yerlere gitmek istersin onunla gitmişçesine geçirirsin gününü ama en kötüsüde onun ellerini tutacağn yerde mezarı başına gidersin. mesajlar.info Bir buket çiçekle göz yaşlarına hakim olamazsın Seni seviyorum demediğin zamanların hatırına haykırırsın mezarlıkta ama nafile sesini duymaz en önemliside o yok kokusu yok varlığını hissedemezsin bir süre sonra gözlerin onu her yerde aramaktan vazgeçer. Her bir söylediği söz aklına gelir için acır dayanamazsın. Yaşarken ölüyormuşsun gibi hissedersin kendini biraz hüsran yaşarsın ama genede boş. (ekleyenHATAYLI   -   20.04.2017)

Hazır Mesajlar 27.03.2017de başladı benim için en güzel aşk hikâyesi sevgilim. Evet, ilk buluşmamızdı. O ani hep bekliyordum. O kadar heyecanlıydım ki anlatamam ama belli etmedim. İşte o ilk gün göz göze geldik ve öylece kaldım. İçimde kelebeklerin uçuşu, kalbimin ritminin değişimi daha neler neler yasıyordum hayatımın anlamı bir bilSen. Dediğim gibi belli etmiyordum ama bu duygulara sahiptim. Sadece o günün güzelliği canlanır gözümde şu an Samet'im Sadece tebessümün, gülüşün beni benden alan hallerim her şeyim ve saat şu an 00:43 hala uyumadan önce tek Seni düşünüyorum. Sadece, her şeyinle Seni. Seni o kadar cok seviyorum ki 17 yaşımın en güzel duasısın birtanem. 14.04.2017 bugün yani her gecen gün daha fazla seviyorum Allah’ımın en büyük hediyesi. İyi ki varsın cantanem. <3 :-* :-) <3 mesajlar.info (ekleyenAYSEGUL EROL   -   14.04.2017)

Hazır Mesajlar Vazgeçtim işte Adam, hayallerimden, Senden benden ne varsa vazgeçtim hepsinden. Şimdi nerden başlamalıyım unutmaya, Nereden başlayayım vücudumdan Seni kazımaya. İçimdekiler boğazıma düğümlendi, kusmalıyım artık içimdeki Seni. Hayallerim beni yedi bitirdi. Yaşarken öldürdün beni fark etmedin mi. Ve şimdi kalemim ağlıyor kâğıda Seni. Anılar ne kadar acılar. Hatırlıyorum daha dün yanımdaydın öyle sol yanım falan değil Adam, dibimde nefesin nefesime değiyordu hatırlasana. Başın kucağımdaydı ellerim saçlarında. Gözlerin gözlerime değmiyordu ama bil ki o an kirpiklerini bile ezberledim Senin Adam. Şimdi o ela gözlerine baktığımda yeşeren tüm umutlarım soldu. Gözlerimde yaş kalmadı Adam söyledim gökyüzüne ağladı benim yerime tüm bulutlar. Değmedi mi üzerine gözyaşlarım. Islanmadı mı kalbin ayrılık yağmuruyla. Ve o ayrılık yağmuru Seni sırılsıklam özletti bana. Ne yazsam ne desem bilemiyorum artık sana. Ben bittim çünkü. mesajlar.info Biz bittik çünkü. Şimdi bana ne olacak biliyor musun Adam. Aşk denilen her yerde Sen aklıma geleceksin. Gezemeyeceğim bu sokaklarda anılarımız aklıma gelecek. Mesela mahalleden çıkarken ona burada âşık olmuştum diyeceğim bi alt mahalleye geçtiğimde ilk burada öpmüştü beni diyeceğim. En yakın arkadaşımın evine gittiğimde ilk burada sarılmıştı diyeceğim. Sonra hiç anılarımızın olmadığı bir sokak bulacağım. Senin o sokaktan çıkma korkun saracak her yanımı. Gözlerim doluyken güleceğim ve en güzel yerinde gülüşümün Sen geleceksin aklıma gözümden bir damla yaş akacak belli etmeyeceğim Sileceğim elimin tersiyle gözyaşımı. Fark eden olursa çok güldük ondandır diyeceğim. Ondandır. Sonra okulun olmadığı günlerde köpeğimi de alıp çıkacağım dışarıya. Saat sabahın bilmem kaçı. Kedilere biraz yemek vereceğim onlarla eğlenip kendimi üzmeyeceğim. Eve geldiğimde ellerimdeki kedi çiziklerini göreceğim aldırış etmeyip kalbim kadar acımıyor diyeceğim. Şimdi fark ettim de ben Senin yokluğun için bile kendimden vazgeçeceğim. Kaç bedel ödeyeceğim yokluğunda. Kaç gözyaşı düşecek gözlerimden. Bi cevap ver artık duy kalbimin sesini. Anlatabilirdim daha böyle böyle seviyorum diye. Ama artık ben yoruldum. Anlatmayacağım nasıl isterSen öyle anla... (ekleyenEsen uysal   -   13.04.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 368 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın