Eğitim Siteleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar sevmek suç muydu
Ben Seni çok sevdim ama Sen her seferinde benim sana karşı olan duygularımı kullandın ben Seni sevdim oysa gerçekten sevdim Sense bile bile daha fazla uğraşıp benle ama sadece eğlendin güldün bense her seferinde ağladım üzüldüm ama artık önemi yok be sevgili biliyorum Sen beni hiçbir zaman sevmeyeceksin zaten sana olan bu değeri de hak etmedin Sen gelSen de ben artık gelmem Sen Seni seven bu kalbi çok kırdın paramparça ettin o yüzden kapalı artık Seni sevmeye müsait değil Sen git benim kalbimi kırdığın gibi başkaları da Senin kalbini kırsın hoşça kal sevmeyen sevgili hoşça kal
(ekleyenderya   -   05.03.2017)

Hazır Mesajlar sevmek nedir Sence? Ben bilemedim sevilmek, sevmek bana anlatsana. ben Seni dinlerim her zaman Seni dinlerim ben Senden başkasını dinleyemem Sen benim helalimsin ben Senin sesine aşık oldum sesinde olmasa ölürdüm herhalde. Ben Sende en çok gözlerine tutuldum, o gözler bana bakınca bi kötü oluyorum kızarıyorum ben. Senin her yönünü sevdim ama ben Seni içten içe sevdim, hiç bir zaman bilmedin ve bilmeyeceksin bundan sonrada çünkü geçen yine Seni gördüm baktım sana Sende bana baktın ama en ufak bile bir his hissetmedim. Neden biliyor musun neden çünkü kalbim artık sana kapandı artık bende dayanamıyorum Seni her görünce heyecanlanmaktan ama ben yine de Seni sevmeye devam etmiştim artık Senden nefret ediyorum git artık hayatımdan çıkma karşıma çıkma... (ekleyenemine   -   02.03.2017)

Hazır Mesajlar sevgilim...
Cümleye nasıl başlayacağımı bilemedim ki. Hep böyle olur biliyor musun? Söz konusu Sen olunca sanki aklım gidiyor beynim işlevini yitiriyor bedenime hükmeden tek şey kalbim oluyor tabi duygularımda yardımcı oluyor.
Adın... Herkeste bulunan bir isim evet ama sadece sana yakışıyor. Gerçi tüm güzellikler Sende de, neyse. Dediğim gibi kalbim ve duygularım hükmediyor. Kalbim her atışında sanki adını söylüyor, duygularımsa... Onlarını nasıl anlatsam ki olmuyor. Hani böyle cümlelere döküyorum ama nafile mi? Diyorsun ya, şair misin kızım Sen diye. Daha yazamıyorum bile ben, hissettiklerimin yanında yazdıklarım bir rüzgâr esintisi sadece asıl hissettiklerim içimdeki fırtınalar.

Gülüşün... Yok, hiç kimsede yok Sendeki gülüş. Gülüşündeki güzelliği gördükçe canıma can katılıyor sanki. Keşke imkânım olsa da Sen güldüğün an zamanı durdursam ve bıkmadan doya doya izlesem gülüşünü. Küllerimden doğup yeniden ölsem. Ve bir daha canlansam sana bürünsem Sen olsam.

Bu Mesajın Devamı İçin Buraya Tıklayın
(ekleyenŞefikAhmet   -   02.03.2017)

Hazır Mesajlar Öyle bir anda girdin ki hayatıma, tadı tuzu oldun, herseyimle var oldum, kavgada ettik ama kıyamadık birbirimize yokluğumuzla ceza vermedik, ben Seninle doğdum gamzelim iyi ki varsın o kadar masumsun ki iyi ki Senin gibi bir varlığa sahibim Sen cennetin bir provasısın. Seni deliller gibi kıskanıyorum, Seni tahmin edemeyeceğin kadar değil tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum, iyi ki varsın cennet kokulum (ekleyenfatma   -   27.02.2017)

Hazır Mesajlar "Seni seviyorum"
Sana söylemek istediğim en kısa sözcüğün başında bile bu cümleyi defalarca ve asla bıkmadan söyleyebilirim. O kadar derin ve o kadar güçlü bir sevgim var ki sana bunu anlatmaya ne sözler ne cümleler ne de noktalama işaretleri yeter. Çünkü bu öylesine içten gelen bir duygu ki her an kalbimle birlikte atıyor ve her zaman beynimle canlı duruyor. Seninle birlikte olduğum her an kendimi sana daha çok kapılmış buluyorum. Seninle paylaştığım her şeyde Seni daha fazla seviyorum sevginin bir sınırı var mıdır bilmiyorum ama galiba bendeki sevgi ucu bucağı olmayan bir sevgi. mesajlar.info Seni tüm hücrelerimle tüm zerrelerimle tüm benliğimle çok seviyorum Seni sevDİGİM. Seninle birlikte olmak bana şunu çok iyi öğretti, bi kere ben Sensiz asla yapamam bunu biliyorum. Çünkü hayat ışığım da Sensin umutlarım da hayallerim de... Her şeyin Sen olduğu bir yerde Sensiz olmak benim de olmayacağım anlamına gelir. Dönüp geriye baktığımda Senden önce gerçek manada hiç mutlu olamadığımı fark ettim. Meğerse önceleri yaşadığım şey mutluluk değilmiş. Bunu Seninle daha iyi anladım. Bana güzel olan her şeyi duyguyu fazlasıyla yaşattığın için sana sonsuz TEŞEKKÜR EDERİM...
(ekleyenqizemli kz   -   22.02.2017)

Hazır Mesajlar Sen baktın ben baktım Senin gözünün gördüğünü ben gözümün önünden ayırmadım. Sen dinledin ben ezberledim. Ağzından çıkan her cümleyi hayranlıkla kazıdım beynime. Tenimin her bir köşesine Senin kokunu sindirdim. Hani şu kirpiklerinin sayısını bilirdim cümlesi var ya ben onu değil gözünün içindeki gözbebeğinin büyüklüğünü bildim. Ben böyle sevdim. Hep bir burukluk acı içinde yaşattım Seni içimde. Seni severken canının acımamasına bile dikkat ettim ben. Babamı severcesine sevdim Seni. Elindeki her bir çizgiye âşık olarak sevdim. Sen ise şu aq dünyasında bir beni görmedin her defasında hissettirmek istedim ama Sen hissetmemekte ısrar ettin. Ben tuttum Sen ittin kalbime Sen düştün ben öldüm. mesajlar.info Her şeyin düşüşünden daha ağır oldu kalbime düşüşün. Önce beynime sonra aklıma fikrime düşünceme yerleştin sonra da herkesi ite kalka oturdun canımın en acıyan yerine. Sen bana 25 kuruşluk bir yara bandı bile olmadın. Ben dedim ki herkes gider yaralarımı birlikte sararız dedim Sen benim sardığım yaraları bile cayır cayır yaktın. Hiç mi için yanmadı diyemem ben Senin içindeki yangını bile kendi içimde yaktım. Yeri geldi buz tuttum yeri geldi kül oldum. Ama ne için koca bir hiç için mi? Olamaz ben Seni hiçliğin en içinde sevdim. Bu kadar hissizleşirken bu kadar hiç olurken ben Seni bunun için sevmedim. Ben Senin beni bu karanlıktan tutup çıkaracağın umuduyla sevdim. Ben Seni ateş böceklerinin karanlıktaki tek umuduyla sevdim. Ben Seni bir umutla sevdim. (ekleyenYasemen Boyraz   -   19.02.2017)

Hazır Mesajlar Karşınızdakiler insan onlarında kalbi var. Onlara hayvanlarmış gibi davranmayın birileri sizi kırdığında çok rahat bir şekilde tepkinizi gösterebiliyorsunuz. Birileri sizi kırdığında tepkinizi gösteriyorsunuz da siz bazılarını kırdığınızda onlar neden tepkisiz kalıyor hiç düşündünüz mü? Çünkü onlar sizi kaybetmekten korkuyor. Çünkü onlar tepki gösterirlerse sizin de kırılmanızdan korkuyorlar. Siz, elinize iğne batsa acısını sizden önce hissedecek insanları kırıyorsunuz, yapmayın. Bu kadar bencil olmak zorunda değilsiniz sadece kendinizi düşünmeyin , kendinizi karşınızdaki insanın yerine koyun, siz onun yerinde olsanız sizin canınız ne kadar yanardı? Bunu düşünün ve ona göre hareket edin. Gün gelir kırdığınız insanların gönlünü almak için çok geç olur, gün gelir o kırdığınız insanlara muhtaç kalırsınız size bir tavsiye geç olmadan kırdıklarınızın gönlünü alın geç olmadan değişin emin olun bu değişim size de iyi gelecek umarım her şey için geç olmadan kendinize gelirsiniz... (ekleyenPapatya hatun   -   13.02.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 343 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın