eğitim sitesi

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar BEN BİRİSİNİ ÇOK sevİYORUM O BENİM MUTLULUĞUM ALDIĞIM HER NEFESTE O VAR ( BURAK ) 18.02.2017 18:59 DA benim hayatıma bir girdi beni benden aldı... herifim - gönlümün efendisi - delikanlım - sevdiceğim -sevdiğim- huzurum- huzur bulduğum- Seni çok seviyorum ve Seni asla bırakmayacağım bunu sok o beynine- sewiyorum ulen -DELİKANLIM BENİM - mesajlar.info
KONYA-HOCCAN
NUR&BURAK!!! Sen bnm 14 yaşımsın Seninle bi kaç yıl değil bi ömrümüz olcak... Sen bnm baharımı şubatta getirdin - gülüşümün tek sebebi - gönlünü gönlüme nasip eden Rabbime şükürler olsun.-SEWDİĞİMM- Senİ BIRAKIRSAM GENÇLİĞİM SOLSUN...
(ekleyenNur & Burak   -   23.03.2017)

Hazır Mesajlar DÖN GEL sevDİĞİM Senİ BEKLİYORUM
Oturdum düşünüyorum, hayaller kuruyorum, özlüyorum, mutsuzum, neden diye sorma sakın, Sen yanımda olmayınca hasretin daha da artıyor. Yüreğim de dayanılmaz bir acı, ara ara sızlıyor, bazen ah çekiyorum, güzel günlerimiz aklıma gelince. İşte o zaman nefes almakta zorlanıyorum, yutkunmak istiyorum, olmuyor, boğazıma bir şey düğümleniyor, ateş basıyor, yanıyorum cayır cayır, anlayacağın Sensizlik beni hasta ediyor, suya düşmüş kesme şekeri gibi, eriyorum, beni darmadağın ettin bundan sonra parçalarımı toplamak imkansız olur. dersimiz.com Bana her daim mutlu ol diyorsun, söyler misin, ben, Sen olmayınca nasıl mutlu olabilirim, çöl ortasına kar yağması, nasıl imkansızsa benimde Sensiz mutlu olmam o kadar imkansız. Haydi gel Seni bekliyorum, naz etme gel ne olur, biliyorum Sen de beni seviyorsun, bu ayrılık niye, bu özlem niye, benim mutlu olmamı istiyorsan bana gel yeter, dön gel hadi bekliyorum Seni aşk ile, gel, gel. Yaşar ERGİN
(ekleyenYaşar ERGİN   -   22.03.2017)

Hazır Mesajlar Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım Seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik Seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, Senin bakışlarını, Senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum. (ekleyenD.A   -   20.03.2017)

Hazır Mesajlar Can özüm kıymetlimm vazgeçilmeyenimm tek ve son sevdiğim Senle mutluyum ne olursa olsun hep mutlu olacağıma da inanıyorum inşaAllah evet arada bir tartışabiliyoruz ama ben sana küsmem gıcıkta kapmam uyuz da olmam dememe bakma bir sinir olurum kalbim delik bana kızgın küs olmanı kaldırmaz bana soğuk tepkili olmana dayanamam yani sana kırılsam da uzun süre gönül koymam ufak kalbim izin vermez razı olmaz ben Seni aklın düşünmediği gözün görmediği kulağın duymadığı kadar çok seviyorum ve ben küçüklüğümden beri sevdiklerimi kaybetmekten korkarım şimdi Senin için de öyle bana bitiririm yok benle olmaz o zaman falan deme ben bunu düşünmekten dahi korkuyorum ben alıştım karıştım bağlandım sana bir bütün oldum Senle o yüzden biz hep gelecekle ilgili konuşacaksak böyle değil mutlu olabilmeyi güzel yuva kurabilmeyi düşleyelim zaten ikimizin de istediği bu dimi biliyorum bazen çocukça davranıyorum ama ne yapayım ben de böyleyim yaşımdan kaynaklanıyor demek ben de Senle öğrencem her şeyi Senle büyücem. mesajlar.info İstediklerini yapmaya da çalışacağım hatta direk yapacağım ben Seni üzecek şeyler yapmam bitanemm ben sana kıyamamm asla ben Seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum düz yüzeyde değil ikimizinde birbirimize karşı her sözde her ses de her bakışta daha da sevmeyi her zaman tekrardan aşık olmayı sevginin gittikçe daha da güçlenmesini bu surede azalması değil de daha da fazla artmasını istiyorum aşkım Seni çok seviyorum Seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum Sensizliği kimsesizlik gibi görüyorum sanki Sen olmasan nefes alamam boğulurum diye korkuyorum Seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü Seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyorsun bana Senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum Seninle vakit geçirememekten sana bakamamaktan korkuyorum sesini zaten çok özlüyorum biliyorsun daha da özlemekten korkuyorum uzun lafın kısası ben ölümden değil Sensizlikten korkuyorum aşkın bende çıkmaz sokak be aşkım Attığım adımda Senİ GÖRÜYORUM (ekleyen75aşık   -   19.03.2017)

Hazır Mesajlar Yasin’im, sevdiğim adam;
Seni öylesine çok seviyorum ki... ne kelimelere dökebiliyorum, ne de şiirlerimin mısralarına... gözlerinin içine bakmam yeterli oluyor dünyayı durdurabilmek için. Bakıyorum gözbebeklerine dalıyorum hayallerimize... gözbebeklerinin en içine kadar ezberlemeye çalışıyorum Seni, kazıyorum beynime her sözünü, her bakışını... kalp atışlarını dinlemek var birde o anlatılmaz ki... koyuyorum başımı göğsüne kulaklarımda kalp ritimlerin kalbin kalbimde atıyor adeta. Öyle güzel öyle içten .. duruyorum sadece değdiriyorum göz bebeklerini göz bebeklerime ulan diyorum ben bu adama aşığım bu adama bu adam benim, benim ... ulan acıyacaksa sonunda canım, yanacaksa yüreğim, kanayacaksa kalbim bu adamdan olsun sonu, kötü acılı ölümlü bitse de bu adamdan olsun... Seni öylesine çoook seviyorum ki... hayallerime sığmıyorsun. Kalbimi bedenimi bile sana vermek az kalıyor Senin yanında... mesajlar.info
(ekleyenPelin Arınç   -   16.03.2017)

Hazır Mesajlar İçini dökmek istersin bazen. Kimseler Seni anlamaz diye yazarsın Sende...

Ayrılık, kalanın acısıdır. Giden pes edendir. Giden vazgeçendir. Peki ya giden unutanmıdır? Bence giden unutulmayı göze alandır. Seni ağlaya ağlaya, ruhumdaki tüm kalıntılarınla unutacağım ki geri dönüşü olmasın. Gerçi beni biliyorsun kıyamam, affederim de bu gözler affeder mi artık Seni bilemem.
Mutlu olmasını çok isterim, gerçekten istediği gibi biriyle olsun çok isterim. Ben mutlu edemedim başkası etsin isterim. Hak ettiğine inanıyorum. Onun yüzünden içim parçalanıyor belki ama yapacak bir şeyim yok. Gitmek isteyene kal deSen ne fayda. Kafasına koymuş gidecek olan. Düşünüyorum şimdi yaşadıklarımızı bende izi kalacak. Ama bir yandan da onun için yaptıklarımı düşünüyorum. Küçük şeyler değildi. Kendimden vererek sevdim. sevgim mi fazla geldi kaldıramadı mı bilemiyorum. Ama kurduğum hayaller bu kadar kolay silinmemeliydi.

Benim onunla hayal ettiğim, yaşamak istediğim her şeyi gün gelecek başkasıyla yaşayacak ve belki o yanındaki değerini bilmeyecek. İşte asıl o zaman yıkılırım ben. O üzülürse, kendini değersiz hissederse, benim üzülmesin, kırılmasın diye konuşurken bin kere düşünüp kurduğum cümlelerin yerine her ağzına geleni söylerse biri ona işte o zaman kaybederim kendimi. mesajlar.info

Keşke olmasaydı böyle. Keşke biraz çabalasaydı. Yoksa beni sevmiyor değil biliyorum. En az benim kadar seviyor hissediyorum. Sahi ben her şeyi hissediyorum da acaba o da hissediyor mu? Eminim hissediyordur, gerçi o bile bu kadar sevildiğini tahmin edemiyordur.

Nasıl olur da Senin için döktüğüm gözyaşları Senin yanağından da akmaz? Yaşadıklarımız onun için önemsiz miydi? Benim hiçbir saniyesini aklımdan çıkaramadığım anılar onun için değersiz miydi? En çok da bir yerde arkadaşlarıyla oturmuş muhabbetin en koyu yerindeyken aklına geleyim istiyorum. Şarkımızı duysun, bana söylediği güzel sözleri düşünsün. Benim ona sevgi dolu bakışlarım gelsin gözünün önüne, kıyamasın o gözlerime akıtmasın gözyaşlarımı. Aklımdan çıkmıyor. Gülüşlerimiz, mutlu olduğumuz anlar çıkmıyor aklımdan. Canım çıksa da çıkmayacak onlar hatıralarımdan. Öyle bir kazıdım ki Seni içime, kimseler sökemeyecek ordan izlerini.

“Aşkların en güzeli” bir daha Senden duyamayacak olmak ne kadar zor bilebilSen keşke. Yüreğim şu üç kelimenin esiri olmuş da haberim yokmuş.

Hepsi bir yana öyle bi cümle var ki kalbimi yakıp yıkıyor. “Vazgeçti benden sevdiğim adam.” sevdiğim adam, bi şans vermedi bize, elimden bir şey gelmez o vakit. Bu saatten sonra onun için tek yapacağım şey var. Arkasında bıraktığı harabeyi hiçbir zaman görmemesini sağlamak. Yanmasın onunda canı. Üzülmesin benim gibi. Ya da acıdığı için gelmesin geri. Ama eğer döner gelirSen bir saniye bile düşünmem açarım kollarımı.
Kendine iyi bak. Ne acı söz değil mi? Kendine iyi bak sevdiğim çünkü ben Seni ezip geçiyorum.
(ekleyenNEVİM ŞAHİN   -   13.03.2017)

Hazır Mesajlar Yey sol yanım... Sen benim güneşimdin... ufacık bir şeyi bu kadar büyütmeye ne gerek vardı? Ne gerek vardı benim güneşimi söndürmene, umutlarımı öldürmeye, nefretle bakıyor şimdi gözlerin taa ki 3 gün önceye kadar aşkla bakarken... emin ol o bakışların her geçen gün aklımda yer ediyor kalbimi delip geçiyor çok seviyorum diyen Sen ve ölümüne seven ben.... bu muydu aşkımızın hakkı biz ki herkes tarafından beğenilen kıskanılandık... biz bir bütündük her şeyimizle sonu bu olmamalıydı... giderSen eğer bir düşün bu kızın halini ya her gün ölür ya da bir seferde ölür kurtulur... ama illaki ölür. artık her sabah günaydın diyecek biri olmadığı için, onu bu kadar sahiplenecek biri olmadığı için, onu koruyan biri olmadığı için, ona bu kadar değer veren biri olmadığı için onun güneşi söndüğü için... (ekleyenfatma   -   12.03.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 344 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın