Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Merhaba benim olmayan ama bana ait olan eski aşk... Özlemişim sana yazmayı.. Özlemişim gözlerine dalıp hayaller kurmayı... Gerçi hiç uzun bakamadım  o gözlerine... Sevdiğim.... Çok özledim lan seni. Aylar oldu sesini duymayalı. Aylar oldu gözlerine bakmayalı... Zaten senin girmeye amacın yoktu olan yine bana oldu. Her zamanki gibi. Ben kapılarımı kapattım önce görünüşün gitti gözlerimin önünden. Gözlerini kaybettim hafızamdan... sesin gitti yavaşça... En sona kokun kaldı. Hani şu beni uyuşturan uykumu getiren kokun... O hiçbir şeye değişilmeyecek gül bahçesinden seçilmiş kokun. Her şeyini özledim gülüşünü bakışını. Sevmeni bile özledim ben senin. Sensiz hayatım eksik. Hayatımı tamamlayan ama hep yarım kalan bir sen... (ekleyenAnonim   -   5.5.2018)

Hazır Mesajlar 19.10.2014 yılında başladık seninle kavgalar,küslükler hatta ayrılıklar da oldu ama biz hiç kopmadık seninle bana demiştin ya ne olursa olsun benim helalim olacak kız sensin diye daha erken belki de ama Allah'ın izniyle seninle birlikte bi gelecek kuracağız ben seni hiç bırakmayacağım senin de beni bırakmayacağını biliyorum inanıyorum. Ben ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın hep seninleyim, senden seni sevmekten hiç vazgeçmeyeceğim söz verdik bırakmayacağız ama ben en başta Rabbime söz verdim ve Rabbimden en çok seni diledim hala da hayırlım sen ol diye diliyorum. mesajlar.info Sabahları gördüğüm ilk yüz ve geceleri yatarken gördüğüm son yüz olacağın günü sabırla bekliyorum, hayatına hayatımı adadığım adam iyi ki varsın iyi ki benimsin iyi ki benimlesin iyikilerimin sahibi Seni Çok Seviyorum... (ekleyenMuSev   -   22.10.2016)

Hazır Mesajlar Snsz yaşnmıyor gülüm bu hayatta bna o güzl bakışn bna utanarak sni seviyorum demn bnim sana her bktığmda utanarak yüzünü cevrmeni özledm gülüm kalbime snin ismini kazımıştım öyle derinden kazımışımki bi türlü silemiyorum nezamn onu slmeye kalksam kalbilmdeki sızı giderek büyüyor snsiz bu hayattan tad alamaz oldum nere gtsem heryer zindan gibi heryer karanlık hc bişy görmüyor sadece hayalde gördüğüm snin güzel gülüşn bana tatlı tatlı bakışn karşmda hayaller kurmuştuk seninle bi hedefimz mutluluk olmadı yapamadık kurduğumuz hayller vardı bi neden yüzünden hepsi gitti seninle bn cok mutluydum her nekadar sana kızsamda küssemde hep seni sevmştim cünkü sendeki aşk bi bşkasında hc yaşayamadm snin bunun içn kıskanmıştım sana her yaklaşndan kıskandım sana her msj atandan kskandım nefs aldığın hayattn kıskanmıştm sni kaybetme korkusundan kıskandım ama cok kıskankam bizim ayrılmamız oldu seni hp sevdim ölene kadara seveceğim bu msjı göz yaşları dökerek yazıyorum şunu untma ey sevgili kalbimin bi sahibi varsa oda snsin sni karşıma cıkarn allaha hep dua ediyorum seni seviyorum. Seni seviyorum. Seni seviyorum KÜBRAMMM <3 <3 (ekleyenzafer sarı   -   25.10.2014)

Hazır Mesajlar Bak sevgilim bunları yazarken sana içten içe âşık oluyorum tekrar tekrar. Bir geldim yanına ve sordum beni seviyor musun diye ama sen hayır dedin. Benden gizliyordun işte tam o anda yıkıldı bütün dünyam gerçi yıkılsa sana zarar gelirdi çünkü sendin benim dünyam dediğim varlık. Bak aşkım eğer bu mesajı okursan zaten hatırlarsın boşuna yorma o güzel kalbini. Bir gün aradan sonra sen geldin ve seni seviyorum s**e (ismimi vermek istemiyorum) benimle çıkar mısın dedin işte o gün 10 ağustos 2016 idi ben sana mutluluktan tam 3 kez evet demiştim sende sevinince çok mutlu olup tam sarılacaktın ki ben kaçmıştım. Ne kadar da salakmışım ya sana yani ilk aşık olduğum adama sarılacaktım ben neyse yine bu 10 ağustos 2016 gününden sonra bir çok hikayemiz var mesajlar.info seninle ama yazarsam sonu çıkmaz biz seninle 76 gün sonra ayrıldık ve ben sana 2-3 cümleyle anlattım üzgünlüğümü o cümleler şöyle başlıyordu: "bak a***t (isim) ben yaptığımı bilmediğim hata için çok pişmanım barışmak istiyorum seninle. Aslında neden sana yalvardığımı da bilmiyorum (çünkü seni seviyorum) . Senin doğum günün 9 ağustos günüydü sen kendi en büyük ve sana en çok değer verebilecek doğum günü hediyeni kendin kaybettin SENİ YİNEDE SEVİYORUM..." ya işte böyle biz seninle o gün bu gündür ayrıyız ve ben sana ilk günkünden daha çok aşığım aşkım ama sen değilsindir herhalde işte tam 1 yıl ,1 ay (31 gün) , 2 saat, 15 dakika oldu ister inaan ister inanma ve sana kavuşmama 8 gün kaldı yani okulun ilk günü.. AŞKIMAAAA (A***T'e) yazılan tarih: 10.09.2017 (ekleyenS**E F***N :) :)   -   10.9.2017)

Hazır Mesajlar SEVDİĞİM ADAM...:
Aramızda mesafeler var ama mesafeler aşka engel değildir. Hayatıma girdiğin andan beri mutluyum seni seviyorum sen benim GELECEĞİM... sen benim SONUM... sen benim bu hayatta tek GERÇEĞİM... ve sonu hiç bitmeyen AŞKIMsın
Sen yaşamak denen şeyi hayat denen şeye çevirensin. Beni öyle sakla ki, bazen sen bile şüphe et varlığımdan. mesajlar.info
Kimse haberdar olmasın sendeki benden ve gölgemin yanındaki gölgemden.
Senin ALLAH ile arandaki sır olayım.
Bir O'bilsin, bir de sen...
Gözlerden uzak yazılsın bizim dizelerimiz.
Birbirinden çok ayrı lakin birbirlerinin aynısı mısralar inşa edelim.
Sen BENİM OL Ben SENİN.
HİÇ AYRILMASIN ELLERİMİZ
'SENİ SEVİYORUM'

Canan Hami'yi çok seviyoooo❤️❤️ 24❤️12❤️2017
17:35
(ekleyenhami 'nin prensesi   -   1.1.2018)

Hazır Mesajlar Sen baktın ben baktım senin gözünün gördüğünü ben gözümün önünden ayırmadım. Sen dinledin ben ezberledim. Ağzından çıkan her cümleyi hayranlıkla kazıdım beynime. Tenimin her bir köşesine senin kokunu sindirdim. Hani şu kirpiklerinin sayısını bilirdim cümlesi var ya ben onu değil gözünün içindeki gözbebeğinin büyüklüğünü bildim. Ben böyle sevdim. Hep bir burukluk acı içinde yaşattım seni içimde. Seni severken canının acımamasına bile dikkat ettim ben. Babamı severcesine sevdim seni. Elindeki her bir çizgiye âşık olarak sevdim. Sen ise şu aq dünyasında bir beni görmedin her defasında hissettirmek istedim ama sen hissetmemekte ısrar ettin. Ben tuttum sen ittin kalbime sen düştün ben öldüm. mesajlar.info Her şeyin düşüşünden daha ağır oldu kalbime düşüşün. Önce beynime sonra aklıma fikrime düşünceme yerleştin sonra da herkesi ite kalka oturdun canımın en acıyan yerine. Sen bana 25 kuruşluk bir yara bandı bile olmadın. Ben dedim ki herkes gider yaralarımı birlikte sararız dedim sen benim sardığım yaraları bile cayır cayır yaktın. Hiç mi için yanmadı diyemem ben senin içindeki yangını bile kendi içimde yaktım. Yeri geldi buz tuttum yeri geldi kül oldum. Ama ne için koca bir hiç için mi? Olamaz ben seni hiçliğin en içinde sevdim. Bu kadar hissizleşirken bu kadar hiç olurken ben seni bunun için sevmedim. Ben senin beni bu karanlıktan tutup çıkaracağın umuduyla sevdim. Ben seni ateş böceklerinin karanlıktaki tek umuduyla sevdim. Ben seni bir umutla sevdim. (ekleyenYasemen Boyraz   -   19.2.2017)

Hazır Mesajlar Otursak sessizce bir kenarda, birer kahve söylesek sıcacık. Samimi olsak en duru halimizle... Hayatını anlatsan bana, geçmişini, özlemlerini, hayallerini, umutlarını, hedeflerini, pişmanlıklarını, kaybettiklerini... Sıra bana gelince, SEN deyip sussam... Anlar mısın hâlimi, seni ne kadar çok sevdiğimi her şeyim... (ekleyenmesajlar.info   -   29.8.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 454 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın