Eğitim Siteleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar İnsan nefes almayı unutamaz sevdiğim, ben de unutamam. Sen nefesimken benim ben Seni unutamam. Kalbimi yakıp yıkamam, kalbim Senden ibaretken, yakıp yıkamam Seni. Sen ki benim uçsuz bucaksız gökyüzüm ben ki o gökyüzünde bir yıldız... Hayatımın sonuna kadar seveceğim tek kişisin, ömrümün sonuna kadar aşkın zindanlarında mahkum olayım yeter ki Sen gitme hep kal benimle... Ben ki Senin meleğin Sen ki o meleğin tek aşkı... Seni çok seviyorum ❤ (ekleyenRabia nilsu mut   -   19.05.2017)

Hazır Mesajlar Evet, seviyoruz sözde hepimiz çok ama çok seviyoruz peki bu gitmeler bırakıp gitmeler neden ha neden?

Öyle bir şeysin ki sevgili vazgeçemiyorum, kendimden vazgeçtim artık ben eski ben değilim ama Senden vazgeçemiyorum sesine muhtacım peki ya Sen? dersimiz.com
Evet, kendimi Senden soğutmaya çalışan benim, ayrılık isteyen benim ama bırakma sırf sana zarar gelmesin diye hala Seni düşünüyorum biz söz verdik, suçlu olmama rağmen beni bırakıp gitmeyen sevgilim her anımda yanımda olan adam iyi ki varsın...
(ekleyenMelis_merve   -   13.05.2017)

Hazır Mesajlar Şimdi buraya bir paragraf yazacak olsam giriş, gelişme, sonuç olarak başlayacağım.

Giriş: Öncelikle bir gün bir yerde karşılaşma fırsatımız oldu, güzel bir tanışmaydı; cahildik, saftık, aşkı basit bir şey sandık. Konuşmaya başladık sevdin beni çok sevdin her şeyden herkesten çok sevdin bunu en iyi bilen benim. 2 gün konuştuk ve 3. Gün ayrılmak istediğimi söyledim ve öyle bitti evet Senin ilk aşkındım ama dedim ya cahildik aşkı basit sandık ama insan bir insana güzel diye bağlı kalamıyormuş peki ya sonra ne oldu…

Gelişme: Sonra ise 4 yıl geçti şuan aradan ve yine konuşuyoruz kader diyelim ve bugün ayın 09.05.2017 00:53 ben Seni çok seviyorum ama bu sefer Sen yalanları seviyorsun. Hep kandırıldığımı hissettiriyorsun bana neden? Zamanında Sen sevdin ben değer bilmedim şimdi ise ben seviyorum Sen değer bilmiyorsun. mesajlar.info Aradan 4 yıl geçti o kadar âşık olduğunu söyledin aşk bu kadar basit bir şey miydi? Neredeyse beni aldattığını bile düşüneceğim nedeni ise ben sevdiğim kızı gecenin saat 01:00 da başka biriyle görüşürken yakalarsam daha mantıklı düşünecek bir şey gelmez aklıma. Ve Sen bunun üstüne bana çok farklı yalanlar konuşunca insan mantığına inanmak zorunda kalıyor belki de beni kandırmanı bile beklediğim zamanlar oldu güzel bir yalan konuşsa da inansam ve kapatsam konuyu diye. Olmadı be Cansu hiçbir yalan ölene kadar sürmez diyordun sürmüyormuş inan umursamaz bir insanım belki aşkını içinde yaşayanlardanım belki ama yalandan nefret eden bir insanım. Bu 4 yılımızda böyle gitti. Hayatımdan veya hayatından 4 Sene çaldım veya çaldın. Ama şunu öğrendim kaçan kovalanıyor. Sen beni sevdin ben Seni sevmedim, ben Seni sevdim Sen beni sevmedin.

Sonuç: 01:30 BİTTİ
(ekleyenEMRE EKİNCİ DERSİNİZ   -   09.05.2017)

Hazır Mesajlar Unutuyorum Seni ne zaman biliyor musun? Uzaklaşınca anılardan her şeyden herkesten, tek kalınca unutuyorum en fazlada mesela, başka şehirlere gidince unutuyorum, anılardan uzaklaşınca unutuyorum. Geziyorum, kafamı dağıtıyorum belki iyi geliyor, belki öyle hissediyorum iyi geldiğini düşünüyorum. Ya sonra ne oluyor biliyor musun anılarımızın olduğu köşelere denk geliyorum sonra çıkamıyorum. İçim içime sığmıyor. Yatıyorum yatağıma kokun geliyor yastığımın üstüne sinen kokun içime işliyor sanki… mesajlar.info Kalbim ile düşüncelerimin arasında kaybolup gidiyorum. Peki ya Sen gerçekten unuttun mu beni? DüşünSene başkasıyla beraber görSen beni dayanabilir misin? Ben kendime soruyorum ama sonra kendi kendimi yiyorum. Diyorum ya kendi kendime işte ne yaparsam kendi kendime yapıyorum. Senin haberin yok hiçbir şeyden. Bunu da buraya bırakıyorum seversin buralarda gezmeyi bir gün denk gelirSen oku diye. (ekleyenemre ekinci   -   09.05.2017)

Hazır Mesajlar Hayatımı sana adamak Seninle mutlu olmak istiyorum ve Seninle yeteri kadar huzur mutluluk alıyorum. Seni nasıl çok seviyorum bir bilSen be sevdiğim nasıl kuşkusuz güveniyorum sana sadece sana bir tek sana be hayatım, hayatımdan ömrüm boyunca hiç çıkma ben Seninle tattım en güzel günlerimi en akışkan zamanı. Gözlerimi kapadığım andan itibaren Senin hayalin sevgilim Sen ol hep her daim küs, kız, bağır çağır ama Sen gitme güzel gözlüm. Sen her şeyden çok seviyorum ONuR... (ekleyenderya yiğit   -   05.05.2017)

Hazır Mesajlar ... VE KADIN

bir kadınla birlikteyken unutacaksın dünyayı
sadece ona ait olacaksın. Ancak o zaman kadın da sana
Ait olduğunu hissedebilir.
Ve ancak o zaman kendisini sana ait hisseden
bir kadının dünyanı tamamen değiştirebileceğini anlayacaksın
bir kadınla yürek yüreğe ten tene olmanın verdiği mutluluğu ancak o zaman tadacaksın...
(ekleyenS 26.02.2017k   -   05.05.2017)

Hazır Mesajlar İlk günden beri ben Sen oldum Sen de ben... Biz olduk. Belki bir kere bile sarılamadım sana bakamadım sana doya doya ama içimin taa içinde dokundun kalbime. mesajlar.info Bana hisettirdiklerini hiçbir duyguya hiçbir hayale hiçbir cümleye sığdıramam. Seninle varım. Yoksan yokluğun ölüm. İnsanlar size ne kadar yakın olurlarsa olsunlar yüreğinize dokunamıyorlarsa boştur. Bunu Sen bana öğrettin huzurummm ... ömrümün geri kalanı (ekleyenyağmur   -   03.05.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 364 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın