Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Teklif Etme Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni görünce heyecanlanıyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni seviyorum benimle çıkarmısın Sevgilim..
<3
(ekleyenMELİSS   -   11.9.2014)

Hazır Mesajlar Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bu güneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin acaba??? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Arkadaşımın işi çıkmış gelemeyecekmiş acaba yemekte bana eşlik eder misiniz? Ismarladığım yemek boşa gitmesin:) (ekleyenazeri   -   12.6.2016)

Hazır Mesajlar Belki çok mutlu oluruz, saatlerce güleriz. Belki saatlerce kavga edebiliriz. Günlerce küs kalabiliriz, mutsuz da olabiliriz. Ama ne olursa olsun her gece benimle uyu. Ne olursa olsun. (ekleyenfatsa'dan   -   10.8.2015)

Hazır Mesajlar Her gece sana sarılarak uyumak, her sabaha da senin yanında uyanarak başlamak istiyorum, çok mu? Az denilmeyecek kadar az bence... (ekleyenB.Bilgili   -   4.2.2016)

Hazır Mesajlar Çok tatlısın dokuz katlısın benimle çıkarmısın (ekleyenrüyalar   -   23.7.2014)

Hazır Mesajlar Yere düştüğümde elimden tutan sen, ağladığında gözyaşlarını silen ben, sabah uyandığımda ilk görmek istediğim sen, gece uyuduğunda üstünü örtmek isteyen ben, hayat denen bu kederli ve hüzünlü yolda benimle yürür müsün? (ekleyenÇok Seven   -   24.2.2015)

Hazır Mesajlar İlk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Kâbusum ol, derdim ol, kederim ol, belam ol. Ama yeter ki benim ol (ekleyenahmet 07   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Denizim değil dalgam olur musun? Ateşim değil külüm olur musun? İlk sevdiğim değilsin özür dilerim, acaba son sevdiğim olur musun? (ekleyenmesajlar.info   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, vermezsen bensiz yapamıyorsun, hadi bakalım ne yapacaksın? (ekleyenmesajlar.info   -   7.10.2015)

Hazır Mesajlar Seni görünce kalbimin duracağını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni çok seviyorum benimle çıkar mısın kalbimin bitanesi (ekleyenmesajlar.info   -   7.1.2017)

Hazır Mesajlar Ben senin kaşına, gözüne, yüzüne değil, ben senin o güzel, eşsiz saf kalbine aşık oldum benimle ciddi bir arkadaşlık düşünür müsün? (ekleyenkader   -   5.1.2017)

Hazır Mesajlar Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin? (ekleyenSEDA.   -   20.12.2016)

Hazır Mesajlar ♥ Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar Yıllarca kafama göre birini aradım ama nafile bulamadım diyorum ki istersen arkadaş olalım seninle (ekleyenhakan can   -   2.5.2016)

Hazır Mesajlar Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ÖMRÜM olur musun? (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Oturdunuz, konuştunuz ve kalktı gidiyor..
Erkek: -Birşey unutmadın mı?
Kız: -Neyi?
Erkek: -Beni !
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Mutlu, sonsuz bir aşk yaşamaya; üzüntü ve sıkıntı çekmeden. Gelip benimle bir olmaya evet der misin ? (ekleyenmesajlar.info   -   14.5.2017)

Hazır Mesajlar İnsanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş, ben de seni merak etsem gelir misin? (ekleyendiloşşş   -   14.5.2014)

Hazır Mesajlar Adını ben koymadım ama soyadını ben koymak isterim sevgili (ekleyencihan   -   23.2.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Teklif Etme Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 74 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın