Eğitim Siteleri
21 Ekim 2016 Cuma

Teklif Etme Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ağlayacaksam yanımda ol isterdim, güleceksem yanımda ol isterdim, her zaman yanımda olmanı istiyordum, aslında sadece benim olman için mücadele etmek isterdim, sadece adım kalbinde yazsın isterdim, seviyorum Seni neden anlamak istemiyorsun. mesajlar.info Bir gün Ama bir gün (ekleyenHalil Bursin   -   18.06.2016)

Hazır Mesajlar Seni hep düşünmemi gerektiren bir şey varmış gibi hep Seni düşünüyorum hep Seninle konuşmak istiyorum hep Seninle vakit geçirmek istiyorum seviyor muyum aşık mıyım bilmiyorum. Başkalarıyla ilgilenmene bile tahammül edemiyorum. Kendi kendime gelin güvey oluyorum belki de ama bildiğim tek şey var bunları sana anlatmassam rahatlayamayacağım. (ekleyenHakan.yrtl   -   06.04.2016)

Hazır Mesajlar Her gece sana sarılarak uyumak, her sabaha da Senin yanında uyanarak başlamak istiyorum, çok mu? Az denilmeyecek kadar az bence... (ekleyenB.Bilgili   -   04.02.2016)

Hazır Mesajlar Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ÖMRÜM olur musun? (ekleyenmesajlar.info   -   30.01.2016)

Hazır Mesajlar Sana iki kelimelik sonunu bilmediğim bir hikâye anlatayım mı? Evet. Seni seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   30.01.2016)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül Sen bir haziran. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Bugün de sabrediyorum. Sana aşık olduğumu, Seni sol yanıma almak istediğimi, o gamzelerinin içinde boğulacağımı bugünde gizliyorum. Belki bir gün diyorum sonra bi ses devamını getiriyor. Sana güneşim demek istiyorum ama batıyor. Sana hayatım demek istiyorum ama hayat kısa. Sana canım demek istiyorum. Sen olmadığında ölüyorum. Aşığım sana biliyorum. Tüm olumsuzluklara rağmem vazgeçemiyorum. Hayatımı b.ka sürüklediğimi bildiğim halde... Kokunu seziyorum tekrar aşık oluyorum. Güzel gözlerin, o muazzam tatlılığın belki bu mesajı okursun. O zaman yazıyorum. Elif ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan eğer yağmur damlalarını tutmaya çalış, tuttukların Senin tutamadıkların benim sevgimdir... Senİ sevİYORUM demeyi istiyorum.. (ekleyen...........   -   16.12.2015)

Hazır Mesajlar Yine karanlık çöktü bu şehre
Hüzün dalgaları vuruyor yüreğime
Gitme kal diyemedim ardından
Yüreğimin haykırışlarını dile getiremedim

Şimdi yüreğim sana esirken
Yalnızlığıma yalnızlığını katıp
Beni yalnızlıktan kurtarır mısın?
(ekleyenmesajlar.info   -   08.12.2015)

Hazır Mesajlar Bu mesajı silerSen benden hoşlanıyorsun, silmezSen beni istiyorsun, cevap verirSen beni seviyorsun, vermezSen bensiz yapamıyorsun, hadi bakalım ne yapacaksın? (ekleyenmesajlar.info   -   07.10.2015)

Hazır Mesajlar Gayem zat-ı âlinizi taciz etmek değil, efkâr-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalımı tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Belki çok mutlu oluruz, saatlerce güleriz. Belki saatlerce kavga edebiliriz. Günlerce küs kalabiliriz, mutsuz da olabiliriz. Ama ne olursa olsun her gece benimle uyu. Ne olursa olsun. (ekleyenfatsa'dan   -   10.08.2015)

Hazır Mesajlar Şarkıdaki melodi, doğadaki bahar
Kalbimdeki yara, hepsi Senin için.
Çoğu kez duygular anlaşılmaz, ifadeler tutuk.
Eğer söyleseydin sevdiğini, benim olurdu mutluluk...
(ekleyenO-Efsane   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Bir uçurumun kenarındayım, bir adım atsam uçacağım hayallerimle gökyüzüne, karışacak gözyaşlarım bir garip hüzüne, bir tek pişmanlığım kalacak geride Seni sevdiğimi söyleyemedim yüzüne! (ekleyenedirneli ercan   -   10.06.2015)

Hazır Mesajlar Yere düştüğümde elimden tutan Sen, ağladığında gözyaşlarını silen ben, sabah uyandığımda ilk görmek istediğim Sen, gece uyuduğunda üstünü örtmek isteyen ben, hayat denen bu kederli ve hüzünlü yolda benimle yürür müsün? (ekleyenÇok Seven   -   24.02.2015)

Hazır Mesajlar Öyle klişe ve süslü laflara gerek yok benim ol işte benim dizimin dibinde ol. Ne b*k yiyorsan haberim olsun. Beni sevmelisin yani sev. sevmek zorundasın lan! Çünkü ben Seni nefesim, özüm, gerçeğim, kadınım bildim. Sende beni erkeğin bileceksin. Seni çok seviyorum. (ekleyenmytery manson   -   31.12.2014)

Hazır Mesajlar Bir çok kızla beraber oldum ama hiç biriyle geleceğimi kurmadım, GELECEĞİM OLUR MUSUN PRENSES *_* ;) (ekleyenprenses   -   27.12.2014)

Hazır Mesajlar Gel dünyayı bölüşelim, deniz Senin olsun dalga benim gökyüzü Senin olsun yıldız benim ya da gel şöyle bölüşelim hepsi Senin olsun Sen de benim... (ekleyenAylin   -   20.11.2014)

Hazır Mesajlar İnsanlar sadece hoşlandıklarınla görüşmek ister benimle görüşmek istermisin? (ekleyenMELİS   -   11.09.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Teklif Etme Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 64 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın