Eğitim Sitesi

Teklif Etme Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Gel bu hayata birlikte gülelim, hayat bile kıskansın aşkımızı, inadına gülelim hayata, belki o zaman anlar acıların içinde gülmeyi... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Sırtına dokunup: Aman Allahım gerçekten omuz kemikleri! Ben bunları kanat sanmıştım! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Seni görünce heyecanlanıyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü Seni seviyorum benimle çıkarmısın sevgilim..
<3
(ekleyenMELİSS   -   11.9.2014)

Hazır Mesajlar Ben Senin kaşına, gözüne, yüzüne değil, ben Senin o güzel, eşsiz saf kalbine aşık oldum benimle ciddi bir arkadaşlık düşünür müsün? (ekleyenkader   -   5.1.2017)

Hazır Mesajlar Gayem zat-ı âlinizi taciz etmek değil, efkâr-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalımı tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim... (ekleyenmesajlar.info   -   1.10.2015)

Hazır Mesajlar Oturdunuz, konuştunuz ve kalktı gidiyor..
Erkek: -Birşey unutmadın mı?
Kız: -Neyi?
Erkek: -Beni !
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Benimle ladese var mısın kaybedersem Seninim kazanırsam benimsin (ekleyenben   -   22.8.2014)

Hazır Mesajlar Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken de hiç Seni seviyorum demedim, ben aslında tek sana Seni seviyorum dedim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Bazen varlığımın tek sebebi olduğunu düşünüyorum, Bilmem anlatabildim mi ciddiyeti mi..? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Seni görünce kalbimin duracağını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü Seni çok seviyorum benimle çıkar mısın kalbimin bitanesi (ekleyenmesajlar.info   -   7.1.2017)

Hazır Mesajlar Beni gördüğünde neler hissettiğini bilsem, yeter. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar İlk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   16.5.2014)

Hazır Mesajlar Kavga edelim, bağıralım, çağıralım, küselim ama bitti demeyelim olur mu? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben Seni seviyorum ve bir ömür boyu Seninle olmak istiyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Merhaba sevdiğim. Ben sevmediğin bugündemi geçmedim aklının o kıyılarından? (ekleyenaycan ayça   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi Seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bitanem, Seni Senden istiyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin? (ekleyenhamit   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar Saati sorun. 12:30 mu? Bugün pazar 20 Haziran 12.30 ... Sizinle tanıştığımız günü ve zamanı aklımda tutmam gerekli de! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Sana teklif edebilmek için internetten binlerce teklif mesajları, çıkma mesajları okudum. Ne kadar da okusam. Senin Gözlerine Bakınca belki de 100 defa tekrar ettiğim cümleyi söyleyemiyorum. Mesajla da atmak istemiyorum. İşte geldim yanına hiçbir şey düşünmeden delikanlı gibi Seni seviyorum Seni çok seviyorum, Senden hoşlanıyorum, ister teklif olarak kabul et; isterSen ilanı aşk. Benimle hayatın tüm zorluklarına karşı koşmaya beraber yürümeye var mısın? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl; Düşlerini paylaşacak birini ararsan ben burdayım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yine karanlık çöktü bu şehre
Hüzün dalgaları vuruyor yüreğime
Gitme kal diyemedim ardından
Yüreğimin haykırışlarını dile getiremedim

Şimdi yüreğim sana esirken
Yalnızlığıma yalnızlığını katıp
Beni yalnızlıktan kurtarır mısın?
(ekleyenmesajlar.info   -   8.12.2015)

Hazır Mesajlar Sana iki kelimelik sonunu bilmediğim bir hikâye anlatayım mı? Evet. Seni seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   30.1.2016)

Hazır Mesajlar Bir çok kızla beraber oldum ama hiç biriyle geleceğimi kurmadım, GELECEĞİM OLUR MUSUN PRENSES *_* ;) (ekleyenprenses   -   27.12.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Teklif Etme Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 74 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın