Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Teklif Etme Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin? (ekleyenhamit   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar Merhaba sevdiğim. Ben sevmediğin bugündemi geçmedim aklının o kıyılarından? (ekleyenaycan ayça   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar sen bende heves değilsin, heves olsan çoktan biterdin, sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin. murat seni cok seviyorum (ekleyenkırmızılı   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Yere düştüğümde elimden tutan sen, ağladığında gözyaşlarını silen ben, sabah uyandığımda ilk görmek istediğim sen, gece uyuduğunda üstünü örtmek isteyen ben, hayat denen bu kederli ve hüzünlü yolda benimle yürür müsün? (ekleyenÇok Seven   -   24.2.2015)

Hazır Mesajlar Her gece sana sarılarak uyumak, her sabaha da senin yanında uyanarak başlamak istiyorum, çok mu? Az denilmeyecek kadar az bence... (ekleyenB.Bilgili   -   4.2.2016)

Hazır Mesajlar Seni görünce kalbimin duracağını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni çok seviyorum benimle çıkar mısın kalbimin bitanesi (ekleyenmesajlar.info   -   7.1.2017)

Hazır Mesajlar Çikolatadan bebeklerimiz bir düğün pastasının üstünde sence de güzel görünür mü ? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Gel bu hayata birlikte gülelim, hayat bile kıskansın aşkımızı, inadına gülelim hayata, belki o zaman anlar acıların içinde gülmeyi... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Seni unutmak için and içtim, gözlerin geldi aklıma vazgeçtim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Baban uzaylı mıydı? Senin gibi birşey dünyada yok çünkü! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru kısacası hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşır mısın aşkım? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu şehirde yabancıyım . Bana evinizin yolunu tarif edebilir misin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Herşeye bir laf dersin acaba sana sevgilim desem ne dersin? (ekleyenMELİS   -   9.9.2014)

Hazır Mesajlar İlk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Bugün de sabrediyorum. Sana aşık olduğumu, seni sol yanıma almak istediğimi, o gamzelerinin içinde boğulacağımı bugünde gizliyorum. Belki bir gün diyorum sonra bi ses devamını getiriyor. Sana güneşim demek istiyorum ama batıyor. Sana hayatım demek istiyorum ama hayat kısa. Sana canım demek istiyorum. Sen olmadığında ölüyorum. Aşığım sana biliyorum. Tüm olumsuzluklara rağmem vazgeçemiyorum. Hayatımı b.ka sürüklediğimi bildiğim halde... Kokunu seziyorum tekrar aşık oluyorum. Güzel gözlerin, o muazzam tatlılığın belki bu mesajı okursun. O zaman yazıyorum. Elif ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan eğer yağmur damlalarını tutmaya çalış, tuttukların senin tutamadıkların benim sevgimdir... SENİ SEVİYORUM demeyi istiyorum.. (ekleyen...........   -   16.12.2015)

Hazır Mesajlar Gel dünyayı bölüşelim, deniz senin olsun dalga benim gökyüzü senin olsun yıldız benim ya da gel şöyle bölüşelim hepsi senin olsun sen de benim... (ekleyenAylin   -   20.11.2014)

Hazır Mesajlar Yıllarca kafama göre birini aradım ama nafile bulamadım diyorum ki istersen arkadaş olalım seninle (ekleyenhakan can   -   2.5.2016)

Hazır Mesajlar Seninle, sağlam bir zemin üzerinde, yıkıcı sarsıntılara ve darbelere dayanıklı, kötülükleri ve düşmanları geçirmez, eşsiz bir aşk yaşamak isterdim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.7.2014)

Hazır Mesajlar Çok tatlısın dokuz katlısın benimle çıkarmısın (ekleyenrüyalar   -   23.7.2014)

Hazır Mesajlar Oturdunuz, konuştunuz ve kalktı gidiyor..
Erkek: -Birşey unutmadın mı?
Kız: -Neyi?
Erkek: -Beni !
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Sırtına dokunup: Aman Allahım gerçekten omuz kemikleri! Ben bunları kanat sanmıştım! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Teklif Etme Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 74 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın