Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sitemli Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Ayrılmamızın tek sebebi KORKU. Ben hiç bu kadar birisinin peşinden koşmamıştım. Gerçek aşkı sende buldum ben. Ve seni kaybetmetmeyeceğim. Kolay kolay evet demedim, kolay kolay da bitti demem.!!!!! (ekleyenİREM VE YUSUF   -   14.11.2016)

Hazır Mesajlar ne zaman düşsem ve uzatsam elimi,hep bir boşluk doldurdu avuçlarımı... ve hayat alaycı bir gülümseme ile fısıldadı kulağıma ;KENDİ BAŞININ ÇARESİNE YİNE KENDİN BAK DOSTUM, KİMSEDEN HAYIR YOK SANA... (ekleyenYASEMİN   -   8.4.2014)

Hazır Mesajlar Sevmek mi? Acaba sen sevmenin ne demek olduğunu biliyor musun? Sen herhalde sevmeyi silmek sanıyorsun ama öyle değil (ekleyenunutum seni   -   6.5.2017)

Hazır Mesajlar Aldanma güzel sözlere canım, nasılsa senden sonrakine de seni seviyorum diyecek..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Hayat herkese yeşil ışık bize gelince kırmızı ışık, kastı var sanki bize namısızın (ekleyenhamit ilbeyli   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar Seven Ben, Sevilen Sen, Ağlayan Ben, Ağlatan Yine Sen!.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Başını göğsüme yasladığın zaman, tek düşmanım akıp giden zamandır. (ekleyensevdalım   -   7.2.2015)

Hazır Mesajlar Sevmez olsaydım seni o yalancı gözlerini, sevmez olsaydım seni o ipek saçlarını tutmaz olsaydım o pamuk ellerini. İnanmasaydım o yalancı gözlerine! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.5.2014)

Hazır Mesajlar Ey mezarcı bana öyle bir mezar yap ki kara toprağı DERT OLSUN, üstüme öyle bir yazı yaz ki, sevdiğim okuduğunda KAHROLSUN ZİYAM (ekleyenadanali Durdane   -   5.2.2015)

Hazır Mesajlar Aşk san göre değil be bitanem bana derdin ya hani gülüm diye hep sana soruyorum neden gamze neden yada neden irem bu kadar mi düştün sevgilim (ekleyensevilmeyenin...   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Unutulmak ölüm kadar acı ise hazırlanmak ta yaşamak kadar güzeldir..! (ekleyenMustafa YALÇIN   -   27.11.2015)

Hazır Mesajlar Sevdik diye bu kadar kırıldık keşke sevmeseydim seni ALİ (ekleyenbeyza   -   7.1.2016)

Hazır Mesajlar Çok iyi bit çift olabilirdik, aşka inandığım zamanlarda karşıma çıksaydın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Sevildiğini hissetmek güzel duyguydu, hissetmeyeli çok oldu... (ekleyenbir umut   -   8.5.2015)

Hazır Mesajlar Bazen sessiz kalmak, kırıldığını göstermenin en iyi yoludur... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Umutsuz bir aşkın kurbanı oldum, aradım hatayı kendimde buldum, ne söylesem deli gönül dinlemez deli gibi seven yine ben oldum. (ekleyenumutsuz aşk kurbanı   -   28.3.2016)

Hazır Mesajlar Canım yanıyor tarifsiz bir şekilde, ne kadar sevmiyorum desem de kalbim biliyor hala deliler gibi seviyorum. Bir hata yaptım ama onun verdiği ceza çok ağırdı, onsuzluk bana çok koydu, canımı çok yaktı ama o beni buna mahkum etti içime bir umut fidanı dikti sonra sulamayı unuttu ve çürüdüm artık (ekleyenBüşra   -   24.1.2017)

Hazır Mesajlar Sessizlik en çok da sen yanımdayken acıtıyor beni. Sözlerin, başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar. Konuş... hep konuş, konuşmalarla çoğalt evreni... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşkımıza nazar değdi mavi boncuk kar etmez, yüreğimi çok incittin, bir özür buna yetmez! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Ben sana masalımın kahramanı ol dedim sen başka hikayelerin figüranı olmayı seçtin şimdi sana söyleyecek pek bir lafım kalmadı, yol var gidersen çay var içersen. (ekleyenkübra   -   26.8.2014)

Hazır Mesajlar Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Kaldırımları Üzerimize Yorgan Gibi Çektik... Bize Bir Adım Gelene Biz On Adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz Yavan Ekmek.. Kolay Mı Bu Dünyada Serseri Damgası Yemek.. Kolay Mı Be Güzelim Sevilmeden Sevmek (ekleyenbahtıkara   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir görsen halimi, görecek ne kaldıysa... Bana bakınca göremediklerin, seninle kaybolanlardır. Belki aynı acıları sen de çekiyorsundur ama herkesin aynısı aynı değildir... (Bob Marley) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Allah'ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sitemli Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 148 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın