Oyun Siteleri

Sitemli Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Yoruldum ben her an Seni düşünmekten, Seni özlemekten, mesaj attın mı diye sabahlamaktan, attığın mesajları tekrar tekrar okuyup, sırf Sen dinliyorsun diye daha önceden adını bile duymadığım şarkıları dinlemekten, adının geçtiği her yerde susmaktan, gittiğin yerleri ezberleyip hep orada olmaktan, yağmurlu havalarda tek başıma ıslanmaktan, Seni hep arkadaşlarıma anlatmaktan, yanımda olmadığın için başkalarından kıskanmaktan, üşütüp hastalanırsın diye endişelenmekten, kısacası ben Seni sevmekten yoruldum... (ekleyenÖzgürlük   -   28.12.2014)

Hazır Mesajlar Olur Ya Bana Dua Edesin Gelir . De Ki; ALLAHIM Onu Benim Kadar KimSenin Üzmesine İzin Verme . . . (ekleyenMertcan Aydın   -   29.11.2014)

Hazır Mesajlar Söylemesi kolay da, bir de yüreğime sorsalar. BE GÜLÜM (ekleyenhasan sevindik   -   18.11.2014)

Hazır Mesajlar Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek. (ekleyenelfida   -   23.10.2014)

Hazır Mesajlar İçtiğim sigaram gibiydin, aranızda tek bir fark vardı, sigaramı ben bitirdim, beni de Sen... (ekleyenyalnızlık   -   14.10.2014)

Hazır Mesajlar Sen onunla kurarsın hayallerini o gider başkasına yaşatır hayalleri... (ekleyenmerve   -   25.09.2014)

Hazır Mesajlar Aşk san göre değil be bitanem bana derdin ya hani gülüm diye hep sana soruyorum neden gamze neden yada neden irem bu kadar mi düştün sevgilim (ekleyensevilmeyenin...   -   27.06.2015)

Hazır Mesajlar Onu o olduğu için seversin. Gülümserken de seversin, sinirliyken de. Seni sevindirdiğinde de seversin, kırdığında da. Yanındayken de seversin, çok uzaktayken de. Öyle ki; sabah yataktan kalktığı o suratsız hali bile çok hoştur, sevilesidir. Ellerini tuttuğunda avuç içlerindeki teri seversin. Sarıldığında duyduğun huzuru seversin. Ona baktığın anda göz göze gelmeyi seversin. Sonu sarılmalarla biten kavgaları seversin. engüzelmesajlar.com Papatya fallarını seversin "sevmiyor" çıksa bile sonunda. Beklemeyi seversin, kimseyi beklemediğin kadar onu beklerken. Kurduğun onlu hayalleri seversin. Giysilerinde kalan ten kokusunu seversin. Hatta onu her şeyden çok sevip de bunu kelimelere dökememeyi seversin. Onu sevmeyi seversin. Her şeyde ondan bir parça bulmayı, gittiğin her yere onu da yüreğinde götürmeyi seversin. Oturup ona iki satır şiir yazmak istediğin zaman, kelime dağarcığının anlatmaya yetmediğine söylenmeyi seversin. Onu kıskanmayı seversin içtiği bir bardak sudan bile.
Sonra çekip gider, geri dönebilme ihtimalini seversin.
Ama o? S.kt.r olur, çeker gider ..
(ekleyenberna   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Ben sana masalımın kahramanı ol dedim Sen başka hikayelerin figüranı olmayı seçtin şimdi sana söyleyecek pek bir lafım kalmadı, yol var giderSen çay var içerSen. (ekleyenkübra   -   26.08.2014)

Hazır Mesajlar Hayat ağlayanı ağlayansa hayatı sevmez ama benimde hayatım vardı ta ki kaybetmeden önce..! (ekleyenbhen   -   21.08.2014)

Hazır Mesajlar Hayatta gözyaşlarımı hak edecek bir insan görmedim. Ya benim gözyaşlarım gereksiz, ya da uğruna gözyaşı döktüğüm insanlar değersiz (ekleyenebruli   -   06.08.2014)

Hazır Mesajlar En saçması da benim o kadar uğraştığım, istediğim bir şeye başkalarının hiç istemediği hiç emek vermediği halde sahip olması. Hayır bir şey değil de hayallerime ayıp oluyor. (ekleyenAnkara06   -   17.05.2015)

Hazır Mesajlar Belki umrunda değil ama kırdığın şey Senin için atan kalbim !... (ekleyenşeyma   -   18.07.2014)

Hazır Mesajlar Sanmıştım benimsin, Sende yanılmışım, bilmiyordum kalpsiz ve bozuk olduğunu (ekleyenisyankar aşık   -   15.07.2014)

Hazır Mesajlar Hayat benimse eğer kimse karışamaz ve biliyorum ki herkesle dost olunmaz. Aşka gelince bir kere sevdim , bir daha işim olmaz! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   06.07.2014)

Hazır Mesajlar Hayatımın yaşama nedeni Sendin, artık Sen de yoksun... (ekleyenAhmet Alperen Gürbüz   -   07.06.2014)

Hazır Mesajlar Dünyada iki kör tanıdım; biri beni görmeyen Sen, biri de Senden başkasını görmeyen ben... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Aldanma güzel sözlere canım, nasılsa Senden sonrakine de Seni seviyorum diyecek..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Kaldırımları Üzerimize Yorgan Gibi Çektik... Bize Bir Adım Gelene Biz On Adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz Yavan Ekmek.. Kolay Mı Bu Dünyada Serseri Damgası Yemek.. Kolay Mı Be Güzelim sevilmeden sevmek (ekleyenbahtıkara   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Kaderime tüküreyim dedim biraz düşünüce kaderin bana yaptıklarının yanında hiç kalır dedim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Kolay Mı Be Güzelim sevilmeden sevmek. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar toprak bir gün yağmurun kıymetini anlayacak fakat o gün yağmur yağmayacak (ekleyenebru can   -   04.06.2014)

Hazır Mesajlar Dal rüzgarı affetse de incilmiştir bir kere (ekleyenebru can   -   04.06.2014)

Hazır Mesajlar ne zaman Seninle gülmeyi hayal etsem ağlıyorum (ekleyenebru can   -   04.06.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sitemli Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 140 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın