Oyun Siteleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok ama çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   03.06.2014)

Hazır Mesajlar Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum Seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   03.06.2014)

Hazır Mesajlar Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an, hiçbir şey Seni sevmek gibi değil (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   03.06.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Ben sevdanın sokağında oturuyorum. Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, Sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve Sen her zaman sevgimin tek nedenisin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Senin gözlerinin en güzel mevsimi baharı yaşıyorum, kaşlarını çatıp mevsimi kışa çevirme gülüm (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Gülen güzel gözlerini çevirip alma üzerimden, yolumu şaşırıp giderim birden, yaşama rehberim Sensin, hayatıma yön veren, Seni seviyorum hem de çok (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Her şey paylaşıldıkça küçülür, paylaşıldıkça küçülmeyen tek şey sevgidir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim, ille de Senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben Seni toprakta da severim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar sevmek, Seni seviyorum demek değil; Seni seviyorum derken titremek, sözlerin devamını heyecandan getirememektir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Sen beni, benim Seni sevdiğim kadar sevebilseydin, benim Seni ölümüne vazgeçemeyecek kadar çok sevdiğimi anlardın prenses (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   02.06.2014)

Hazır Mesajlar Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu Senmişsin bebeğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, Sensiz duramıyorum. Seni çok seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar @--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü bu uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve Seni sevdiğimi fısıldamak.. Seni seviyorum! Aşkım, bitanem, her şeyimsin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, âşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet!.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben Seni seviyorum ve bir ömür boyu Seninle olmak istiyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürSen, bil ki o yalnız Senin için yanan kalbimdir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Sana gecenin parlayan yıldızları kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana Sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, Seni sevdiğim kadar sevebilmen için? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim Seni hiçbir yere bırakmam! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa Senin kadar tatlı olamaz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

Hazır Mesajlar Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık yıldızlarla dolu bir gökyüzüm var.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.05.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   6 7 8 9 10 11 12   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 415 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın