Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün sevmek istersen, önce kendini sev, daha sonra da istersen beni, beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, çünkü ben seni öyle sevdim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.5.2014)

Hazır Mesajlar Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.5.2014)

Hazır Mesajlar Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yine seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir hayal görürsem, ben o zaman sevgilim ben o zaman ölürüm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz, bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün son nefesimi verir de bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sensizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğimsin (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Gündüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla yar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir tebessüm kadar güzel, Bir nefes kadar önemlisin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Bir Tek Seni Delice Sevdim Gerisi Yalan..! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar 7 ayrı iklimden 7 çeşit arı getirseler 7 çeşit arı 7 ayrı çiçeği dolaşsa 7 çeşit bal toplasa senin kadar tatlı olamaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Gece asla güneş doğmaz derler, bunu söyleyenler seni bilmezler AKŞAM GÜNEŞİM (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Telefonu değil ellerini tutmak isterdim, bu mesajla değil güzel gözlerine bakıp SENİ SEVİYORUM demek isterdim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Sevmediğimle cennet bahçesinde el ele tutuşmaktansa, sevdiğimle zincirlere vurulmayı tercih ederim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Senin gözyaşın olmak isterdim! Gözlerinde doğup, yanaklarında yaşayıp, dudaklarında ölmek için! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   5 6 7 8 9 10 11   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 436 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın