Eğitim Siteleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Başını göğsüme yasladığın zaman, tek düşmanım akıp giden zamandır. (ekleyensevdalım   -   07.02.2015)

Hazır Mesajlar Şu yalan Dünya'da iki tane kör tanıdım. Bunlar; gözleri Senden başkasını görmeyen BEN, diğeri ise benim bu saf ve yürekten gelen büyük sevgimi görmeyecek kadar kör olan Sen... (ekleyendivane   -   05.02.2015)

Hazır Mesajlar Senin olan her şeyi, Sensizliği bile Seni hatırlattığı için seviyorum. (ekleyenBirseven   -   03.02.2015)

Hazır Mesajlar Seninle geçen zaman geleceğimdeki en güzel günlerin garantisidir. (ekleyenCABİR bysy   -   29.01.2015)

Hazır Mesajlar denize atlayacağım deniz kızı olacağım tutma beni anne ben aşkımı kurtacağım (ekleyencaner   -   19.01.2015)

Hazır Mesajlar En ihtiyacım olan kişi olduğun için mi, Senin en ihtiyaç duyduğun insan olmak istediğim için mi sevmedin beni? Sensiz eksik hissettiğim için mi beni sevmedin? Sen üzülSen en çok canı yanacak olan kişi ben olduğum için mi beni sevmedin? Hayallerim, hatıralarım, rüyalarım Senle dolu olduğu için mi beni sevmedin? (ekleyenKemal Açıkalın   -   03.01.2015)

Hazır Mesajlar Bir insanın sesine aşık olabileceğimi, sesini duyunca ağlayacağımı söyleseler çok gülerdim. Gülüşünü görünce nefessiz kalacağımı, yazdığı her cümleyi hatırlayacağımı söyleseler gerçekten gülerdim onlara. Biraz daha görmek için saçma sapan anlamsızca şeyler yapacağımı, bir bakışıyla donacağımı söyleseler kahkaha atardım. Sonra mı? Sonra Sen geldin işte, hiç gitmeyecek gibi... Ve her şey bir gerçek oldu, bitmeyecek gibi... (ekleyenAdalı   -   29.12.2014)

Hazır Mesajlar Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını Seninle, sakın ayrılmayalım aşkım, ölsem de ellerinde... (ekleyenaşıq   -   09.11.2014)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün Senden vazgeçmek zorunda kalırsam, sevgimin küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne bağışla beni... (ekleyenFatmanur   -   30.10.2014)

Hazır Mesajlar Yıllardır sevgimin öyle çok talibi ve öyle çok düşmanı oldu ki, inan ben Senin varlığınla onları tek tek aştım. Bil ki Seni seviyor olmayı bile ben büyük bir nimet saydım... (ekleyenserdar güre   -   29.10.2014)

Hazır Mesajlar Tam sevgiye ihtiyacım olduğu anda girdin hayatıma. İyi ki varsın, Seni çok seviyorum ...
tuğba .mahmut 21.63 :)
(ekleyentuğba .mahmut   -   27.10.2014)

Hazır Mesajlar Gelmeyeceğini Bile Bile Beklemek [Saflık] Değil [Aşktır] (ekleyen2014_22_10 BEN   -   22.10.2014)

Hazır Mesajlar Bana bir dilim sevgi ver .
Yıpranmamış olsun Taze olsun ,
Her şeyden önemlisi Boş olmasın içi ,
Saf olsun İçten olsun.
(ekleyenşafak köle   -   09.10.2014)

Hazır Mesajlar sevenin sevgisi hakiki ise sevilen seveni sevmeye mecburdur (ekleyenözkan yildiz   -   08.10.2014)

Hazır Mesajlar En güzel deniz gidilmemiş olandır, en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim Seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır: Seni seviyorum... (ekleyenerhan   -   08.10.2014)

Hazır Mesajlar Sen yürü alem izlesin, Sen sus dostun söylesin, Sen yürü yer gök inlesin sevdiğim (ekleyenvolkan   -   23.09.2014)

Hazır Mesajlar Dinle Güzel İnsan
Bazen Hayat Çok Yorucu Olur
Sana Merhaba Diyemem Telefon Edemem
Mesaj Yollayamam Ama Bu Seni Unuttuğum
Anlamına Gelmez Unutma Hattıma Değil Hayatıma Kayıtlısın.
(ekleyenKonuk   -   17.09.2014)

Hazır Mesajlar seven gözler ağlamaz ağlarda durmaz durdurana helal olsun oğuz Aleyna ya kurban olsun.
Seni çok seviyorum canimin içi
Aleyna <3oguz
(ekleyenaleyna <3oğuz   -   14.09.2014)

Hazır Mesajlar İnsan kendinden başkasını çok sever mi? Aşk, öyle bir şey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sağ tarafı mutluluk sol tarafı hüzündür. İnsanlar genelde çizgidedirler, duygularını dengeler. Ne hüzün ne mutluluk? Eğer kendinden çok sevdiğin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu olduğun an, bir anda çok mutsuz da olabilirsin. İşte sevgi böyle bir şeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. engüzelmesajlar.com Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsan da, onun var olduğunu, Senin olduğunu bildiğin sürece en mutlu Sensindir. Sadece gururun bu gerçeği o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördüğün an kendini unutursun. Tek düşündüğün tek hissettiğin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamayacağındır. Elini tuttuğunda dünya yıkılsa sana zarar gelmeyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda Seni, Senin sevdiğin kadar seviyordur. İki seven kalp, aşkın verdiği sıcaklık ve sahiplik hissi (ekleyenoğuzhanmerve   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Herkes sevebilir herkes aşık olabilir, ama bir gönülü keşfetmek, o gönlü sevmek ve o gönüle girmek bir meziyet, bir kaabiliyet hatta bi sanat işidir.Bunların hepsi Sende fazlasıyla var..! Sen VARYA SenNNN..İşte o gönlün BİRTANESİSİN (ekleyenMERVE UMUT   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Karşıma ilk çıktığında durdu zaman
Dönmedi dünya
Tutuldum sana ilk bakışta
Zor oldu ama buldum Seni sonunda
Konuşmaya başladık bir anda
Dilim tutuldu çöz beni aşkınla
(ekleyenMERVE UMUT   -   03.09.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün sessiz bir köşede ölmek isterSen eğer bana gel ki sana Sensiz yaşamanın ölümden beter olduğunu göstereyim (ekleyenisimsiz   -   02.09.2014)

Hazır Mesajlar Vur hançeri kalbime kalbim kana bulansın, fazla derine inme çünkü orada Sen varsın... (ekleyenkader   -   26.08.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzünde yıldızlar gibi paryalan bir kalbin var o kalbin içinde benim ömrüm var bitanesinden bitanesine (ekleyenmurat göktaş   -   12.08.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   3 4 5 6 7 8 9   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 423 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın