Eğitim Siteleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçerSen geç Seni sevdiğimi okuyacaksın... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek isterSen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin Senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız Senin için kopayım ve yalnız Senin avuçlarında solayım diye bir tanem... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Yine Senin sevgin var içimde eksilmeyen bitmeyen bir sevgi... Her ne olursa olsun Senİ sevİYORUM belki çok yorulduk ama bugün herşeyi unuttum, çünkü yanındaydım gözlerine, yüzüne utancından bakamamış olsam da bazen kızıp sana söylensem de kavga da etsek Seni çok seviyorum AŞK BÖCÜĞÜM 15.9.2015 (ekleyenbüşra kynl   -   15.09.2015)

Hazır Mesajlar Çekip gitmek istemiştin ya benden gittin işte memnun musun gittiğin yerden, hani diyordun seviyorum diye, yalan mı söyledi dilin, mahsus mu attı kalbin, Sen benden gitSen de ben Senden gidemedim sevgilim, Seni hep seveceğim... (ekleyenyanlız hilâl   -   07.09.2015)

Hazır Mesajlar Hava mı soğuk, yoksa Sen yoksun diye mi bu soğukluk sevgilim... Bir haber, bir selam, bir ses bekler Senden, sana sevdalı bu yürek. Özlemlerdeyim, beklemekteyim ve unutma ben her an Seni daha çok sevmekteyim. (ekleyenmesajlar.info   -   01.09.2015)

Hazır Mesajlar Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama Seni sana veremem ki... (ekleyenmesajlar.info   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Sen, Seni delicesine seveni, bunu her hareketiyle belli edeni görmeyecek kadar körSen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur, aptal... (ekleyenbuse   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Otursak sessizce bir kenarda, birer kahve söylesek sıcacık. Samimi olsak en duru halimizle... Hayatını anlatsan bana, geçmişini, özlemlerini, hayallerini, umutlarını, hedeflerini, pişmanlıklarını, kaybettiklerini... Sıra bana gelince, Sen deyip sussam... Anlar mısın hâlimi, Seni ne kadar çok sevdiğimi her şeyim... (ekleyenmesajlar.info   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kâinatı sana vermek isterdim. Ama ben sana, sadece Seni delicesine seven kalbimi verebiliyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar O dünyalar tatlısı insanın bir cümlesiyle dağılıp günlerce üzülüyorum, sonra başka bir cümlesiyle gelip bütün üzüntümü bitiriyor, önceki günlerin aksine güzel bir gün geçiriyorum... Çünkü onu çok seviyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün bedenim yalnız kalırsa, yalnız kalacağım yer hayat değil toprak olsun, eğer toprak beni alır Seni yalnız koyarsa o toprak susuz bir çöl olsun, sevdiğim kızın kalbi beni unutursa ne yapalım canı sağolsun ama benim kalbim Seni unutursa bana kara toprak bile haram olsun.... (ekleyenMustafa Topal   -   29.08.2015)

Hazır Mesajlar Belki çok mutlu oluruz, saatlerce güleriz. Belki saatlerce kavga edebiliriz. Günlerce küs kalabiliriz, mutsuz da olabiliriz. Ama ne olursa olsun her gece benimle uyu. Ne olursa olsun. (ekleyenfatsa'dan   -   10.08.2015)

Hazır Mesajlar Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın Seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, Sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi! (ekleyenbir sevdalı yürek   -   28.07.2015)

Hazır Mesajlar Aşkın ne demek olduğunu bilen tek insansın Seni bu yüzden seviyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.06.2015)

Hazır Mesajlar Biz sevgimizi kır çiçeği gibi elimizde değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız biliriz ki seven vurulunca değil unutulunca ölür be gülüm. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.06.2015)

Hazır Mesajlar Bir yaz rüzgârı ki eser içimde dolu dolu, çekerim içimin derinliklerine tutuşur gözlerim. Akar yüreğime, başlar bir çağlayan, birden bire beste olur ismin yüreğime. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.06.2015)

Hazır Mesajlar ben yola çıktım ama yol sana çıkmadı, ben de sana çıkmayan bu yoldan çıktım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.06.2015)

Hazır Mesajlar Sen beni, benim hayatımın sonuna kadar sev, sonsuza kadar olanında gözüm yok... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.06.2015)

Hazır Mesajlar Seni o kadar çok seviyorum ki, bir gün önceden buluşacağız diye mutlu olmaya başlıyorum, buluşunca yanımda diye mutlu oluyorum, eve gelince de buluştuk diye mutlu oluyorum, yok bana böyle çok mutluluk veren başka bir şey hayatımda aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.06.2015)

Hazır Mesajlar Unutma; bazı şeyler zaman ve mekâna bağlı değildir; dostluk ve sevgi gibi... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.06.2015)

Hazır Mesajlar Platonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme ya da hep gül ve yanımdan hiç gitme, seviyorum Seni anla bunu. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.06.2015)

Hazır Mesajlar Biliyordum, Seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimSenin okuma yazma bilmediği bir kentte... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.06.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6 7   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 421 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın