Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Dün de, bugün de, yarın da
Yüreğin kadar yanındayım.
Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy;
çünkü ben hep ordayım!
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi, cantanesi olmalı, tıpkı senin gibi, benim bitanem olur musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar GİT RÜZGAR. ONU SEVDİĞİMİ SÖYLE, UGRUNDA ÖLEBİLİCEĞİMİ SÖYLE,ONA NEFES GİBİ MUHTAÇ OLDUĞUMU SÖYLE AMA ŞUNU UNUTMA EGER BENSİZ MUTLUYSA, SUS VE GERİ DÖN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Bir erkekle mutlu olmak icin onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç calısmamak gerekir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Sabahları seninle doğar içimdeki güneşin, gülücüklerinle sıcaklığımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım... Kaynağı sevgi olan ne batar ki hayatta? (ekleyenmesajlar.info   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Bir dilek tut şimdi. Gözlerini kapat ama seni sevdiğimi hiç aklından çıkarma. Aç gözlerini yavaşça, farzet önünde bir demet papatya. Başla yaprakları koparmaya Seviyor, Sevmiyor... Seviyor diyen yaprakları kendine sakla, sevmiyor diyenleri bana yolla... Onlara seni nasıl sevdiğimi anlatayım da bilmeden konuşmasınlar bir daha. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? Denizler kadar sevdim dalgam olur musun? Ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün sana desem ki bir elimde gül bir elimde silah ya o gülü alır benim olursun ya o silahı alır beni vurursun aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Uzakta olman neyi değiştirir ki, güneş de ay da benden uzakta... Ama hiçbir günüm güneşsiz hiçbir gecem aysız geçmiyor. Demek ki, bugünüm de seninle geçecek bitanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Sana çağrı atınca telefonun nasıl titriyorsa, sende bana çağrı atınca kalbim öyle titriyor aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Ecel olsun bana senden başkası biricik sevgilim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Bir kelebek olsaydım, yağmur güneş demeden yanına uçardım. Omuzuna konup, sana doyasıya bakardım, bir haber vermeden yanağından öper kaçardım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Sen hayallerimin gerçekleşmiş halisin incitanem... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın bir öpücük kondur. Masum bir çocuk gibi konuşursam anla ki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Birine verilecek değer, uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak, gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma , bakarsan da aynadaki için kendimi feda ederim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Dünyalar tatlısı, canımın yarısı, hayatımın en özel insanı, hayatıma girişinin altıncı yılını kutluyorum. Sen benim hayatımın en önemli insanısın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Aşk; yüksek bir yerden suya atlamak gibidir. Önce korkar sonra alışırsın. İster istemez kendini bırakırsın. Su Seni çepeçevre sarmış gibi aşkın içinde oradan oraya savrulursun... Ama hiçbir zaman pişman olmazsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 435 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın