Yazılı Sınav Soruları

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Yağmurlu gecelerimin arkasından doğan tek güneş Sensin sevgilim. Hayatı bana bir gökkuşağı renginde sunduğun için teşekkür ederim, Seni çok seviyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Geceleyin gökyüzüne baktığında binlerce yıldız ve bir ay göreceksin. Yıldızlar Seni ne kadar sevdiğimin ay ise Senin bir tane olduğunun kanıtıdır. (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Dışarıda hava aşk kokuyor ama içimde bir şey var, bir boşluk, bir eksiklik işte bu boşluğu doldurabilecek tek Sen varsın. (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Öyle bi kırgınım ki bazılarına artık onlarda fırtına kopsa bende yaprak bile kıpırdamıyor o kadar (ekleyendoğa   -   13.06.2016)

Hazır Mesajlar Yastığa başımı koymakla birlikte sabah uykumda aklıma gelişini seviyorum. Seni düşünmeme sebep olan herşeyi seviyorum, birlikte attığımız adımları dahi seviyorum. Kısaca içinde Senin olduğun herşeyi seviyorum.. //ugurr (ekleyenUgurr   -   08.06.2016)

Hazır Mesajlar Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun... (ekleyenMücahit   -   22.04.2016)

Hazır Mesajlar Kaç gece yalnız geçti hesaplasana. Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti. Neler yapabilirdik, neler yaşayabilirdik düşünSene... Her sabahı birlikte karşılamak vardı Seninle. Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olurdum ve Sen benim yüzümde mutluluğu görürdün... (ekleyenecem   -   21.04.2016)

Hazır Mesajlar O saatlerce süren tartışmaların ardından bir an da ağzından çıkan "Seni seviyorum" sözüyle dünyamın durduğu o zamanın hiç bir dilde tarifi yok... (ekleyenUmutunki.   -   20.04.2016)

Hazır Mesajlar Seni canımdan çok seviyorum, Sen benim yaşama sevincim, mutluluğum vazgeçilmezimsin kısacası tek sevdiğimsin. Beni hep sev, hiç bırakma, hep benimle ol, bir ömür boyu hep beraber olalım bir bütün olalım istiyorum. Seninle her şeyi paylaşıp yapabileceğimiz bir hayat istiyorum, çünkü gerçekten ben Seni çoook seviyorum datlum (ekleyenAleyna Emre Æ   -   17.03.2016)

Hazır Mesajlar Seni öyle çok seviyorum ki, ne dünyalara sığar ne de dağlara. Sen benim neşe kaynağımsın, Seninle geçirdiğim her günüm cennet, Sen benim yazım kışım baharımsın, Seni anlatmaya kelimeler yetmez. İyi ki hayatıma girdin Seni çoook seviyorum ( N ) (ekleyenGorkem Yıldız   -   05.03.2016)

Hazır Mesajlar Ben Seni Sen olmadan da severim. Yanımda sesin olmasa da. Benden çok çok uzaklarda olsan da. Ben Seni yanında uyumadan da severim.

Senin için beni benden alsalar da. Ben Seni gözlerine bakamadan da severim. Gözlerin kalbimi delercesine baksa da. Ben Seni yanımda olmasan da severim mesajlar.info

Kalp atışlarını hissetmesem de. Her ne kadar uzağında olmayı istemesem de. İşte ben Seni Sensiz de severim. Her ne kadar bunu sevmesem de?
(ekleyenaşığım sana Özüm   -   03.03.2016)

Hazır Mesajlar Hatice Seni seviyorum, ilkim, göz ağrım, hayatımın anlamı, Seni gördüğümden beri sana tutuklu kaldım, insanın hataları olabilir, benimde hatalarım oldu ama Seni ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK seviyorum (ekleyenArif andiç   -   01.03.2016)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyorum sevgilim ve nolursa olsun bu gerçek değişmeyecek çünkü ben Seni aklımla değil kalbimle sevdim akıl unutur kalp asla ... Seni seviyorum her şeyim ÖZCAN AYAZ. (ekleyenGlr gnr   -   24.02.2016)

Hazır Mesajlar Sen hayatıma girdiğin günden beri çook mutluyum gülüşüne her şeyimi veririm, tek korkum Sensizlik, hiç ayrılmayalım, beraber yaşlanalım sonsuzum öyle bir gün gelsin ki aynı evin anahtarı ikimizde de olsun Seni çok seviyorum paşam iyi ki varsın 22.12.2015 (ekleyenyağmur   -   21.02.2016)

Hazır Mesajlar Aşkım Seni çok seviyorum demek bazen yetmiyor. Sana ölene kadar Seni çok seviyorum desem bile aşkımı kimse dile getiremez. İşte ben öyle seviyorum Seni, kalbimi alıp sana verebilecek kadar ve bu aşkıma tek yakışan insan Sensin sevgilim. Sen de beni çok seviyosun ben buna inanıyorum... (ekleyenNurdane   -   30.01.2016)

Hazır Mesajlar Her şeyde Sen varsın... Bugünde Sen yarında Sen gecemde Sen gündüzümde Sen hayalde Sen gerçekte Sen ölümde Sen yasamda Sen... Seni seviyorum kedi. (ekleyenHerseyde Sen..   -   29.01.2016)

Hazır Mesajlar Merhaba deli gönlümün sahi insanı biriciğim hayatımın anlamı beyzanurum canımın en içi ve en değerlim sana olan hislerimi sürekli anlatırım bilirsin ben sıkıldıkça sana olan sevgim içime sığmadığından oturur düşünür saatlerce yazarım bilirsin Sen beni Seni ne kadar çok sevdiğimi belki bilmezsin ama ben hissettirmek için elimden gelen herşeyi yaparım bunu bilmeni temenni ederim biricik sevdiğim benim güzel yüzüne kurban olduğun canımın içi benim 26 Ay'ım 791 günüm biricik sevdiğim ERTÜRK'ünde annesi tabiki öylesine tutkulu seviyorum ki ben Seni öylesine farklı bakıyorum ki Senin gözlerine gülüm benim canım eşim en değerli varlığım benim Senden başkasını gözüm görmez olmuş benim gören gözümde kör olsun nede güzeldir Seninle hayat nede hoş hissettirir değere bindirir kendi canımı Senin yanında benim kendimden bile önce düşündüğüm birisi var ve tam olarakta Sensin saedece Sensin sana neredeyse tapıyorum haberin olsun ben bu mesajı yazdım ve ertelemeyeceğim biraz erken yolluyorum farzetki 14.01.2016 Senİ ÇOK sevİYORUM sevDİĞİM EN GÜZEL YILLARIM AYLARIM HAFTALARIM GÜNLERİM SAATLERİM DAKİKALARIM SANİYELERİM SALİSELERİM Senİ ÇOK sevİYOORUM BİRİCİĞİM (ekleyenERTÜRK'ÜN BABASI   -   13.01.2016)

Hazır Mesajlar Aşkın gözyaşları denize düştüğü zaman, dalgalar sahilde Seni seviyorum yazar... (ekleyenmesajlar.info   -   12.01.2016)

Hazır Mesajlar İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum çünkü seviyorum, seviyorum çünkü hissediyorum, Hissediyorum çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum çünkü Seninleyim!.. (ekleyenneco   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin. (ekleyensensöyle   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan, ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, Deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da, Seni mahşere kadar sevmeye yeminim var! (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Kör misali sevmişim o güzel yüreğini... Ellerini ellerime sarmışım... Hiç bırakmamışım ben Seni... Yüreğin hala yüreğimde çarpar, dokunsan bana adını sayıklar... Öyle sevmişim ki ben Seni, bastığım her yer, bana Seni fısıldar (ekleyenmervenur   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Yatmadan önce saatlerce hayalini kurduğum, uyandığımda nefesini, kokusunu hissetmek istediğim yârim.<3 öyle mecburum ki sana kokuna gözlerine ihtiyacım var beni sevmene, sarılmana, gözlerine mecburum iste mecburr. (ekleyenfatma barut   -   31.12.2015)

Hazır Mesajlar İçine düSen her hüzün damlası, sana Seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 415 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın