Eğitim Siteleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Dün mahkememiz vardı Seninle, Senin gözlerin benimse kalbim yargılandı. Senin gözlerin af edildi, Benimse kalbim bir ömür boyu Seni sevmeye mahkum edildi! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Aşkınla sararıp solacak kadar, sevginle bahtiyar olacak kadar Uğruna canımı verecek kadar seviyorum desem inanır mısın? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Bana Seni çok seviyorum de, ama dilinle değil gözlerindeki o ışıltı ile söyle çünkü ben Seni, özlerindeki o ışıltılı sevgine inandığım için sevdim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım diyeni değil Senin değerini bileni sev, yüzüne güleni değil Sensizliğe üzüleni sev, giderken boynuna sarılıp unutmam diyeni değil sessizce ardından ağlayanı sev (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Sen hayata ne verirSen, hayat sana Senin verdiğini geri verir. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama, hayat bana ummadığım kadar değerli birini verdi. "Seni" (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan aşkımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Sensiz geçen geceler şahidim olsun ki. Sen kalbime atılmış silinmeyen bir imzasın bebişim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Aşk; yüksek bir yerden suya atlamak gibidir. Önce korkar sonra alışırsın. İster istemez kendini bırakırsın. Su Seni çepeçevre sarmış gibi aşkın içinde oradan oraya savrulursun... Ama hiçbir zaman pişman olmazsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Dünyalar tatlısı, canımın yarısı, hayatımın en özel insanı, hayatıma girişinin altıncı yılını kutluyorum. Sen benim hayatımın en önemli insanısın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Birine verilecek değer, uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak, gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma , bakarsan da aynadaki için kendimi feda ederim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın bir öpücük kondur. Masum bir çocuk gibi konuşursam anla ki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez Seni seviyorum de... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Sen hayallerimin gerçekleşmiş halisin incitanem... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Bir kelebek olsaydım, yağmur güneş demeden yanına uçardım. Omuzuna konup, sana doyasıya bakardım, bir haber vermeden yanağından öper kaçardım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Ecel olsun bana Senden başkası biricik sevgilim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Sana çağrı atınca telefonun nasıl titriyorsa, Sende bana çağrı atınca kalbim öyle titriyor aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Uzakta olman neyi değiştirir ki, güneş de ay da benden uzakta... Ama hiçbir günüm güneşsiz hiçbir gecem aysız geçmiyor. Demek ki, bugünüm de Seninle geçecek bitanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Bir gün sana desem ki bir elimde gül bir elimde silah ya o gülü alır benim olursun ya o silahı alır beni vurursun aşkım (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? Denizler kadar sevdim dalgam olur musun? Ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek Sensiz olamaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Bir dilek tut şimdi. Gözlerini kapat ama Seni sevdiğimi hiç aklından çıkarma. Aç gözlerini yavaşça, farzet önünde bir demet papatya. Başla yaprakları koparmaya seviyor, sevmiyor... seviyor diyen yaprakları kendine sakla, sevmiyor diyenleri bana yolla... Onlara Seni nasıl sevdiğimi anlatayım da bilmeden konuşmasınlar bir daha. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.12.2013)

Hazır Mesajlar Sabahları Seninle doğar içimdeki güneşin, gülücüklerinle sıcaklığımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım... Kaynağı sevgi olan ne batar ki hayatta? (ekleyenmesajlar.info   -   13.08.2012)

Hazır Mesajlar Bir erkekle mutlu olmak icin onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç calısmamak gerekir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin Sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar GİT RÜZGAR. ONU sevDİĞİMİ SÖYLE, UGRUNDA ÖLEBİLİCEĞİMİ SÖYLE,ONA NEFES GİBİ MUHTAÇ OLDUĞUMU SÖYLE AMA ŞUNU UNUTMA EGER BENSİZ MUTLUYSA, SUS VE GERİ DÖN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   13 14 15 16 17 18   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 415 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın