Oyun Siteleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, Sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzünde bir yıldız gördüm Sen zannettim. O yıldız Senin göğe yansımanmış, bunu gözlerine bakınca fark ettim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman Seninle olacağını hatırlarsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar İçim o kadar Senle doldu ki... İnsanlar Seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Ne dil yeter Seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır Seni sarmaya hiç ömür yeter mi bir Sen daha bulmaya... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Senin kanadın olmak isterdim, ben olmadan uçma diye, Senin baharın olmak isterdim, ben olmadan açma diye. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım... Ama full çeken hattımla Seninleyim birtanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece Seni son nefesime kadar sevmeye devam edeceğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Sen birtanesin benim için, yanımda olmasan da hep kalbimdesin. Kalbimde yazılı olan o ismin,
hiç ama hiç silinmesin. Seni çok seviyorum.
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   01.03.2014)

Hazır Mesajlar beni mutlu edende Sen oldun mutsuz edende ama kalbimde olan sevgin her zaman sana olan nefretimi yok etti...(ismail) (ekleyengizem   -   23.02.2014)

Hazır Mesajlar Adını ben koymadım ama soyadını ben koymak isterim sevgili (ekleyencihan   -   23.02.2014)

Hazır Mesajlar Aşk kelime değil bir cümledir, kurmak içinse özneyle yüklem degil...iki yürek gerekir... (ekleyenaşık adam   -   09.02.2014)

Hazır Mesajlar Bu soğuk ve fırtınalı hayatta Senin kalbinden başka sığınacak bir yerim yok be sevgilim. (ekleyenUmutlu   -   08.02.2014)

Hazır Mesajlar Yol Sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam Sen olsan hep uyurum, gecem Sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim Sen olsan şimdi ölürüm. (ekleyenORDULU alperen YARDİBİ   -   07.02.2014)

Hazır Mesajlar Kelimeleri biriktirecek bir kumbaram olsaydı, en çok Senin adını biriktirirdim aşkım (ekleyenHAKAN   -   07.02.2014)

Hazır Mesajlar Sen, Benim için özelsin, çiçeklerden ve güllerden bile daha güzelsin. Seni çok seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.02.2014)

Hazır Mesajlar Deliye her gün sevgililer günü... Seni deli gibi seven delin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerde imkânsız varsa onu seçer. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla, işte o zaman aşıksın demektir... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   18.01.2014)

Hazır Mesajlar Seninle olmak yaşamın bana verdiği en büyük mucizelerden biri... mucizelere inanmayan ben şimdi bu mucizeyle yaşamaya alıştım. Birkez kondu yüreğim yüreğine anla beni ve tut elimi yürüyelim birlikte bu sevdanın yolunda bu aşk bize çok yakışıyor aşkım, yakışanı üzerinden çıkarma (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.01.2014)

Hazır Mesajlar Bu gece gökyüzüne baktım da, yıldızlar vardı; binlerce milyonlarca, belki de milyarlarca, ama içlerinden bir tanesi vardı, o diğerlerinden farklıydı daha fazla parlıyor ışık saçıyordu etrafına ve ben sadece ona baktım, ve artık çevresindeki milyonlarca yıldızı göremiyordum, öyle bir parlıyordu ki gözlerimi ondan alamadım ve anladım ki o yıldız Sensin milyonlarcası içinden beni tek etkileyen tek büyüleyensin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.01.2014)

Hazır Mesajlar Öyle huzurluyum ki Senin yanında Sen dertlerin bittiği nokta, kuşku bulutlarını dağıtan huzur meltemi, şefkatin sonsuz ufku, ruhumun sükun limanı... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.01.2014)

Hazır Mesajlar Sana âşık olmak istememiştim, gözlerim görünce dayanamadı biliyorum, hakkım yoktu sevmeye yüreğim mantığa dayanamadı böyle içten gülen gözlere yemin ederim ki rastlamamıştım. Tarifsiz duygular sardı kalbimi asla böyle bir an yaşamamıştım öyle pırıl pırıl bakıyordun ki olmaz böyle bir mucize dedim gönlüme süzülen bakışlarını elimde değil önleyemedim ama iyi ki Seni sevdim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   12 13 14 15 16 17 18   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 418 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın