Oyun Siteleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hayatımın anlamı Seninle ilk tanıştığımız günü hatırlıyorum. Aslında hiçbir zaman unutmadım bana anlattıklarını hatırlıyor musun sevgilim bana önerdiğin şarkıyı, ben o şarkıyı her gün dinliyorum. Sende dinlediğin için... CESUR'UMM (ekleyenBuğlem   -   11.04.2017)

Hazır Mesajlar En zor zamanımda geldin ya ne kadar mutlu oldum bilemezsin sanki bütün her şey bütün yaşadıklarım bitti acılarımı unuttum sana sarılınca geçti her şey hiç gitme aşkım Seni çok seviyorum hem de tahmin edemeyeceğin kadar çok Sen babamın yerini dolduran tek adamsın Mehmet’im hiç gitme paşamm (ekleyenFATMA&MEHMET   -   26.03.2017)

Hazır Mesajlar 10.07.2016 da başladı hikayemiz. Öyle şey yaşadık ki bu zamana kadar beraber güldük beraber ağladık beraber sevindik ama hiç vazgeçmedik ve geçmeye niyetimiz de yok zaten iyi ki tanımışım Seni iyi ki almışın beni hayatına. Seni çok seviyorum iyi ki varsın... Ramazan❤Rabia (ekleyenRamazan elçi   -   29.01.2017)

Hazır Mesajlar Seni her şeyden herkesten çok seviyorum nasıl anlatsam bilemiyorum çünkü anlatılmaz yaşanırsın. sevdiğim Sen beni her şeyden çektin, Sen olmasan Seni tanımasam, kim bilir ne halde olurdum. Burada Seni sevdiğimi nasıl anlatayım, canımdan çok uğrunda ölecek kadar...sevdiğim 24.12.2016 (ekleyenRemzi. merve   -   26.01.2017)

Hazır Mesajlar Nasıl başlayacağımı bilmiyorum, önceleri hiçbir şey hissetmezken şu anda her şeyim Sen oldun, her zerremde Sen varsın, Seninle doldu içim, Seni görmek için çaba sarf eder oldum, Seni gördüğümde elim ayağım titriyor kalbim hızlı hızlı atıyor, konuşamıyorum CAN'ım oldun, mutluyumm Seninle Seni seviyorum Can <3 (ekleyenDerya <3 Can   -   26.01.2017)

Hazır Mesajlar Mutluluğum gülüşlerinde saklı yüreği güzel insan birtanecik yarimmmmm Sen benim her şeyimsin Seni çok ama çok seviyorum (ekleyenRukiyeden yari ersine   -   21.01.2017)

Hazır Mesajlar Herkesin aşk sandığını Senin gözlerinde canım diye buldum, Seni seviyorum hayatımın anlamı, o kadar da uzakta olsan elbet birgün benim olacaksın şunu iyi biliyorum ki Sensiz ben, bensiz Sen asla olmayacak Seni seviyorum ;* (ekleyenelif ilhan   -   20.01.2017)

Hazır Mesajlar Dalglar vuruyor kumsala, Sensizlik geliyor aklıma, Azıcık yürekli olsana, Sende sevdiğini söyle bana (ekleyenYonca şit   -   13.01.2017)

Hazır Mesajlar Deniz susuz, sahil kumsuz, dünya ışıksız olmuyorsa, ben de Sensiz olamıyorum. En çokta ne koyar insana biliyor musun? Onun gülerek çektinği fotoğraflara Sen ağlayarak bakarsın... (ekleyenYonca şit   -   13.01.2017)

Hazır Mesajlar ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben, yeter ki kokundan uzak kalmayayım... (ekleyenDeniz kandi   -   07.01.2017)

Hazır Mesajlar Ben Seni bir kumsaldaki kum taneciği kadar değil bir kum taneciğinin üzerine adını yazacak kadar çok sevdim... BİRTANEM (ekleyenEsra   -   02.01.2017)

Hazır Mesajlar Her gece Seni düşünüyorum iyi ki var diyorum kendi kendime. Bu adam beni çok mutlu ediyor diyorum. Seni çooook seviyorum. Seninle olduğum için Allah'ıma her gece dua ediyorum. İyi ki varsın. ♥♥♥♥ (ekleyenGökdeniz-Dilara   -   01.01.2017)

Hazır Mesajlar O benim, kimseye vermem, annesine bile, o kadar çok seviyorum ki... onun gözleri, gülüşleri her şeyi yaa her şeyini çok seviyorum o benim BİTANEM ama sadece benim... öküzüm o benim o kadar çok seviyorum ki içimde kaybetme korkusu yaşayarak yaşıyorum... ama onu kimseye vermem vermicem... yaa ona çok aşığım yaa çok ailesinden kıskanacak kadar çok seviyorum bak mesaj attı şimdi dünyalar benim oluyo mesajını gördüğümde ama o bu sevgiye inanıyor mu? esas soru bu olmalıydı, neden mi ona kendimi hep böyle gidecek gibi tanıttım neden mi... gitmesinnn seviyorum dayanamam (ekleyencimcimeden öküzüne   -   03.12.2016)

Hazır Mesajlar Sen benim kalbimin en derinlerindesin ve oradan çıkmaman için dua ediyorum (ekleyenKardelen   -   26.11.2016)

Hazır Mesajlar Ayşelerin Ayşesi yüreğimin köşesi hayatıma öyle bir girdin ki sanki yağmurdan sonra güneşin verdiği mutluluk gibi huzur gibi Seni çok seviyorum bal küpüm hayat şarkısı iyi ki varsın Ayşem varlığın yetiyo her insan aşık olur ama Aşk gibi kadına aşık olunur can tanem ömürlüğüm (ekleyenKemal Ayşe Koca   -   25.11.2016)

Hazır Mesajlar Ben öyle bi seviyorum ki Seni, hiç kimSenin anlayamayacağı şekilde. Ne olursa olsun beraberiz sözü tam da bize yakışır, her zorlukta birlikteyiz. Her ne olursa olsun altından kalkıp gülebiliyoruz, en güzeli de bu değil mi Sen benim cennetim huzurum en güzel günlerimsin. Allah’ıma şükürler olsun ki Seni bana ömür diye verdi Allah'ım yokluğunu göstermesin Seni çok seviyorum Seni Allah’ımın izniyle daima seveceğim. (ekleyenY.Z.ŞENTURK   -   20.11.2016)

Hazır Mesajlar 09.06.2015 Bu tarihte hayatım başladı benim. Bu tarihte yaşamayı, nefes almayı öğrendim ben. Bu tarihte Seni sevdim. Sanki Senden önce hiç yaşamamışım gibi. Sende hayat buldum ben. Sende nefes buldum. Seni o kadar çok seviyorum ki Ponçiğimm. İyi ki hayatımdasın. İyi ki benimsin <3 A & Ö <3 (ekleyenÖkkeşin Hatunu   -   13.11.2016)

Hazır Mesajlar Hani sarhoş olurmuş ya insan, unuturmuş ya her şeyi, ben de sarhoş oldum ama unutmadım üç şeyi; Senİ, SESİNİ, GÖZLERİNİ... (ekleyenMerve   -   12.11.2016)

Hazır Mesajlar Seni sevmek aya dokunmak gibi büyüleyici bir şey, Seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgimi dağlara yazsam hasretinden kül olurlar, Sen benim dünyamsın, Seni çok ama çok seviyorum Beytullah'ım... (ekleyenCEYDA YILMAZ   -   25.10.2016)

Hazır Mesajlar Seda'm Seni ne olursa olsun, nefesini içime çekmeden, Seni gelinlikle görmeden ölmeyeceğim, Seninle aynı evi paylaşmadan ölmem inşallah, Sen benim umudum, her şeyim tek güvencemsin iyi ki hayatıma girdin 25.07.2016 (ekleyenGökhann   -   23.10.2016)

Hazır Mesajlar O kadar güzel gülüyordun ki sesine kokuna aşık oldum. Öyle çok sevdim ki Senİ kelimelerle anlatmak imkansız Muhsin'im, Senİ çok ama çok sevİYORUM hayatımın anlamı ömrüm nefesim yaşama nedenim her şeyim iyi ki varsın 4.21.2016 (ekleyenümmügülsüm muhsin kartal   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Seni tüm mevsimlerinle ruhuma sararım, Senden tek dileğim; Sen benim kanadım ol, ben Senin baharın (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Bir ayrılık değil, bir yaşam olmak istiyorum, hayatında bir anı değil, anıların sahibi olmak istiyorum ve bugünün değil, yarınların olmak istiyorum Seninle sevgilim... (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Zaman dursun; Senin yanındayken koynumda ol, saatlerce kokunla bürünsün dünyam, Sen ol sadece hayalimde, Sen ol sadece kollarımda, Sensizlik saniyeleer bile bana ah tutturur. Bu ıssız yüreğimi yoktan var eden kadınım... (ekleyenyılmaz erdem   -   24.09.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 423 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın