Yazılı Sınav Soruları

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen benim kalbimin en derinlerindesin ve oradan çıkmaman için dua ediyorum (ekleyenKardelen   -   26.11.2016)

Hazır Mesajlar Ayşelerin Ayşesi yüreğimin köşesi hayatıma öyle bir girdin ki sanki yağmurdan sonra güneşin verdiği mutluluk gibi huzur gibi Seni çok seviyorum bal küpüm hayat şarkısı iyi ki varsın Ayşem varlığın yetiyo her insan aşık olur ama Aşk gibi kadına aşık olunur can tanem ömürlüğüm (ekleyenKemal Ayşe Koca   -   25.11.2016)

Hazır Mesajlar Ben öyle bi seviyorum ki Seni, hiç kimSenin anlayamayacağı şekilde. Ne olursa olsun beraberiz sözü tam da bize yakışır, her zorlukta birlikteyiz. Her ne olursa olsun altından kalkıp gülebiliyoruz, en güzeli de bu değil mi Sen benim cennetim huzurum en güzel günlerimsin. Allah’ıma şükürler olsun ki Seni bana ömür diye verdi Allah'ım yokluğunu göstermesin Seni çok seviyorum Seni Allah’ımın izniyle daima seveceğim. (ekleyenY.Z.ŞENTURK   -   20.11.2016)

Hazır Mesajlar 09.06.2015 Bu tarihte hayatım başladı benim. Bu tarihte yaşamayı, nefes almayı öğrendim ben. Bu tarihte Seni sevdim. Sanki Senden önce hiç yaşamamışım gibi. Sende hayat buldum ben. Sende nefes buldum. Seni o kadar çok seviyorum ki Ponçiğimm. İyi ki hayatımdasın. İyi ki benimsin <3 A & Ö <3 (ekleyenÖkkeşin Hatunu   -   13.11.2016)

Hazır Mesajlar Hani sarhoş olurmuş ya insan, unuturmuş ya her şeyi, ben de sarhoş oldum ama unutmadım üç şeyi; Senİ, SESİNİ, GÖZLERİNİ... (ekleyenMerve   -   12.11.2016)

Hazır Mesajlar Seni sevmek aya dokunmak gibi büyüleyici bir şey, Seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgimi dağlara yazsam hasretinden kül olurlar, Sen benim dünyamsın, Seni çok ama çok seviyorum Beytullah'ım... (ekleyenCEYDA YILMAZ   -   25.10.2016)

Hazır Mesajlar Seda'm Seni ne olursa olsun, nefesini içime çekmeden, Seni gelinlikle görmeden ölmeyeceğim, Seninle aynı evi paylaşmadan ölmem inşallah, Sen benim umudum, her şeyim tek güvencemsin iyi ki hayatıma girdin 25.07.2016 (ekleyenGökhann   -   23.10.2016)

Hazır Mesajlar O kadar güzel gülüyordun ki sesine kokuna aşık oldum. Öyle çok sevdim ki Senİ kelimelerle anlatmak imkansız Muhsin'im, Senİ çok ama çok sevİYORUM hayatımın anlamı ömrüm nefesim yaşama nedenim her şeyim iyi ki varsın 4.21.2016 (ekleyenümmügülsüm muhsin kartal   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Seni tüm mevsimlerinle ruhuma sararım, Senden tek dileğim; Sen benim kanadım ol, ben Senin baharın (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Bir ayrılık değil, bir yaşam olmak istiyorum, hayatında bir anı değil, anıların sahibi olmak istiyorum ve bugünün değil, yarınların olmak istiyorum Seninle sevgilim... (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Zaman dursun; Senin yanındayken koynumda ol, saatlerce kokunla bürünsün dünyam, Sen ol sadece hayalimde, Sen ol sadece kollarımda, Sensizlik saniyeleer bile bana ah tutturur. Bu ıssız yüreğimi yoktan var eden kadınım... (ekleyenyılmaz erdem   -   24.09.2016)

Hazır Mesajlar Her şey bir merhabayla başladı. Aşk dolu hayat, sevgi dolu, ömür boyu seveceğiz birbirimizi iki âşık ayrı kalamaz, o benim her şeyim. Geçmişin acısını ondan çıkaracak değilim geçmiş mazide kaldı oda hayatıma hoş geldi. Kocaman yüreğimle seviyorum, gidenlere çooook teşekkür ediyorum, Rabbim böyle birini karşıma çıkardı ya şükürler olsun sonsuz aşkım o benim esmer yârim. (ekleyenHACER SERKAN   -   13.08.2016)

Hazır Mesajlar Dünyam, gün ışığım ne kadar bir araya gelemezsek de, kaçsan da bir gün olacagız ve asla ayrılmayacağız. O kadar insan arasında sadece sana güvendim, güveniyorum, ben ızatmıycam sadece beni Senden götürme, vazgeçirme ve bil Seni çok seviyorum emirimin babası, geleceğim Ömer Derya (ekleyenDerya Ömer a.   -   06.07.2016)

Hazır Mesajlar Dolaşmak istiyorum Seninle bu şehri
Anlamak istiyorum Seninle hayatı
Masallar, hikayeler dinlemek istiyorum Senden
Limanları, denizleri gezmek istiyorum Seninle
Anlatamıyorum işte Sen anla nasıl sevdiğimi :*

AKROSTİŞ CANIMDAN ÇOK sevDİĞİM DAMLA TÜRKER'İM İÇİN <3
(ekleyenDamla'nın Prensi Hasan   -   03.07.2016)

Hazır Mesajlar Bu gece göz yaşlarım süzülürken GÖZLERİMDEN VE gökyüzünde yıldızlar kayarken dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim Allah'a bu gece yanımda olduğun için! (ekleyenmesajlar.info   -   30.06.2016)

Hazır Mesajlar Seni sevmek hayata bağlanmak gibi bir şeydi bu dünyada. İyi ki girdin hayatıma. Bana renk kattın (ekleyenDuygusalkız   -   24.06.2016)

Hazır Mesajlar Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak isterSen beni ara, iki elim kanda olsa da gelirim, sıkıntını yok ederim. Bir gün ağlayacak gibi olursan da beni ara Seni belki güldüremem ama söz veriyorum Seninle birlikte ağlayabilirim Bir gün uzaklara kaçmak isterSen beni aramaktan çekinme Seni belki durduramam ama Seninle birlikte koşabilirim. Bir gün herhangi bir konuda kararsız Kalırsan Söz Ulan Gelirim Bir gün okuyacaksın Hatice Aktaş (ekleyenHaliL Bursin   -   18.06.2016)

Hazır Mesajlar Ağlayacaksam yanımda ol isterdim, güleceksem yanımda ol isterdim, her zaman yanımda olmanı istiyordum, aslında sadece benim olman için mücadele etmek isterdim, sadece adım kalbinde yazsın isterdim, seviyorum Seni neden anlamak istemiyorsun. mesajlar.info Bir gün Ama bir gün (ekleyenHalil Bursin   -   18.06.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen :    

Online Flash Oyun Sitesi

Reklamlar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 410 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın