Oyun Siteleri
24 Ekim 2016 Pazartesi

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar O kadar güzel gülüyordun ki sesine kokuna aşık oldum. Öyle çok sevdim ki Senİ kelimelerle anlatmak imkansız Muhsin'im, Senİ çok ama çok sevİYORUM hayatımın anlamı ömrüm nefesim yaşama nedenim her şeyim iyi ki varsın 4.21.2016 (ekleyenümmügülsüm muhsin kartal   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Seni tüm mevsimlerinle ruhuma sararım, Senden tek dileğim; Sen benim kanadım ol, ben Senin baharın (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Bir ayrılık değil, bir yaşam olmak istiyorum, hayatında bir anı değil, anıların sahibi olmak istiyorum ve bugünün değil, yarınların olmak istiyorum Seninle sevgilim... (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Zaman dursun; Senin yanındayken koynumda ol, saatlerce kokunla bürünsün dünyam, Sen ol sadece hayalimde, Sen ol sadece kollarımda, Sensizlik saniyeleer bile bana ah tutturur. Bu ıssız yüreğimi yoktan var eden kadınım... (ekleyenyılmaz erdem   -   24.09.2016)

Hazır Mesajlar Her şey bir merhabayla başladı. Aşk dolu hayat, sevgi dolu, ömür boyu seveceğiz birbirimizi iki âşık ayrı kalamaz, o benim her şeyim. Geçmişin acısını ondan çıkaracak değilim geçmiş mazide kaldı oda hayatıma hoş geldi. Kocaman yüreğimle seviyorum, gidenlere çooook teşekkür ediyorum, Rabbim böyle birini karşıma çıkardı ya şükürler olsun sonsuz aşkım o benim esmer yârim. (ekleyenHACER SERKAN   -   13.08.2016)

Hazır Mesajlar Dünyam, gün ışığım ne kadar bir araya gelemezsek de, kaçsan da bir gün olacagız ve asla ayrılmayacağız. O kadar insan arasında sadece sana güvendim, güveniyorum, ben ızatmıycam sadece beni Senden götürme, vazgeçirme ve bil Seni çok seviyorum emirimin babası, geleceğim Ömer Derya (ekleyenDerya Ömer a.   -   06.07.2016)

Hazır Mesajlar Dolaşmak istiyorum Seninle bu şehri
Anlamak istiyorum Seninle hayatı
Masallar, hikayeler dinlemek istiyorum Senden
Limanları, denizleri gezmek istiyorum Seninle
Anlatamıyorum işte Sen anla nasıl sevdiğimi :*

AKROSTİŞ CANIMDAN ÇOK sevDİĞİM DAMLA TÜRKER'İM İÇİN <3
(ekleyenDamla'nın Prensi Hasan   -   03.07.2016)

Hazır Mesajlar Bu gece göz yaşlarım süzülürken GÖZLERİMDEN VE gökyüzünde yıldızlar kayarken dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim Allah'a bu gece yanımda olduğun için! (ekleyenmesajlar.info   -   30.06.2016)

Hazır Mesajlar Seni sevmek hayata bağlanmak gibi bir şeydi bu dünyada. İyi ki girdin hayatıma. Bana renk kattın (ekleyenDuygusalkız   -   24.06.2016)

Hazır Mesajlar Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak isterSen beni ara, iki elim kanda olsa da gelirim, sıkıntını yok ederim. Bir gün ağlayacak gibi olursan da beni ara Seni belki güldüremem ama söz veriyorum Seninle birlikte ağlayabilirim Bir gün uzaklara kaçmak isterSen beni aramaktan çekinme Seni belki durduramam ama Seninle birlikte koşabilirim. Bir gün herhangi bir konuda kararsız Kalırsan Söz Ulan Gelirim Bir gün okuyacaksın Hatice Aktaş (ekleyenHaliL Bursin   -   18.06.2016)

Hazır Mesajlar Ağlayacaksam yanımda ol isterdim, güleceksem yanımda ol isterdim, her zaman yanımda olmanı istiyordum, aslında sadece benim olman için mücadele etmek isterdim, sadece adım kalbinde yazsın isterdim, seviyorum Seni neden anlamak istemiyorsun. mesajlar.info Bir gün Ama bir gün (ekleyenHalil Bursin   -   18.06.2016)

Hazır Mesajlar Neden bu kadar özlendiğini bilmek istiyor musun, anlamadın mı hala Seni ne çok sevdiğimi? Ben Seni kazınması zor kelimelerle yazmışım bu yüreğime, hece hece, mısra mısra hep Sen varsın şiirlerimde (ekleyenibrahim   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Yağmurlu gecelerimin arkasından doğan tek güneş Sensin sevgilim. Hayatı bana bir gökkuşağı renginde sunduğun için teşekkür ederim, Seni çok seviyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Geceleyin gökyüzüne baktığında binlerce yıldız ve bir ay göreceksin. Yıldızlar Seni ne kadar sevdiğimin ay ise Senin bir tane olduğunun kanıtıdır. (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Dışarıda hava aşk kokuyor ama içimde bir şey var, bir boşluk, bir eksiklik işte bu boşluğu doldurabilecek tek Sen varsın. (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Öyle bi kırgınım ki bazılarına artık onlarda fırtına kopsa bende yaprak bile kıpırdamıyor o kadar (ekleyendoğa   -   13.06.2016)

Hazır Mesajlar Yastığa başımı koymakla birlikte sabah uykumda aklıma gelişini seviyorum. Seni düşünmeme sebep olan herşeyi seviyorum, birlikte attığımız adımları dahi seviyorum. Kısaca içinde Senin olduğun herşeyi seviyorum.. //ugurr (ekleyenUgurr   -   08.06.2016)

Hazır Mesajlar Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun... (ekleyenMücahit   -   22.04.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 403 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın