Eğitim Sitesi

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatimi alıyor. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bir bahçe düşün içinde bir tek gül olsun
Öyle bir gül ki güzelliğiyle sevenlere umut olsun
Öyle bir gül ki dünyaya ışık olsun
Öyle bir gül ki Seni bana kavuştursun sevdiğim
(ekleyenErkan ülker   -   14.3.2015)

Hazır Mesajlar En güzel yarınlar Senin olsun, Sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de Sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Kumruları dinledim, susuverdiler. Rüzgarları bekledim, Sensiz estiler. Seherleri özledim, hiç gelmediler. İzlerini nerede bulurum Senin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar aşkım canım bitanemm hayatım hayatımın anlamı yaşamın sebebi Seni çok seviyorum aşkımm (ekleyenemine   -   22.6.2014)

Hazır Mesajlar Rastgele sevilmiş değilsin ki rest çekilip gidilesin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar İlkim, canım, her şeyim, can parçam. Bir kere gözlerine bakıp ellerini tutup sıkıca sarılmak için neler vermezdim bir bilSen. Hep yanımda ol tamam mı? Bırakma beni sakın, bırakırsan yaşayamam ki ben, Sen olmazsan olmaz ki, dünyam durur, hayatım kararır, nefes alamam ki ben, beni bırakma sakın olur mu bir tanem (ekleyenGamze Çetin   -   21.6.2017)

Hazır Mesajlar Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de Senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep Seninle... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Gülen güzel gözlerini çevirip alma üzerimden, yolumu şaşırıp giderim birden, yaşama rehberim Sensin, hayatıma yön veren, Seni seviyorum hem de çok (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzü kadar güzel deniz kadar parlaksın sevgilim. Hatta o kadar güzel gülüyorsun ki kelebek görse ömrü uzar be sevgilim. (ekleyenaslı   -   7.8.2014)

Hazır Mesajlar ben Seni görmeyen bir insanın tenine deyen rüzgardan duyduğu mutluluk kadar çok seviyorum (ekleyenhilal   -   8.11.2015)

Hazır Mesajlar Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık, karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık, beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık, Senin o gözlerinde ki sönmez ışık. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Seni o kadar çok seviyorum ki, bir gün önceden buluşacağız diye mutlu olmaya başlıyorum, buluşunca yanımda diye mutlu oluyorum, eve gelince de buluştuk diye mutlu oluyorum, yok bana böyle çok mutluluk veren başka bir şey hayatımda aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Bir dua ol düş yüreğime yar, bir başka hüzünlüyüm bugün... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse, bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, Sende binim için kadar değerlisin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Kavga edelim, bağıralım, çağıralım, küselim ama bitti demeyelim olur mu? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.5.2014)

Hazır Mesajlar Bu gece gökyüzüne baktım da, yıldızlar vardı; binlerce milyonlarca, belki de milyarlarca, ama içlerinden bir tanesi vardı, o diğerlerinden farklıydı daha fazla parlıyor ışık saçıyordu etrafına ve ben sadece ona baktım, ve artık çevresindeki milyonlarca yıldızı göremiyordum, öyle bir parlıyordu ki gözlerimi ondan alamadım ve anladım ki o yıldız Sensin milyonlarcası içinden beni tek etkileyen tek büyüleyensin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.1.2014)

Hazır Mesajlar Sarhoş olup herşeyi Çift Gördüğümde bile Sen Bitaneydin (ekleyenFaruk Bilgi   -   16.7.2014)

Hazır Mesajlar Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatım desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canım demeliyim, çünkü bu can Sen oldukça yaşıyor... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasam, bir tek Sen etmez fakat bir tek Sen olsan tüm yıldızlar yanında sönük kalır (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.6.2014)

Hazır Mesajlar Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman Seni unutur bir başkasını severim... (ekleyenFatma   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Bir yaz rüzgârı ki eser içimde dolu dolu, çekerim içimin derinliklerine tutuşur gözlerim. Akar yüreğime, başlar bir çağlayan, birden bire beste olur ismin yüreğime. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimSenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başarabildiğin için (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 432 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın