Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Sevgi Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan sağanak yağmurlar altında yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Aşkım diyeni değil Senin değerini bileni sev, yüzüne güleni değil sensizliğe üzüleni sev, giderken boynuna sarılıp unutmam diyeni değil sessizce ardından ağlayanı sev (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Sen yürü alem izlesin, sen sus dostun söylesin, sen yürü yer gök inlesin sevdiğim (ekleyenvolkan   -   23.9.2014)

Hazır Mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan aşkımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.6.2014)

Hazır Mesajlar Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Seni çok seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Aşk; yüksek bir yerden suya atlamak gibidir. Önce korkar sonra alışırsın. İster istemez kendini bırakırsın. Su Seni çepeçevre sarmış gibi aşkın içinde oradan oraya savrulursun... Ama hiçbir zaman pişman olmazsın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse, bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sende binim için kadar değerlisin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   4.1.2014)

Hazır Mesajlar Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun... (ekleyenMücahit   -   22.4.2016)

Hazır Mesajlar Otursak sessizce bir kenarda, birer kahve söylesek sıcacık. Samimi olsak en duru halimizle... Hayatını anlatsan bana, geçmişini, özlemlerini, hayallerini, umutlarını, hedeflerini, pişmanlıklarını, kaybettiklerini... Sıra bana gelince, SEN deyip sussam... Anlar mısın hâlimi, seni ne kadar çok sevdiğimi her şeyim... (ekleyenmesajlar.info   -   29.8.2015)

Hazır Mesajlar Ben öyle bi seviyorum ki seni, hiç kimsenin anlayamayacağı şekilde. Ne olursa olsun beraberiz sözü tam da bize yakışır, her zorlukta birlikteyiz. Her ne olursa olsun altından kalkıp gülebiliyoruz, en güzeli de bu değil mi sen benim cennetim huzurum en güzel günlerimsin. Allah’ıma şükürler olsun ki seni bana ömür diye verdi Allah'ım yokluğunu göstermesin seni çok seviyorum seni Allah’ımın izniyle daima seveceğim. (ekleyenY.Z.ŞENTURK   -   20.11.2016)

Hazır Mesajlar Çekip gitmek istemiştin ya benden gittin işte memnun musun gittiğin yerden, hani diyordun seviyorum diye, yalan mı söyledi dilin, mahsus mu attı kalbin, sen benden gitsen de ben senden gidemedim sevgilim, seni hep seveceğim... (ekleyenyanlız hilâl   -   7.9.2015)

Hazır Mesajlar Her gece seni düşünüyorum iyi ki var diyorum kendi kendime. Bu adam beni çok mutlu ediyor diyorum. Seni çooook seviyorum. Seninle olduğum için Allah'ıma her gece dua ediyorum. İyi ki varsın. ♥♥♥♥ (ekleyenGökdeniz-Dilara   -   1.1.2017)

Hazır Mesajlar 7 ayrı iklimden 7 çeşit arı getirseler 7 çeşit arı 7 ayrı çiçeği dolaşsa 7 çeşit bal toplasa senin kadar tatlı olamaz. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   30.5.2014)

Hazır Mesajlar Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Seni seviyorum unutamam asla, kalbimin en ücra köşesinde saklı kalacaksın, çok özledim, seni görmek ise tek arzum tek istedim EYLÜLÜN DELİM (ekleyenEylül   -   8.9.2017)

Hazır Mesajlar Gelmeyeceğini Bile Bile Beklemek [Saflık] Değil [Aşktır] (ekleyen2014_22_10 BEN   -   22.10.2014)

Hazır Mesajlar Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.3.2014)

Hazır Mesajlar İçine düsen her hüzün damlası, sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatsın. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun! (ekleyenmesajlar.info   -   1.10.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 432 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın