Yazılı Sınav Soruları
26 Ekim 2016 Çarşamba

Romantik Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Bir çiçek olmak isterdim; dağlarda, kırlarda açmak için, bir rüzgâr olmak isterdim; mutluluklara esmek için, bir aşk olmak isterdim sadece Senin olmak için... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Gökyüzünden kendin için bir yıldız seç; gözlerin gibi parlak ve ışıltılı olsun, bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil, yeter ki sana yakın olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.06.2015)

Hazır Mesajlar Her gece Aşkınla güçlenir Teninle yanar, ruhunla birleşirim Senin olmadığın gecelerde ise!! Issız odamda, soğuk yatağımda Karanlıkla dertleşirim Seni anlatırım hep ona, Oda sessizce beni dinler (ekleyenFaruk Turğut   -   30.04.2015)

Hazır Mesajlar Bir bahçe düşün içinde bir tek gül olsun
Öyle bir gül ki güzelliğiyle sevenlere umut olsun
Öyle bir gül ki dünyaya ışık olsun
Öyle bir gül ki Seni bana kavuştursun sevdiğim
(ekleyenErkan ülker   -   14.03.2015)

Hazır Mesajlar Kalan son sevgi parçaşını Seninle bir ilk gibi yaşayacağım içimde, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   26.07.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasam, bir tek Sen etmez fakat bir tek Sen olsan tüm yıldızlar yanında sönük kalır (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.06.2014)

Hazır Mesajlar Sarı giyer güneş olursun, mavi giyer deniz olursun, siyah giyer matem olursun, kim bilir belki bir gün, beyaz giyer benim olursun. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   06.06.2014)

Hazır Mesajlar Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , Seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben gözlerinin daldığı yerdeyim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Eğer çölde bir çiçek olsan; Seni kaybetmemek ; için gözyaşlarımla sulardım Eğer gözümdeki bir damla yaş olsaydın; Seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Üstüne seviyorum yazdığım bir kâğıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum... Senin sevginin yüreğimde olduğu gibi (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Hayatımda yıllar vardır, nasıl geçtiğini bilmediğim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o anı Senle yaşadım Seninle sevdim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: geçip giden zaman. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşisıra gitmek isterdi. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkâr etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Seni düşünür, Seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Rüyalarını gül yapraklarıyla, yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları Sen göresin... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Romantik Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 57 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın