eğitim sitesi

Romantik Mesajlar Sözler

Hazır Mesajlar Seni tüm mevsimlerinle ruhuma sararım, Senden tek dileğim; Sen benim kanadım ol, ben Senin baharın (ekleyenmesajlar.info   -   17.10.2016)

Hazır Mesajlar Arzular başka şey anlatır, hatıralar başka, güneşi görmeyen, şiiri bilmeyen şehirde söyle aşkım Sensiz nasıl yaşanır... (ekleyenacelya karaduman   -   18.06.2016)

Hazır Mesajlar Yağmurlu gecelerimin arkasından doğan tek güneş Sensin sevgilim. Hayatı bana bir gökkuşağı renginde sunduğun için teşekkür ederim, Seni çok seviyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Geceleyin gökyüzüne baktığında binlerce yıldız ve bir ay göreceksin. Yıldızlar Seni ne kadar sevdiğimin ay ise Senin bir tane olduğunun kanıtıdır. (ekleyenmesajlar.info   -   16.06.2016)

Hazır Mesajlar Ben, Sende sevdim gülümsemeyi, Sende gördüm bakışların en derinini. Yaralı bir kuşu okşar gibi, usulca, yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri Sende duydum. Bu hasret kalmışlığımızı, gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. mesajlar.info Ben Senin, o gamzeli gülüşlerine vuruldum. Kaybettiğim aşk anahtarını ben, Senin yüreğinde buldum. Gamzeli gülüşlerine güldüm ben en çok, bir de bana bakan minicik o kara gözlerine. Ben, bir tek sana güldüm içten, bir tek Seni sevdim, yürekten bir tek, Seninle birlikte, baş başa söylediğimiz şarkıyı doladım dilime. Ben Senin gamzeli gülüşlerini sevdim, öylesine içten, öylesine deli dolu, öylesine berrak... Hilal'im (ekleyenSeyfiHilal   -   25.04.2016)

Hazır Mesajlar Yüreğimin cümlelerini gözlerine sırtlanan kadın, kollarının güçsüzlüğüne bıraktım iki gözyaşı boşluğu çocukluğumu. Kağıttan gemi bile yapamayan ellerimle bir bahar çizdim gözlerinin en küçük bahçesine. Kirpiklerinin ıslaklığına dayanamayan, köprülerin dibinde sorguladım ellerinin sıcaklığından yoksun gözlerimi. mesajlar.info Sesinin yokluğunu yaşatma bana. Büründüğün yokluğu kaldır üzerinden. Düş Senli düşlerime. Geceye yıldızları sererek gel gözlerime. Biliyorum ki; güldün mü bir kez bir mavilik yürür gözlerime. Senli bir cümle köpürür kuru dudak uçlarıma ve vurdukça özlemin kıyılarına koşar gözlerimde sakladığım baharlar (ekleyenmehmet aydan   -   17.02.2016)

Hazır Mesajlar Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, Hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, ya da çok özlüyorum, Ya özlemek, ya da özlenen çok özel BİTANEM. (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar O sessiz akşamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim... (ekleyenmurt   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Kör misali sevmişim o güzel yüreğini... Ellerini ellerime sarmışım... Hiç bırakmamışım ben Seni... Yüreğin hala yüreğimde çarpar, dokunsan bana adını sayıklar... Öyle sevmişim ki ben Seni, bastığım her yer, bana Seni fısıldar (ekleyenmervenur   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Artık bulutlara yazıyorum hasretimi, yağmur yağınca anlarsın Seni ne çok özlediğimi... (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse gökyüzünden bir yıldız düşer. (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrerSen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana (ekleyenmesajlar.info   -   30.12.2015)

Hazır Mesajlar Sakın Üzülme Ama Sana Bir Şey Söylicem Dün Doktora Gittim Böbreğimde Taş Ciğerimde Kum Kalbimdeyse Seni Buldular Nasıl Yerinden Memnun musun? (ekleyenmesajlar.info   -   11.12.2015)

Hazır Mesajlar Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçerSen geç Seni sevdiğimi okuyacaksın... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız Senin için kopayım ve yalnız Senin avuçlarında solayım diye bir tanem... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Bir yağmur damlası Seni seviyorum anlamını taşısaydı ve Sen bana, Seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağar, her yeri seller götürürdü... (ekleyenmesajlar.info   -   01.10.2015)

Hazır Mesajlar Seni sahillerdeki kumlardan, gökteki yıldızlardan, bitkilerin yapraklarından, dünyadaki canlılardan, okyanuslardaki su damlarından ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Aslında ben var olan her şeyden çok seviyorum Seni, anladın umarım sevgimi :) (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.06.2015)

Hazır Mesajlar Bu aksam hiç gökyüzüne baktın mı? Bakmadıysan bak tam karşında parlak bir yıldız göreceksin, aslında o yıldız Sensin! Ben mi? ben şu an Seni izliyorum! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.06.2015)

Hazır Mesajlar Bir çiçek olmak isterdim; dağlarda, kırlarda açmak için, bir rüzgâr olmak isterdim; mutluluklara esmek için, bir aşk olmak isterdim sadece Senin olmak için... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   23.06.2015)

Hazır Mesajlar Gökyüzünden kendin için bir yıldız seç; gözlerin gibi parlak ve ışıltılı olsun, bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil, yeter ki sana yakın olsun... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   20.06.2015)

Hazır Mesajlar Her gece Aşkınla güçlenir Teninle yanar, ruhunla birleşirim Senin olmadığın gecelerde ise!! Issız odamda, soğuk yatağımda Karanlıkla dertleşirim Seni anlatırım hep ona, Oda sessizce beni dinler (ekleyenFaruk Turğut   -   30.04.2015)

Hazır Mesajlar Bir bahçe düşün içinde bir tek gül olsun
Öyle bir gül ki güzelliğiyle sevenlere umut olsun
Öyle bir gül ki dünyaya ışık olsun
Öyle bir gül ki Seni bana kavuştursun sevdiğim
(ekleyenErkan ülker   -   14.03.2015)

Hazır Mesajlar Kalan son sevgi parçaşını Seninle bir ilk gibi yaşayacağım içimde, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   26.07.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasam, bir tek Sen etmez fakat bir tek Sen olsan tüm yıldızlar yanında sönük kalır (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.06.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Romantik Mesajlar Sözler Arşivinde Toplam 57 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın