Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Ramazan Bayramı Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Mutluluk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel Yarınlar Diliyorum Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum. (ekleyendersimiz.com   -   29.7.2014)

Hazır Mesajlar Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu melekleriniz avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin, bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin, ramazan bayramınız kutlu olsun. (ekleyenÖzlem Ağaoğlu   -   29.7.2014)

Hazır Mesajlar Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle...Ramazan bayramımız mübarek olsun.Herkese hayırlı bayramlar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   29.7.2014)

Hazır Mesajlar Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.9.2014)

Hazır Mesajlar Yeryüzü dediğin bir koca mabed.
Geldik bu mabede maksat ibadet.
Üc günlük dünya için gayret üstüne gayret;
Ebedi bir hayat icin gayret yok hayret!
Ezanlar ederken secdeye davet,
Hep yarın diyorsun oysa kimbilir ;
O YARIN BELKİ KIYAMET "
KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN...
(ekleyensedef kutluay   -   7.6.2015)

Hazır Mesajlar Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Bayramınız mübarek olsun. (ekleyenYunus Uğurlu   -   7.8.2015)

Hazır Mesajlar Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun. (ekleyenfrd   -   10.8.2015)

Hazır Mesajlar Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle hayırlı bayramlar (ekleyenGizem   -   4.9.2015)

Hazır Mesajlar Heyecan ve özlemle beklenen mübarek ramazan bayramı geldi, hoş geldi. Mübarek bayram, ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle. (ekleyenmesajlar.info   -   16.6.2016)

Hazır Mesajlar Ramazan bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli bayramlar dileğiyle selamlar... (ekleyenzafeer   -   21.6.2016)

Hazır Mesajlar Sen iyi olursan, O Seni sever. O Seni severse, Sen de O'nu seversin. Rabbim Bizleri Doğru Yoldan Ayırmasın. Hayırlı Bayramlar. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk içinde nice bayramlara ulaşmanızı temenni ederiz. (ekleyenmesajlar.info   -   15.7.2016)

Hazır Mesajlar Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, Ailenizle ve sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm İslam alemine hayırlı olsun! (ekleyennazmiye   -   4.11.2016)

Hazır Mesajlar Ramazan Bayramının Tüm İslam Alemine Barış, Kardeşlik ve Huzur Getirmesi Dileğiyle, Hayırlı Bayramlar (ekleyenDemir Bey   -   23.6.2017)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4  SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Ramazan Bayramı Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 86 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın