Eğitim Sitesi

Platonik Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Akıyor gözlerimden Sen, bakıyorum ufukta Sen, dalıyorum derine yine Sen, kaybolan kim peki kim? (ekleyenO-Efsane   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Karşılık beklemediğim umutlarımda hayallerde hep sevdiğim tek platonik aşkımsın seviyorum Seni. (ekleyenO-Efsane   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Dalglar vuruyor kumsala, Sensizlik geliyor aklıma, Azıcık yürekli olsana, Sende sevdiğini söyle bana (ekleyenYonca şit   -   13.1.2017)

Hazır Mesajlar Günler uzayıp gece olsa da, Seneler uzayıp asır olsa da aşkın ızdırabı beni boğsa da bir gün gelirsin diye bekleyeceğim bitanem... (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, Sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi? (ekleyenmesajlar.info   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar Keşke hayatta keşke demeseydik, keşke Seni bu kalbim sevmeseydi, keşke Seninde kalbinde başkası olmasaydı, platonik aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşık olursam eğer platonik olur kesin, bana kim bakar ki ben olsam bende bakmam (ekleyenO-Efsane   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar En güzeli platonik aşk. Vallahi bak.
Dert yok, tasa yok, kavga yok trip yok.
Mesela bugüne kadar 5 kere ayrıldım haberi yok...
(ekleyenPLATONİK   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Her gözüne baktığımda kendimi görüyorum o gözler, o ten, Sen bana aitsin ama benim platonik aşkımsın Seni seviyorum (ekleyenBilayf:*   -   20.2.2016)

Hazır Mesajlar Gücüme gidiyor be usta: Adam gibi sevipte elde edememek... (ekleyenDuffy Duck   -   26.9.2015)

Hazır Mesajlar Acaba beni uzaktan uzağa her yerden takip eden tüm özelliklerimi bilen beni seven ama bunu söylemeye çekinen biri var mı ? (ekleyenbennur   -   2.3.2016)

Hazır Mesajlar Aşkımız platonik, çok sakindi bu çocuk! şimdi olmuş alkolik! (ekleyenşeymam   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar İlk aşklar, platonik aşklar, mutsuz aşklar, sonsuz aşklar...İnsan aşkın hangi çeşidine tutulursa tutulsun... (ekleyenCENK   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Onu sevdim ama uzaktan. Belki hiç karşılaşmadık belki hiç görüşemedik ama yine de sevdim ya gülüşü yeterdi. Konuşmaları, sesi ya duyduğum an elim ayağım birbirine giriyor heyecandan kekelemeye başlıyorum ama mutluluğun ta kendisiydi. (ekleyenMustafa   -   23.10.2017)

Hazır Mesajlar Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Gizli ama en büyük hayranın oldu bu kalp sana, Sensiz durmuyor inan buna, seviyorum Seni ne olur beni anla, platonik aşk bitsin hadi gel de bana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Benimkisi karşılıksız bir sevgi Senden yana, sana platonik bağımlı bir serseriyim, Sen ise benden habersiz masum bir kedisin bebeğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Hayatı seviyorum Seni sevdiğim kadar ama Seni görünce hayatı unutuyorum Sen kalıyorsun o an sadece benim dünyamda. Ama Sen beni görmüyorsun kendi dünyanda... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Ulan ben platonik aşık olma hakkımı adrina lima miranda ker kate upton varken sana kullanmışım Sende üşenme bi zahmet seviver be. (ekleyencengo   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Gül dikeniyle, bulut yağmuruyla, ketçap mayoneziyle, kalbim karşılıksız sevgimle tamamlıyor birbirini. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni hayal ediyorum geceleri, masamın soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum Seni olsanda olmuyor istemiyorsun beni. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Sana söylemek istediğim çok şey var, susmak istediğim çok yer, sarılmak istediğim çok an var... Konuşamıyorum, susamıyorum, sarılamıyorum... sorsalar, yaşıyorum, sormasalar kızıyorum.. (ekleyenSevda Denizi   -   14.2.2016)

Hazır Mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Platonik Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 40 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın