Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Platonik Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Hayatı seviyorum seni sevdiğim kadar ama seni görünce hayatı unutuyorum sen kalıyorsun o an sadece benim dünyamda. Ama sen beni görmüyorsun kendi dünyanda... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen sadece kalbimin değil yarınlarında karşılıksız sevgisi olacaksın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen varken senden habersiz seviyorum seni ya sen yokken nasıl seveceğim seni platonik aşkım benim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi? (ekleyenmesajlar.info   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar Karşılık beklemediğim umutlarımda hayallerde hep sevdiğim tek platonik aşkımsın seviyorum seni. (ekleyenO-Efsane   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni hayal ediyorum geceleri, masamın soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni olsanda olmuyor istemiyorsun beni. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar En güzeli platonik aşk. Vallahi bak.
Dert yok, tasa yok, kavga yok trip yok.
Mesela bugüne kadar 5 kere ayrıldım haberi yok...
(ekleyenPLATONİK   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Seviyorum onu o kadar çok seviyorum ki her şeyi göze alacak kadar ama o beni umursamıyor, bencil davranıyor, sevmek suç mu? Eğer suçsa benim çok suçum olmalı istemezdim seni sevmek kalbimin kırılacağını bile bile sevmezdim ama elimde değil sevdim işte (ekleyenFatih   -   22.1.2017)

Hazır Mesajlar İlk aşklar, platonik aşklar, mutsuz aşklar, sonsuz aşklar...İnsan aşkın hangi çeşidine tutulursa tutulsun... (ekleyenCENK   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Platonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme ya da hep gül ve yanımdan hiç gitme, seviyorum seni anla bunu. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar İnsan sesini hiç duymadığı, kokusunu hissetmediği, gülüp eğlenmediği, sarılıp öpemediği birini bu denli çok düşünür mü? (ekleyenO-Efsane   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Onu sevdim ama uzaktan. Belki hiç karşılaşmadık belki hiç görüşemedik ama yine de sevdim ya gülüşü yeterdi. Konuşmaları, sesi ya duyduğum an elim ayağım birbirine giriyor heyecandan kekelemeye başlıyorum ama mutluluğun ta kendisiydi. (ekleyenMustafa   -   23.10.2017)

Hazır Mesajlar Ben senin için her akşam besteler yazsam da adına şiirler okusam da senin haberin olmayacak biliyorum bunu da... (ekleyenFrance   -   20.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşkımız platonik, çok sakindi bu çocuk! şimdi olmuş alkolik! (ekleyenşeymam   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen benim kalbimin ilk ve tek taraflı aşkısın kalbim seni seçti kalbim beni de geçti... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Her gözüne baktığımda kendimi görüyorum o gözler, o ten, sen bana aitsin ama benim platonik aşkımsın seni seviyorum (ekleyenBilayf:*   -   20.2.2016)

Hazır Mesajlar Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Ne de Kalbimi Söküp Çiğneyebilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek... (ekleyenömer   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Gizli ama en büyük hayranın oldu bu kalp sana, sensiz durmuyor inan buna, seviyorum seni ne olur beni anla, platonik aşk bitsin hadi gel de bana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Günler uzayıp gece olsa da, seneler uzayıp asır olsa da aşkın ızdırabı beni boğsa da bir gün gelirsin diye bekleyeceğim bitanem... (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Seni keşke önce tanısaydım sevdiğim, şimdi arkadaş değil de sevgilim olurdun belki ama diyemiyorum sana şimdi bunu, en azından yanımdasın o bana yeter (ekleyeniremduranmktasml   -   24.7.2015)

Hazır Mesajlar Sen aşkımdan bir haber yaşıyorsun, seni uzaktan izliyorum, kalbim ellerimde seni bekliyorum biliyor musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Dalglar vuruyor kumsala, Sensizlik geliyor aklıma, Azıcık yürekli olsana, Sende sevdiğini söyle bana (ekleyenYonca şit   -   13.1.2017)

Hazır Mesajlar Gül dikeniyle, bulut yağmuruyla, ketçap mayoneziyle, kalbim karşılıksız sevgimle tamamlıyor birbirini. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Platonik Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 40 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın