Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Platonik Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ulan ben platonik aşık olma hakkımı adrina lima miranda ker kate upton varken sana kullanmışım sende üşenme bi zahmet seviver be. (ekleyencengo   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Keşke hayatta keşke demeseydik, keşke seni bu kalbim sevmeseydi, keşke seninde kalbinde başkası olmasaydı, platonik aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar İnsan sesini hiç duymadığı, kokusunu hissetmediği, gülüp eğlenmediği, sarılıp öpemediği birini bu denli çok düşünür mü? (ekleyenO-Efsane   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Platonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme ya da hep gül ve yanımdan hiç gitme, seviyorum seni anla bunu. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi? (ekleyenmesajlar.info   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar En güzeli platonik aşk. Vallahi bak.
Dert yok, tasa yok, kavga yok trip yok.
Mesela bugüne kadar 5 kere ayrıldım haberi yok...
(ekleyenPLATONİK   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Ne de Kalbimi Söküp Çiğneyebilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek... (ekleyenömer   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Gül dikeniyle, bulut yağmuruyla, ketçap mayoneziyle, kalbim karşılıksız sevgimle tamamlıyor birbirini. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sana söylemek istediğim çok şey var, susmak istediğim çok yer, sarılmak istediğim çok an var... Konuşamıyorum, susamıyorum, sarılamıyorum... sorsalar, yaşıyorum, sormasalar kızıyorum.. (ekleyenSevda Denizi   -   14.2.2016)

Hazır Mesajlar Birini uzaktan uzağa sevmek istedim. Böyle sadece bakışalım gözlerimizle sevelim birbirimizi istedim. Ellerimi tutmasın, kalbime yaklaşmasın ama aynı zamanda kalbimin içinde olsun istedim. Gençliğim onunla bitsin gözyaşım ona aksın gamzelerim ona çıksın istedim. mesajlar.info
Sen hiç sevdin mi ? Gerçekten sevdin mi ? Ben bikeresinde çok sevdim. Nereden mi biliyorum? Çünkü yaklaşmadım . Benim olursa bir ömür boyu onu kaybetme korkusuyla nasıl yaşanır diye düşündüm.
Sizin olmayan bir şeyi kaybedemezsiniz. O yüzden ben uzaktan sevdim. Kalbimin içinde ama cok uzaktan...
(ekleyenmerveem   -   16.1.2016)

Hazır Mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Hayatı seviyorum seni sevdiğim kadar ama seni görünce hayatı unutuyorum sen kalıyorsun o an sadece benim dünyamda. Ama sen beni görmüyorsun kendi dünyanda... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşık olursam eğer platonik olur kesin, bana kim bakar ki ben olsam bende bakmam (ekleyenO-Efsane   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Benimkisi karşılıksız bir sevgi senden yana, sana platonik bağımlı bir serseriyim, sen ise benden habersiz masum bir kedisin bebeğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni sevdiğimi düşündükçe ölmeyi diliyorum Allah'tan... Her seferinde kalbim başka bir isyan çıkarıyor... Elimde olsa kalbimi yerinden söker ayaklarımla çiğnerdim... Ama elimde değil ne seni sevmemek ne de kalbimi söküp çiğneye bilmek... Yapabildiğim tek şey seni sevebilmek.. (ekleyenYaralı   -   3.5.2016)

Hazır Mesajlar Gizli ama en büyük hayranın oldu bu kalp sana, sensiz durmuyor inan buna, seviyorum seni ne olur beni anla, platonik aşk bitsin hadi gel de bana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen sadece kalbimin değil yarınlarında karşılıksız sevgisi olacaksın. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Ben seni hep habersizce sevdim, habersizce gitmesini de bilirim platonik sevgilim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Akıyor gözlerimden sen, bakıyorum ufukta sen, dalıyorum derine yine sen, kaybolan kim peki kim? (ekleyenO-Efsane   -   24.6.2015)

Hazır Mesajlar Seni keşke önce tanısaydım sevdiğim, şimdi arkadaş değil de sevgilim olurdun belki ama diyemiyorum sana şimdi bunu, en azından yanımdasın o bana yeter (ekleyeniremduranmktasml   -   24.7.2015)

Hazır Mesajlar Her gözüne baktığımda kendimi görüyorum o gözler, o ten, sen bana aitsin ama benim platonik aşkımsın seni seviyorum (ekleyenBilayf:*   -   20.2.2016)

Hazır Mesajlar Karşılık beklemediğim umutlarımda hayallerde hep sevdiğim tek platonik aşkımsın seviyorum seni. (ekleyenO-Efsane   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Nasıl da sevdi bu kalp seni bir bilsen, neden bu kadar çok sevdi bu kalp seni bir bilsem? Sorularım bende saklı sen kimseden habersiz sadece kalbimde saklısın bebeğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Ben senin için her akşam besteler yazsam da adına şiirler okusam da senin haberin olmayacak biliyorum bunu da... (ekleyenFrance   -   20.6.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Platonik Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 40 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın