Eğitim Sitesi

Platonik Aşk Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar seviyorum onu o kadar çok seviyorum ki her şeyi göze alacak kadar ama o beni umursamıyor, bencil davranıyor, sevmek suç mu? Eğer suçsa benim çok suçum olmalı istemezdim Seni sevmek kalbimin kırılacağını bile bile sevmezdim ama elimde değil sevdim işte (ekleyenFatih   -   22.1.2017)

Hazır Mesajlar Dalglar vuruyor kumsala, Sensizlik geliyor aklıma, Azıcık yürekli olsana, Sende sevdiğini söyle bana (ekleyenYonca şit   -   13.1.2017)

Hazır Mesajlar Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, Sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi? (ekleyenmesajlar.info   -   4.10.2016)

Hazır Mesajlar Seni sevdiğimi düşündükçe ölmeyi diliyorum Allah'tan... Her seferinde kalbim başka bir isyan çıkarıyor... Elimde olsa kalbimi yerinden söker ayaklarımla çiğnerdim... Ama elimde değil ne Seni sevmemek ne de kalbimi söküp çiğneye bilmek... Yapabildiğim tek şey Seni sevebilmek.. (ekleyenYaralı   -   3.5.2016)

Hazır Mesajlar Acaba beni uzaktan uzağa her yerden takip eden tüm özelliklerimi bilen beni seven ama bunu söylemeye çekinen biri var mı ? (ekleyenbennur   -   2.3.2016)

Hazır Mesajlar Her gözüne baktığımda kendimi görüyorum o gözler, o ten, Sen bana aitsin ama benim platonik aşkımsın Seni seviyorum (ekleyenBilayf:*   -   20.2.2016)

Hazır Mesajlar Sana söylemek istediğim çok şey var, susmak istediğim çok yer, sarılmak istediğim çok an var... Konuşamıyorum, susamıyorum, sarılamıyorum... sorsalar, yaşıyorum, sormasalar kızıyorum.. (ekleyenSevda Denizi   -   14.2.2016)

Hazır Mesajlar Seni sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni sevmemek Ne de Kalbimi Söküp Çiğneyebilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni sevebilmek... (ekleyenömer   -   26.1.2016)

Hazır Mesajlar Birini uzaktan uzağa sevmek istedim. Böyle sadece bakışalım gözlerimizle sevelim birbirimizi istedim. Ellerimi tutmasın, kalbime yaklaşmasın ama aynı zamanda kalbimin içinde olsun istedim. Gençliğim onunla bitsin gözyaşım ona aksın gamzelerim ona çıksın istedim. mesajlar.info
Sen hiç sevdin mi ? Gerçekten sevdin mi ? Ben bikeresinde çok sevdim. Nereden mi biliyorum? Çünkü yaklaşmadım . Benim olursa bir ömür boyu onu kaybetme korkusuyla nasıl yaşanır diye düşündüm.
Sizin olmayan bir şeyi kaybedemezsiniz. O yüzden ben uzaktan sevdim. Kalbimin içinde ama cok uzaktan...
(ekleyenmerveem   -   16.1.2016)

Hazır Mesajlar Günler uzayıp gece olsa da, Seneler uzayıp asır olsa da aşkın ızdırabı beni boğsa da bir gün gelirsin diye bekleyeceğim bitanem... (ekleyenmesajlar.info   -   18.11.2015)

Hazır Mesajlar Gücüme gidiyor be usta: Adam gibi sevipte elde edememek... (ekleyenDuffy Duck   -   26.9.2015)

Hazır Mesajlar Seni keşke önce tanısaydım sevdiğim, şimdi arkadaş değil de sevgilim olurdun belki ama diyemiyorum sana şimdi bunu, en azından yanımdasın o bana yeter (ekleyeniremduranmktasml   -   24.7.2015)

Hazır Mesajlar İlk aşklar, platonik aşklar, mutsuz aşklar, sonsuz aşklar...İnsan aşkın hangi çeşidine tutulursa tutulsun... (ekleyenCENK   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar En güzeli platonik aşk. Vallahi bak.
Dert yok, tasa yok, kavga yok trip yok.
Mesela bugüne kadar 5 kere ayrıldım haberi yok...
(ekleyenPLATONİK   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Aşık olursam eğer platonik olur kesin, bana kim bakar ki ben olsam bende bakmam (ekleyenO-Efsane   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Ulan ben platonik aşık olma hakkımı adrina lima miranda ker kate upton varken sana kullanmışım Sende üşenme bi zahmet seviver be. (ekleyencengo   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   28.6.2015)

Hazır Mesajlar Gizli ama en büyük hayranın oldu bu kalp sana, Sensiz durmuyor inan buna, seviyorum Seni ne olur beni anla, platonik aşk bitsin hadi gel de bana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Nasıl da sevdi bu kalp Seni bir bilSen, neden bu kadar çok sevdi bu kalp Seni bir bilsem? Sorularım bende saklı Sen kimseden habersiz sadece kalbimde saklısın bebeğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Keşke hayatta keşke demeseydik, keşke Seni bu kalbim sevmeseydi, keşke Seninde kalbinde başkası olmasaydı, platonik aşkım... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Benimkisi karşılıksız bir sevgi Senden yana, sana platonik bağımlı bir serseriyim, Sen ise benden habersiz masum bir kedisin bebeğim... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Ben Seni hep habersizce sevdim, habersizce gitmesini de bilirim platonik sevgilim (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Hayatı seviyorum Seni sevdiğim kadar ama Seni görünce hayatı unutuyorum Sen kalıyorsun o an sadece benim dünyamda. Ama Sen beni görmüyorsun kendi dünyanda... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

Hazır Mesajlar Sen aşkımdan bir haber yaşıyorsun, Seni uzaktan izliyorum, kalbim ellerimde Seni bekliyorum biliyor musun? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.6.2015)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Platonik Aşk Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 39 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın