eğitim sitesi

Pişmanlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ömrünün, ön sözü olmaya geldim, bakamayacaklar sana beni okumadan.
Sen, yeter ki gel, kendimi bile uzaklaştırırım yanından.
Benim yüreğim ikimizi de taşır, Gittiğinin, gittiği gün, dünde kalır, Sen, yeter ki gel.
(ekleyenİsimsiz   -   07.06.2016)

Hazır Mesajlar İntikam alıp da sonra pişman olmaktansa, affedip de pişman olmak daha güzeldir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.06.2015)

Hazır Mesajlar Gökyüzü ağlıyor bügün, özlüyor o aydınlık ve parlak günlerini, ayrılıyor yapraklar dallarından bir hasret rüzgârıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili... Gitme! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.06.2015)

Hazır Mesajlar git hadi git yüreğim yanıyor son gece bu beni sevSen ne olur kim saracak beni kim sevecek dur dokunma yüreğim acıyor...sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim bana çok gördüğün aşkı Sen ellere ver ....vuslat (ekleyenazad   -   04.02.2015)

Hazır Mesajlar Sen benim duam olup sabah kaltığımda öten bülbülümsün. Bu Can Sensizliğe değil Seninle nefes almaya bakin Üzgünüm Seni Çok seviyorum Gitme dayanam gitme alışamam gitme yaşamam (ekleyenMehmet   -   11.06.2015)

Hazır Mesajlar Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum,
Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum
Sensizlik acısını çekemiyorum,
DönerSen diye koştum camlara
Ama yoksun yine yok...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.07.2014)

Hazır Mesajlar Seni ben kendime kader saymıştım; Uğruna her şeyi göze almıştım. Yüreğin taştanmış çok geç anladım. Bir damla gözyaşı DEĞMEZMİŞ SANA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Kolay Mı Be Güzelim sevilmeden sevmek. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   05.06.2014)

Hazır Mesajlar Saçlarıma aklar düştü, başıma kar yağmış gibi, çiçeğimi soldurdun Sen, sonbaharda kalmış gibi (ekleyenCihat Korkmaz   -   19.04.2014)

Hazır Mesajlar Mükemmel biri değildi, ama benimdi be !
Spartacus
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.04.2014)

Hazır Mesajlar Gülen yüzünü görmez olaydım. Güzel gözüne bakmaz olaydım. Aşkının esiri oldum Olmaz olaydım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.08.2012)

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Pişmanlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 12 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın