Eğitim Sitesi

Dosya Yükle

Pişmanlık Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Mükemmel biri değildi, ama benimdi be !
Spartacus
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   17.4.2014)

Hazır Mesajlar Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum,
Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum
Sensizlik acısını çekemiyorum,
Dönersen diye koştum camlara
Ama yoksun yine yok...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.7.2014)

Hazır Mesajlar Ömrünün, ön sözü olmaya geldim, bakamayacaklar sana beni okumadan.
Sen, yeter ki gel, kendimi bile uzaklaştırırım yanından.
Benim yüreğim ikimizi de taşır, Gittiğinin, gittiği gün, dünde kalır, Sen, yeter ki gel.
(ekleyenİsimsiz   -   7.6.2016)

Hazır Mesajlar Kolay Mı Be Güzelim Sevilmeden Sevmek. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Saçlarıma aklar düştü, başıma kar yağmış gibi, çiçeğimi soldurdun sen, sonbaharda kalmış gibi (ekleyenCihat Korkmaz   -   19.4.2014)

Hazır Mesajlar Gülen yüzünü görmez olaydım. Güzel gözüne bakmaz olaydım. Aşkının esiri oldum Olmaz olaydım. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.8.2012)

Hazır Mesajlar Sen benim duam olup sabah kaltığımda öten bülbülümsün. Bu Can sensizliğe değil seninle nefes almaya bakin Üzgünüm Seni Çok Seviyorum Gitme dayanam gitme alışamam gitme yaşamam (ekleyenMehmet   -   11.6.2015)

Hazır Mesajlar İntikam alıp da sonra pişman olmaktansa, affedip de pişman olmak daha güzeldir. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Hayat zaten acı veriyor bir de sevdiğin varsa en acılı zamanındasındır. Beni seven adamı terk ettim, şimdi köpek gibi pişmanım, geri döndüm ama o bana seni veya başkasını istemiyorum dedi. Desin, ben terk ettim bir kere bir daha bırakmayacağım, için rahat olsun sevgili. Hayat kısa o zamanımı da severek geçiririm ben de. Hayatımın en büyük hatasını yaptım çünkü ben bir malım kabulümdür. SEN BENİM GELECEKTEKİ ÇOCUKLARIMIN BABASI BENİM DE KOCAM OLACAKSIN SEVDİĞİM ADAM. (ekleyenbüşra gübül   -   3.5.2017)

Hazır Mesajlar git hadi git yüreğim yanıyor son gece bu beni sevsen ne olur kim saracak beni kim sevecek dur dokunma yüreğim acıyor...sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim bana çok gördüğün aşkı sen ellere ver ....vuslat (ekleyenazad   -   4.2.2015)

Hazır Mesajlar Seni ben kendime kader saymıştım; Uğruna her şeyi göze almıştım. Yüreğin taştanmış çok geç anladım. Bir damla gözyaşı DEĞMEZMİŞ SANA! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   5.6.2014)

Hazır Mesajlar Gökyüzü ağlıyor bügün, özlüyor o aydınlık ve parlak günlerini, ayrılıyor yapraklar dallarından bir hasret rüzgârıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili... Gitme! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

Pişmanlık Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 13 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın