Eğitim Sitesi

Özür Af Dileme Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Seni tanımadan önce yalnızlığın,
Seni tanıdıktan sonra varlığımın,
Seni sevdikten sonra yaşadığımın,
Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumun farkına vardım...
(ekleyenengüzelmesajlar.com   -   25.7.2014)

Hazır Mesajlar Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: öZüR DiLERiM! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için... Gerçekten çok özür dilerim. Beni affet. (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

Hazır Mesajlar ♥ Sözlerinden belli, kırmışım Seni bilmeden... Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar Gökyüzü ağlıyor bügün, özlüyor o aydınlık ve parlak günlerini, ayrılıyor yapraklar dallarından bir hasret rüzgârıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili... Gitme! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar ♥ Biliyorum hata bende... Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana nolur beni affet... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar Sen benim her şeyimsin. sevdiğim, seveceğim, sevdiceğim, sevgilim. Gecenin bi yarısı romantizm yapmak yoktur bende ama konu Sen olunca akan sular duruyor. Kalbimin ritmi değişiyor, kafam duruyor, suratımda salak bi gülümseme oluşuyor. Aşık olunca herkes kelebekler uçuştuğunu söyler içinde. Bende mi? Benimkinde filler tepişiyor, içimde bi yıkım, bi deprem oluyor. Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum. Bana şapşal sıfatlar takmanı seviyorum. Aşkım demeni seviyorum. Sen aşkım deyince bişeyler kopuyor içerde. Bişeyler kopuyor ama sanki yerine yenisi geliyor, onu tamamlıyor, eksiği kapatıyor. Sen benim eksiğim. Eksikliğimsin. Beni tamamlıyorsun, beni mutlu ediyorsun. Bazen kızdırıyorsun ama uzun süre kızgın kalamıyorum ki ben sana. Bugün de kızgın kalamadım mesela. Seni her şeyden kıskanıyorum. Çünkü Sen benim her şeyimsin. Benimsin diyorsun mesela bazen. mesajlar.info Eriyorum... Nasıl seviyorum sahiplenmeni anlatamam. Bana iyi ki tanımışım Seni diyorsun mesela. İyi ki sana aidim. İyi ki Sen benimsin. İyi ki tanışmışım Seninle. İyi ki yazılmışsın kaderime. İyi ki Seni çok seviyorum. Benim Seni sevdiğim kadar Sen de beni seviyorsun bunu biliyorum. Seni sevmeyi seviyorum. Aşkımsın benim, her şeyimsin. İyi ki benimsin bitanem. İyi ki varsın. Sen hayatıma girdiğinden beri her şey iyi ki varsına çıkıyor. Bütün yollar sana çıkıyor zaten. Seni çok seviyorum sevdiceğim, sevgilim, "iyi ki"m... Gülüşüne aşık olduğum kadınım... Bugün Seni anlamadan dinlemeden sana bağırıp çağırdığım için özür dilerim. Yaptığım aptalcaydı bunu biliyorum. Ama Seni herkesten her şeyden çok kiskanıyorum gülüm. Kıskandım engel olamadım kendime ve sana bağırıp çağırdım. Özür dilerim cennet gözlüm. Beni affeder misin???

^^" 09.05.2014 "^ tarihinden sonsuza dek Seninim ben canözümmm...
Cansumm
(ekleyenELAGŐZLŰN   -   28.11.2016)

Hazır Mesajlar Öncelikle Seni çok sevdim Kutay, yemin ederim Seni çok sevdim, Senden her şey için tek tek özür dilerim ama Seninle çıkmak nasip olmadı be, vallahi olmadı ya ama beni çok mutlu ediyodun be. Bunu yazarken ağlıyorum neden bilmiyorum ama ağlıyorum bugün. Aslında ben uzun mesajlar yazamam pek, odun olduğumdan biraz da alışkın olmadığımdan. Hele bide konu Sen olunca hiç hiç olmuyor. Elim ayağım karışıveriyor. Bende böyle aklıma ne geliyorsa yazmaya karar verdim bugün ki bu daha samimi geldi bana. Gerçi Seni düşünürken bile nefesimin ritmi değişirken. Sana yazmak çok zor. Tıkanı veriyorum yazarken aslında korkuyorum nasıl bi tepki vereceğini düşünmekten içim içimi yiyor. Çok özür dilerm Senden, ilk defa bi erkekten özür diliyorum. Allah kahretsn beni belkide en iyi yol unutmaktır her şeyi. mesajlar.info Yaşadığımız o güzel konuşmalarımızı filan ama aşk unutulmayacak kadar değerli. Acı çekersin, özlem duyarsın, her gün tekrar tekrar özlem duyarsın ama Sen aşık olmadın bana ben de sana sadece dilde seviyorduk işte ama ben Seni unutmayacağım aksine Senin bana geri döneceğin günü bekleyeceğim. Belki bi gün gelirsin he ama en çok neden korkuyorum biliyor musun? Ya gelirSen bu seferde ben gelmezsem gene sana ya çok geç olursa ya çok ama çok geç olursa her şey için he? İnsanlar tercihleriyle yaşarlar bu hayatta... Ya tozu dumana katarsın ya tozu dumanı yutarsın... Seçim Senin... Hayal ettiğin hayatı yaşamıyorsan, yaşadığın hayat sana ait değildir... Gözünü hayal ettiğin hayata dik ve yürü! Gölgen peşinden isterSen gelmesin Sen sana yetersin Kutay bunları neden anlatıyorum bilmiyorum ama canım yandı, çok yandı Kutay ben hiç bi erkeğe güvenemedim hiç birine. Tamam benimle konuşmuyorsun, bana yazmıyorsun ama Sen benim tanıdığım Kutay değilsin çok değiştin Hem de çok değiştin Sen inkar etSen de değiştin bugün herşeyi anlatmak istedim bilmiyorum ama her şeyi anlatmak, içimi dökmek istedm. Bazen soruyorlar geceleri mi seviyorsun yoksa gündüzleri mi diye gündüzleri diyemiyorum çünkü gündüzleri Sen beni aramıyorsun, benimle konuşmuyorsun o yüzden geceleri de seviyorum diyemiyorum uyutmuyor hasretin. mesajlar.org Ama çok zor Kutay neyse ama bilmezsin ki Sen çünkü ilk defa benden böyle satırlar görüyorsun duygulu ve içten. Anılar vardır ya hani insanı bazen üzen bazen gülümseten şeyler sahi bizim hiç anımız var mı? hatırlıyor musun? Bak geride kalan ne çok cevapsız sorular var, sevgi biter ve geriye kalan anılar. Bir gün biri giriyor hayatına. Sen tam umudunu yitirmiş herkese olan güvenini sevgini bitirmiş durumdasn öyle durumdaydım ve hala öyleyim. Şimdi herkesten her şeye inat sadece yaşamak var elimde ne Sen ne Senin gibiler... Artık üzülmek istemiyorum, ağlamak istemiyorum, artık sana mutluluklar Allah'a emanet ol bu satırları nasıl yazdığımın farkında değilim ama gene de her şey için ÖZÜR DİLERİM HER ŞEYDEN ÖZÜR DİLERİM... (ekleyenŞevval   -   6.12.2016)

Hazır Mesajlar Sensiz yapamıyordum, bir bataklıkta ölmeyi bekliyordum ta ki Sen gelene kadar. Her şey değişti hayatımda sevmek veya sevilmenin tadını yaşıyordum. Kimse umrumda olmuyordu Seni göremeden yatağıma yatamıyordum ya da Senin fotoğrafına bakmadan duramıyorum. Senin için her şeyi yapabileceğimi biliyorsun Senin için ne fedakarlıklar yapacağımı biliyorsun o güzel şiirleri Senin o güzel kalbin için yazıyorum Sensiz, yapamıyorum benimle EVLENİRMİSİN ZEYNEP Sensiz olmuyor Nolur affet sevgilim... (ekleyenMUSTAFA EREN ŞAHİN   -   4.7.2016)

Hazır Mesajlar Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne Sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü Sen benim için daima tektin, LüTFEN BENİ AFFET! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: - Kırdım Seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız??? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne Senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben Senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin? (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

Hazır Mesajlar Dal rüzgârı affeder mi? Kırılmıştır bir kere... Bunu biliyorum yinede Senden af diliyorum ve bunu bilmeni istiyorum; En asil intikam affetmektir. (ekleyencengiz   -   6.11.2016)

Hazır Mesajlar Özür dilerim Seni aramadığım için. Özür dilerim Sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim Seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin... Birtaneciğim Seni çok seviyorum? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.5.2011)

Hazır Mesajlar Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem... Sensiz olamam (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

Hazır Mesajlar Eğer bir gün Senden vazgeçmek zorunda kalırsam, sevgimin küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne bağışla beni... (ekleyenFatmanur   -   30.10.2014)

Hazır Mesajlar Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Çok seviyorum... Lütfen beni bağışla (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

Hazır Mesajlar Kız çocuğuna sorarlar ya hani "beni ne kadar seviyorsun" diye tavan kadar ya da gökyüzü kadar der. Ya benimki de o misal tavanı kadar, sokağın gökyüzü kadar, sonsuz... Biliyorum bazen Seni üzüyorum, sinirlendiriyorum, kızdırıyorum ama istemsizce oluyor ne yaptığımı bilmeden ama söz bundan sonra hiç birisini yapmicam emin olabilirsin, Seni kaybetmek istemiyorum çünkü herseyimsin Sen benim, bana ne kadar kızsan, sinirlenSen de haklısın çünkü ben hatalıyım her şey için tekrardan özür dilerim, iyi uykular canım sevgilim benim, Seni çok seviyorum iyi ki varsın, kalbimin tek sahibi (ekleyenadsız   -   21.3.2016)

Hazır Mesajlar Her deniz bir martı, her rüya bir uyku, her nota bir şarkı, her mezar bir ölü, her ağaç bir kök bulurda ben başka bir Sen bulamam... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar Bu mesaj ile bir de öpücük gönderiyorum sana, özürlerimi kabul edip, beni affetmen için... Sen, benim için o kadar değerlisin ki, Sensiz bir hayat düşünemiyorum sevgilim... Affet beni olur mu? Aşkım, her şeyim!.. (ekleyenmesajlar.info   -   8.1.2017)

Hazır Mesajlar Şey... Nasıl söylesem, kelime bulamıyorum... Çok zor biliyorum... Söylemeliyim artık... Şey... Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim... (ekleyenzhr   -   3.1.2017)

Hazır Mesajlar Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve Seni çok özledim. Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 76 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın