Yazılı Sınav Soruları
25 Ekim 2016 Salı

Özür Af Dileme Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Benim için çok anlamlısın öyle ki Senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama Sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve Senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin... Birtaneciğim Seni çok seviyorum? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor, Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim... Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar ♥ Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar ♥ Sözlerinden belli, kırmışım Seni bilmeden... Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar ♥ Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum Senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne Sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü Sen benim için daima tektin, LüTFEN BENİ AFFET! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Sağa dönüyorum olmuyor.. Sola dönüyorum olmuyor.. Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım Sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: öZüR DıLERıM! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar ♥ Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet? Tekrar yazıyorum.. özür dilerim tüm olanlar için... Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, Seni sevmiyor sana tapıyorum. Nolur beni affettiğini söyle? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar ♥ Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım Seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle Senden çok, çok özür dilerim. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? öZüR DıLERıM!! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

Hazır Mesajlar ♥ Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, Sensiz bir hayat düşünemiyorum... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.05.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»
Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın
Ekleyen :    

Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 63 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın