Oyun Siteleri

Özür Af Dileme Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sen benim her şeyimsin. sevdiğim, seveceğim, sevdiceğim, sevgilim. Gecenin bi yarısı romantizm yapmak yoktur bende ama konu Sen olunca akan sular duruyor. Kalbimin ritmi değişiyor, kafam duruyor, suratımda salak bi gülümseme oluşuyor. Aşık olunca herkes kelebekler uçuştuğunu söyler içinde. Bende mi? Benimkinde filler tepişiyor, içimde bi yıkım, bi deprem oluyor. Ve belki tuhaf ama üzerimde yarattığın etkiyi seviyorum. Bana şapşal sıfatlar takmanı seviyorum. Aşkım demeni seviyorum. Sen aşkım deyince bişeyler kopuyor içerde. Bişeyler kopuyor ama sanki yerine yenisi geliyor, onu tamamlıyor, eksiği kapatıyor. Sen benim eksiğim. Eksikliğimsin. Beni tamamlıyorsun, beni mutlu ediyorsun. Bazen kızdırıyorsun ama uzun süre kızgın kalamıyorum ki ben sana. Bugün de kızgın kalamadım mesela. Seni her şeyden kıskanıyorum. Çünkü Sen benim her şeyimsin. Benimsin diyorsun mesela bazen. mesajlar.info Eriyorum... Nasıl seviyorum sahiplenmeni anlatamam. Bana iyi ki tanımışım Seni diyorsun mesela. İyi ki sana aidim. İyi ki Sen benimsin. İyi ki tanışmışım Seninle. İyi ki yazılmışsın kaderime. İyi ki Seni çok seviyorum. Benim Seni sevdiğim kadar Sen de beni seviyorsun bunu biliyorum. Seni sevmeyi seviyorum. Aşkımsın benim, her şeyimsin. İyi ki benimsin bitanem. İyi ki varsın. Sen hayatıma girdiğinden beri her şey iyi ki varsına çıkıyor. Bütün yollar sana çıkıyor zaten. Seni çok seviyorum sevdiceğim, sevgilim, "iyi ki"m... Gülüşüne aşık olduğum kadınım... Bugün Seni anlamadan dinlemeden sana bağırıp çağırdığım için özür dilerim. Yaptığım aptalcaydı bunu biliyorum. Ama Seni herkesten her şeyden çok kiskanıyorum gülüm. Kıskandım engel olamadım kendime ve sana bağırıp çağırdım. Özür dilerim cennet gözlüm. Beni affeder misin???

^^" 09.05.2014 "^ tarihinden sonsuza dek Seninim ben canözümmm...
Cansumm
(ekleyenELAGŐZLŰN   -   28.11.2016)

Hazır Mesajlar Dediğin gibi şerefsizlikti yaptığım, binmemeliydim o motora, keşke Allah belamı verseydi de binmeseydim. Bu sefer hatanın dibine vurdum, belki de affetmezsin, o sana kalmış bir şey ama Senden vazgeçmem böyle bir muhabbet için bunu da bil. Seni çok seviyorum Nurullah, Sen Ecenin arkasına bindin sanki bana koymadı mı? ama olayın büyümemesi için sesimi çıkarmadım bi daha hata falanda yapmıcam, bu sondu gerçekten, ara falanda vermicez tamam mı. mesajlar.info Bak ben Sensiz kafayı yerim, tamam istemiyorsan dokunmam sana. Ama ara falan vermeyelim, ben en ağır sözleri hak ediyorum haklısın eyvallah, bugün vurmanı bile bekledim, haklıydın ama ben olayı benden duymanı istedim ondan bundan değil affet lütfen afettttt (ekleyenAley aksl   -   29.10.2016)

Hazır Mesajlar Aşkım Senden binlerce kez özür dilerim, Seni çok üzdüm, ben Sensiz yapamam ki. 23.08.2015 hayatıma girdiğinden beri o kadar çok mutluyum ki, bu gün tam tamına 423 gün oldu sevgilim. Acısıyla tatlısıyla üzüntülü gülüşlü o kadar çok anımız var ki Seninle. Sensiz ben yapamam ki, Sen varsan ben varım Sen yoksan ben yokum Seni çok üzdüm bu gün beni affet Seni coook seviyorum be aşkım, mesajlar.info belki gösteremiyorum ama bu sevmediğim anlamına gelmez. Seninle evlenince görürsün, bu yaptıklarından pişman olacaksın, bunu okuyunca çok şaşıracaksın birtanem :))
Seni çok ama coook seviyorummm :*
(ekleyenSeyit'en birtancik Sevdiği Kü   -   21.10.2016)

Hazır Mesajlar Benim yarınlarıma en çok Sen yakışıyosun sevdiceğim. Lütfen sol yanını ömrüme bırakır mısın? Diyeceklerim şu ki gittiği yere kadar değil ömrümün yettiği yere kadar seveceğim Seni. İster yakın ol ister uzak çok şey fark eder mi? Gidebileceğin en uzak yer yine kalbim. mesajlar.info Ben Seni her şeyinle sevdim sevgilim. Ne olursa olsun her zaman Seninle her şeye varım ben. LÜTFEN BENİ AFFET Senİ COOOKK sevİYORUM. TİMUR <3 SenEM GÜNDÜZ (ekleyenTsg   -   29.08.2016)

Hazır Mesajlar Sensiz yapamıyordum, bir bataklıkta ölmeyi bekliyordum ta ki Sen gelene kadar. Her şey değişti hayatımda sevmek veya sevilmenin tadını yaşıyordum. Kimse umrumda olmuyordu Seni göremeden yatağıma yatamıyordum ya da Senin fotoğrafına bakmadan duramıyorum. Senin için her şeyi yapabileceğimi biliyorsun Senin için ne fedakarlıklar yapacağımı biliyorsun o güzel şiirleri Senin o güzel kalbin için yazıyorum Sensiz, yapamıyorum benimle EVLENİRMİSİN ZEYNEP Sensiz olmuyor Nolur affet sevgilim... (ekleyenMUSTAFA EREN ŞAHİN   -   04.07.2016)

Hazır Mesajlar Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun, özür diliyorum bitanem. Sonuna kadar haklısın ama ben asla Senden başkasına o gözle bakmadım sadece sözümü tutmadım konuştum sadece konuştum. Seni kıracak, incitecek hiçbir şey yapmadım hiç kimseye sana hissettiklerimin binde birini hissetmedim hissedemem de. 13 aydır hiç bir şekilde sıkılmadım, keşke demedim, pişman olmadım, Seninle ilgili herhangi bir şeyde ama sana keşkeler dedirttiysem Allah belamı versin. Sen benim her şeyimsin, bir anlık bir hataydı, bir daha tekrarlanmayacak, tekrardan özür diliyorum. mesajlar.info Sen benim ilkimsin, tek aşkımsın, Senden sonra kimseye bakmadım o gözle bakamam da zaten. Bu kalp tamamıyla sana aitken kimse bilemez anlayamaz bizim aşkımızı, benim sana olan sevgimi. Kimse bilemez Senelerdir aradığım aşkı, huzuru, mutluluğu Seninle bulduğumu, cidden tekrardan çok özür diliyorum, affet beni ne deSen sonuna kadar haklısın ama Sen yine de hiçbir şey olmamış gibi davranıp beni mutlu ediyorsun. Gerçekten çok teşekkür ederim, o güzel yüzünü soldurmaya neden oldum, özür dilerim aşkım Seni çoook seviyorum, tipsizim benim ;) (ekleyenVahapın prensesi   -   16.05.2016)

Hazır Mesajlar Kız çocuğuna sorarlar ya hani "beni ne kadar seviyorsun" diye tavan kadar ya da gökyüzü kadar der. Ya benimki de o misal tavanı kadar, sokağın gökyüzü kadar, sonsuz... Biliyorum bazen Seni üzüyorum, sinirlendiriyorum, kızdırıyorum ama istemsizce oluyor ne yaptığımı bilmeden ama söz bundan sonra hiç birisini yapmicam emin olabilirsin, Seni kaybetmek istemiyorum çünkü herseyimsin Sen benim, bana ne kadar kızsan, sinirlenSen de haklısın çünkü ben hatalıyım her şey için tekrardan özür dilerim, iyi uykular canım sevgilim benim, Seni çok seviyorum iyi ki varsın, kalbimin tek sahibi (ekleyenadsız   -   21.03.2016)

Hazır Mesajlar Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma. Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer Seninle birlikte olduğum andır. Özür Dilerim (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Bana sürekli öyle hemen parlama, kızma derdin. Ama bu kadar da kolay alınma. Durma uzakta öle yaklaş ve sarıl bana. Bana sarıldığında hiç bir şey düşünme. (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Yaşanan bunca güzellikleri, anıları bir çırpıda silerek atmak ne kadar doğru Senin için? söyle insafsız sevgili Senden bir af diliyorum bin ah çekiyorum... (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama af ederSen her şey daha güzel olacak biliyorum. (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Çok seviyorum... Lütfen beni bağışla (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne Senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben Senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin? (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem... Sensiz olamam (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve Seni çok özledim. Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim. (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için... Gerçekten çok özür dilerim. Beni affet. (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim Sensin. (ekleyenmesajlar.info   -   09.01.2016)

Hazır Mesajlar Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben Sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet. (ekleyenözür   -   04.01.2016)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen :    

Kız Oyunları Oyna

Reklamlar

Özür Af Dileme Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 65 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın