eğitim sitesi

Özlem Hasret Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, Sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel! (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Sahilde oturmuş denize bakan, içtiği sigarayı tersten yakan, yakasız gömleğe kıravat takan bir isyankar görürSen beni hatırla... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.03.2014)

Hazır Mesajlar Adını bir gül gibi yüreğimde saklıyorum, bu sevgiyi Senden uzakta yaşıyorum, şimdi ne Sen varsın ne de korkun, hangi günahın bedelidir acaba Senin yokluğun... (ekleyenFuat Korkmaz   -   23.02.2014)

Hazır Mesajlar Uzakta olman neyi değiştirir ki, güneş de ay da benden uzakta... Ama hiçbir günüm güneşsiz hiçbir gecem aysız geçmiyor. Demek ki, bugünüm de Seninle geçecek bitanem (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   04.01.2014)

Hazır Mesajlar Zaman sabaha karşı yine Seni düşünüyorum, ıslak gözlerim camda belki gelir diyorum, hani bir şarkımız var ya onu söylüyorum ölesiye sevmişim ki Seni unutamıyorum (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.12.2013)

Hazır Mesajlar Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değil yaşamak, ateşler de yanmak gibi bir şey Seni severken Sensiz olmak. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   12.12.2013)

Hazır Mesajlar Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu Sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.08.2012)

Hazır Mesajlar Tıka basa dolduruyorum umutlarımı! ne yaparsam yapayım dolmuyor yokluğun. Cebi delik düşlerim sabahı olmayan gecelerim var. Zaten ben öylesine düşlemiştim sabahı... (ekleyenBatu   -   13.08.2012)

Hazır Mesajlar Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu Sen yanımda yoksan... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.08.2012)

Hazır Mesajlar HAVANIN SERİNLİĞİ TENİNİ ÜRPERTMESİN, BEDENİM YANINDA OLMASA BİLE, RUHUM HEP SenİN YANINDA... (ekleyenAşkın   -   15.05.2012)

Hazır Mesajlar Dün gece Sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara, fısıldasınlar kulağına Seni ne kadar çok özlediğimi... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   07.06.2011)

Hazır Mesajlar SenINLE ELELE GEZMEK SANA SARILIP YILDIZLARI SEYRETMEK GOZGOZE AGLAYIP GULMEK YASAMAK ISTEDIGIM SON ANLAR OLDU... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar GOZLERIM BAHARI GORMEZ OLDU TENIM GUNESI DUYMAZ OLDU ICIMDEKI TEK OZLEM sevGIN GOZLERIMDEKI YAS DINMEZ OLDU... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar SACLARIMI KESIP RUZGÂRA ATACAGIM! TA KI HABER GOTURSUN BIR GUN SANA! ICIMDE BIR SEYTAN VAR, DIYOR KI: AKLINA NE GELIRSE YAPSANA... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar SACLARIMI KESIP RUZGÂRA ATACAGIM! TA KI HABER GOTURSUN BIR GUN SANA! ICIMDE BIR SEYTAN VAR, DIYOR KI: AKLINA NE GELIRSE YAPSANA... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar Zaman geçmezdi inan sana kavuşmanın umudu olmasaydı, can dayanmazdı inan eğer hasret dolu mektuplar olmasaydı, her gece dua ettim Allah'a duysun diye, sana verdiğim sözü tutmaya ömrüm yetsin diye, olum gelip almadan önce sana dönmek boynumun borcu, boşuna çekilmedi bunca acı, dayan ne olur biraz daha dayan, bu yalnız geçen akşamları sana unutturmak boynumun borcu... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar ANSIZIN BIR DUYGU KORUKLENIRSE YUREGINDE AKLINA TAKILIRSA UZAKLAR, VE BIRDE KULAKLARIN CINLARSA AMANSIZ , BILKI! BIRYERLERDE OZLENMISSINDIR... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar ne de şeytan bir günahı Seni beklediğim kadar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar MERHABA HUZUN ADASI..BEN DUYGU GEMISI...GECENIN KAT-RANLIGINDA YANASTIM LIMANINA...YUKUM MUTLULUK...KULAK VER BAK NE DIYOR GEMIDE KI SES:OZLEDIM SenI....BIRICIGIM... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar USANDIM YESERMEMIS UMUTSUZ BAHCEYI BEKLEMEKTEN,USANDIM,TARLA KUSUNUN SESINDEN USANDIM BU YUREKTEN KENDIMDEN USANDIM DURUP DURUP SenI OZLEMEKTEN:- (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar HASRETIM RENGINE SIYAHMI DESEM AGARMAK BILMIYOR SONSUZ GECELER YA GULERDIM YA OLURDUM GORSEM OMRUMDEN UZANSA SenSIZ GECELER... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar KAYBETME KORKUSU TAA ICIMDEYKEN, BEKLE DIYORSUN, DONECEGIM BIRGUN. BEDEN BEKLEMESINE BEKLIYOR AMA YUREK KAN AGLIYOR SenSIZ GECEN HERGUN... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar GEL DESEM sevIYORUM SenI DON DESEM SenI NASIL OZLEDIM BIR BILSen... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

Hazır Mesajlar SANA ANSIZIN VURULDUM, KAVGADA YEDIGIM YUMRUK GIBI, HIC ACITMADIN, BITTIGINDE KAVGA, AYNADA BAKTIGIMDA KENDIME YUREGIMDE KAPANMAYACAK BIR YARA OLMUS VE Sen BITANEM UZAKTAN UZAGA Sen GULUSLER ATARKEN BEN BIR YARAMA BIR SANA BAKIP SESSIZCE SenI OZLEYEREK OLUMU BEKLIYORUM. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.05.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Özlem Hasret Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 136 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın