Eğitim Sitesi

Özlem Hasret Mesajları Sözleri

Hazır Mesajlar Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar ne de şeytan bir günahı Seni beklediğim kadar... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.5.2011)

Hazır Mesajlar Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf Senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Herşeyim.. (ekleyenMehmet   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar SenI HER OZLEDIGIMDE KALBIME BI YILDIZ CIZIYORUM,ARTIK BENIMDE BIR GOKYUZUM VAR... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.5.2011)

Hazır Mesajlar Bana 1 günün 24 saat, 1 saatin 60 dakika ve 1 dakikanın da 60 saniye oldugu ögretildi. Ama onsuz geçen her saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu öğretilmedi. (ekleyenramazan KAYA   -   3.9.2014)

Hazır Mesajlar Yalvarsam rüzgara kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu Seni bana, özledim Seni desem inanır mısın bana... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   19.3.2014)

Hazır Mesajlar Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. Seni anmak da güzel Seni özlemek kadar. (ekleyenAhmet   -   3.5.2011)

Hazır Mesajlar Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   2.6.2014)

Hazır Mesajlar Birini özlüyor olmanız, ona dönmeniz gerektiğini göstermez, bazen özlemeniz gerekir, bir sabah uyanıp artık özlemediğinizi fark edene kadar... (ekleyenabisi   -   25.6.2015)

Hazır Mesajlar Adını bir gül gibi yüreğimde saklıyorum, bu sevgiyi Senden uzakta yaşıyorum, şimdi ne Sen varsın ne de korkun, hangi günahın bedelidir acaba Senin yokluğun... (ekleyenFuat Korkmaz   -   23.2.2014)

Hazır Mesajlar Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme, ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine, baktığım her şey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret Seninki kadar ölümcül olamıyor... (ekleyenmesajlar.info   -   9.1.2016)

Hazır Mesajlar Şimdi Seni düşünüyorum gülüşünü gözlerini ve bana aşkım deyişini. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   13.5.2011)

Hazır Mesajlar Arının çiçeğe, balığın suya, evrenin yıldızlara ne kadar ihtiyacı varsa, o kadar çok ihtiyacım var sana. (ekleyenmehmet aydin   -   24.10.2016)

Hazır Mesajlar Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, Sensiz bahar gelmiyor, sevgilim Sen olmayınca bahçemde güller açmıyor. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   3.6.2014)

Hazır Mesajlar HAVANIN SERİNLİĞİ TENİNİ ÜRPERTMESİN, BEDENİM YANINDA OLMASA BİLE, RUHUM HEP SenİN YANINDA... (ekleyenAşkın   -   15.5.2012)

Hazır Mesajlar Karmaşık ve anlamsız duygular kaplarsa aklını olmadık bir zamanda, yüreğin inceden sızlarsa, gözlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde deli gibi özlenmişsindir bitanesi. (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   21.6.2015)

Hazır Mesajlar meğer ne çok yanarmış canı insanın baktığı yerde göremeyince görmek istediğini (ekleyenebru can   -   4.6.2014)

Hazır Mesajlar Dün gece Sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara, fısıldasınlar kulağına Seni ne kadar çok özlediğimi... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   7.6.2011)

Hazır Mesajlar Seni çok seviyom canım Suat, bir an önce kavuşalım yedi bitirdi bu hasretin gün geçtikçe daha da eriyorum bitmiş tükenmiş haldeyim ne olur duy sesimi böyle erimeme izin verme ne olur (ekleyenLeyla   -   7.6.2016)

Hazır Mesajlar Tamam, mesafeler aşka engel değil ama ben burada ağlasam Senin yanakların ıslanır mı orada? (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   6.7.2014)

Hazır Mesajlar Girse de aramıza uzak mesafeler, bu yürek daima Seni özler, ayrı olsa da bedenler, aynı sevgiyle atar yürekler, Seni çok özledim kalbimin gülü (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   11.4.2014)

Hazır Mesajlar Bir çocuk gülüşünde, rüzgarın en çapkın öpüşünde, yağmurun her saçına düşüşünde beni hatırla... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   31.5.2014)

Hazır Mesajlar Sen yoksan her yer karanlık güneşsiz ıssız sessiz sedasız, Sen gel ne olursa olsun gel, yokluğunda olan karanlığı gündüze çevir, güneşsiz yerimi ısıt aydınlat sessiz yerimi seslendir... Ama ne olursa olsun GELLLL!!!! (ekleyenBüşra Ilgaz   -   23.9.2015)

Hazır Mesajlar Her sabah kalktığımda öperek gülüm deyişini özledim, rüya gibiydik ikimiz artık uyanmak istemiyorum, rüyam bitsin istemiyorum, bu rüyaya devam etmek, her sabah öperek gülüm diyerek uyandır istiyorum, söyleSene be sevgili çok mu şey istiyorum Senden... (ekleyenece rabia   -   12.5.2015)

Hazır Mesajlar SACLARIMI KESIP RUZGÂRA ATACAGIM! TA KI HABER GOTURSUN BIR GUN SANA! ICIMDE BIR SEYTAN VAR, DIYOR KI: AKLINA NE GELIRSE YAPSANA... (ekleyenengüzelmesajlar.com   -   27.5.2011)

DİĞER SAYFALAR :
««   ÖNCEKİ   1 2 3 4 5 6   SONRAKİ   »»

Mesaj EkleBir Mesaj / Yorum Paylaşın

Ekleyen:    

sponsorlu bağlantılar

Özlem Hasret Mesajları Sözleri Arşivinde Toplam 137 Hazır Mesaj / Güzel Söz Bulunuyor

Hazır Mesaj Kategorileri İçin Buraya Tıklayın